1 aya kadar kilo vermem lazım yardimci olabilecek veya beraber zayiflayabilecegim.birileri var mi ?

prenses3599

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2017
58
23
26
daha once bir cok kez denedim biraktim 76 kg idim 1 senede 66 67ye dustum tabi birden dusmedim simdi 1 ay icinde vermem laziim napsam bilmiyorum sebze meyve tuketsem desem.yazin peo fazla yok herseyden az az yesem desem oylede 1 ayda cok gitmez aksam yemegini yemesem irade onemli tabi ondan benden baska zayiflamak isteyen var mii ? ve bana ne onerirsinizz ?? sporda yapicam bu arada

Ben variiiiim benimde bir aya kadar kilo vermem lazim on kilo falan eslik edebilirim sana aslında on gündür diyet yapmaya çalışıyorum ama pek beceremedim ekmek yemiyorum bi kaç kaçamağı saymazsak unuttuklarimi saymazsak şekersiz cay içi yorum patates pirinç gibi şeyleri ölçülü yemeğe çalışıyorum abur cuburu maalesef kesemedim illa kaciriyorum dondurma çikolata vs.

Bende bende bendeee ..

76.2 ile aranızdayım
Coookk sıkıldım artık bu kilolardan ..
Hedefim ilk olArak 65 siz neler yapıyorsunuz ..

Ben 64.4 tüm en son hedefim en az on kilo vermek yukarda yazdığım gibi on on beş gundur dikkat etmeye çalışıyorum ama pek beceremedim elma diyeti mantıklı geldi bana ama o kadar elmayi bulamam ki ama şöyle bir karar aldım sabahları kahvaltimi aynen yapicam abarti değil tabi ekmek siz şekersiz cay dom. sal. yum . zeytin vs ve sonra gün boyu sadece meyve yicem elma armut karpuz armut falan bakalım ne kadar vericem evimde tarti myok hic tartilmadim en son iki ay önce tartilmistim ona gore 64 um

Ah bide su egzersiz isi var uç beş gun leslie yaptım aslında yorucu değil çok da zevkli ama alışkin değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…