1. aşılamam ve tuttu...

teşekkür ederim arkadaşlar .dualarım artık sizinle.inşallah hepiniz bir gün alacaksınız bebişleri kucağınıza .bende inşallah

cok sevindim ya acayipta moral oldu bana ilk defada tutmasi.allah nasip ederse bende yaptircam dilerim bizim icinde hayirlisi olur..canim en iyi sekilde alirsin bebegini kucagina ins.

tebrikler.bizede aşılama yapılacak.tedavi alıyom.10 gün sonra aşılamam var.ilk kez.bende çok heyecanlıyım.aşılamada ihtimal düşük olduğu için biraz tedirginim.ama seni okuyunca nasıl umutlandım bilemezsin.adına sevindim.ALLAH nazarlardan korusun.

caınm tebrik ederimm. Allah kucağına da almayı nasip etsiin. bizdede aynı sorun var. eşimin değerleri yetersiz ve bendede yumurtalıklarda tembellik var.sakıncası yoksa eşinin değerlerini yazabilirmisin.bende yakında aşılama yaptıracağım.

bende ekimin 24'ü gibi adet olmayı bekliyorum adetimle birlikte 2. aşılamam için ilaçlara başlayacağım allahım bizlere de sizinkiler gibi pozitif sonuçlar almayı sizlere de kucağınıza almanızı nasib etsin

canım seninde hayırlı olsun.
inşallah sağlıklı ve vatana millete hayırlı bir evlat olur.
sen nerde aşılama yaptırmıştın

canım seninde hayırlı olsun.
inşallah sağlıklı ve vatana millete hayırlı bir evlat olur.
sen nerde aşılama yaptırmıştın
iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.
ben sakaryada .ama doktorum istanbuldan gelip gidiyor.ayşe aytoz.

canım sende kaç folıkul oluşmuştu.bende haftaya aşılamayaptıracam da
3 folıkul oluuştu.

bende bu ay yaptırıcam aşılama yarın günü belli olucak 3 yumurta oluşmuş şu an 13 mm miş 22mm olur dedi yumurta büyük olunca daha mı iyi oluyor bilmiyorum ki bakalım ne olucak
nesihan ağrın oldu mu? kaç gün dinlendin ?

benimde cuma günü yumurt toplamam var benimde sağ tarafta 1 tanesi 21,5 olmuş dierleride 17-18-19 falan! ama önemli oan içeriği oda ancak toplmadan sonra anlaşılıyomuş hayırlıs olsun hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…