1 ay boyunca kullandığımız kürlerle spermiogeamda elde ettiğimiz sonuç...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kaygilii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
28
5
Kızlar eşimin daha önceki değerleri 57m toplam sperm ileri hareketli 0 yerinde hareketli %5 hareketsiz %95ti
Eşim bugün tekrar test yaptırdı değerler şu şekilde volume 2ml sperm konsantrasyon 20m/ml toplam hareketli %20 ileri hareketli %17 yerinde hareketli %3 hareketli sperm konsantrasyon 4m/ml ileri hareketli 3m/ml fonksiyonel sperm konstrasyonu 0,5m/ml ortalama hız 9mic/sec toplam hareketli 8m fonksiyonel sperm 1m morfolojisi normal sperm 6,4m morfoloji %3
Bir de yıkama sonrası manuel analiz var
Hacim 1ml sperm konsantrasyon 9m/ml ileri hareketli %50 yerinde hareketli 0 hareketsiz %50
1 Aydır kullandığımız kürlerle oldu bu sonuç iyi bi gelişme değil mi sizin yorumlarınız nedir bide şu yıkama meselesi nedir bilen var mı?

Çok güzel yükselmiş canım değerler. Çok bilemicem ama aşılama da da speermler özel sıvı ile yıkanıp enjekte ediliyordu. Hızlanmasını sağlıyordu. Aşılama mı yaptırdınız. Kür olarak ne kullandın canım

Yok canım şuan aşılama yaptırmadım, bu değerlerle yaptırılabilir mi onu merak ettim. Kür olarak saraçoğlunun keçiboynuzu kürü, sabah akşam birer kaşık keçiboynuzu özü soğuk pres ve doğal E vitamini. Şimdi ilave olarak çoban çökerten çayı günde 1 defa ve 1 tatlı kaşığı keten tohumu yağı kullanıyoruz. sizde problem neydi canımm?

Yani 1 ayda iyi yol kat etmişsiniz. Biz de deniyoruz bakalım bir ay sonra test yenileyeceğiz. Aşılama tecrübem yok ama doğal yollarla da olur gibi. :nazar:

ayyyy inşallah inşallah canım yaa umarım siz de iyi netice elde edersiniz

Arkadaşlar şuan 10 haftalık hamileyim, ümitsiz arkadaşlara ümit olsun diye paylaşmak istedim. Cenabı Mevlam inşallah herkesin muradını verir...

Ne güzel , maşallah :) çok sevindim sizin adınıza. Biz de haftaya vereceğiz. Biz daha çok vitamin kullandık, keçi boynuzu pekmezi içti ve doğal beslenmeye çalıştık. Ben de hsg çektireceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X