1. aşılamam ve tuttu...

nesihan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
251
1
ben çok mutluyum şu an bişey yazamayacağım 1. aşılamam ama tuttu.bayramdan sonra gene yazıcam.....şu an kan testimde çıktı..doktorum onayladı...

gözün aydın canım tebrik ederim cok sevindim böyle ilklerde tutanları duyunca bizede moral oluyor senin sorunun neydı canım neden aşılama yaptıdın

Gözün Aydin Canim Darisi Biz Aşilama Yaptiracaklarin Başina Inşallah

allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin darısı bizim başımıza

teşekkür ederim hepinize hcg değerim kanda 76.61 yani 1 bucuk haftalık daha çok minik kalbi bile yok atmıyo daha .Allahım tuttuya yeter bana. inşallay sorunsuz geçer.
Allah tüm isteyenlere versin .

gözün aydın canım tebrik ederim cok sevindim böyle ilklerde tutanları duyunca bizede moral oluyor senin sorunun neydı canım neden aşılama yaptıdın

eşimin spermleri biraz hareket azlığı vardı ve bende de çatlama sorunu .
inşallh sizede verir Allah.

gözün aydin tebrik ederim canim allahim tamamina erdirir insallah darisi bizlerin basina

hayırlı olsun canım...sağlıkla kucağına alırsın inşaallah...darısı bizim başımıza inşaallah...

tebrik ederim bende ilk tüp ebek denemem için tedaviye başladm17-18 gibi transferim var inşallah allahım hepimizin yüzünü güldürür

cnm hayırlı olsun inan çok sevindim ben dört kez yaptırdım ama olmadı tüp bebek te olmadı bi kez denedik ama daha ikinciyide düşünüyorum inş cnm bizlere dua et tamammı bide kendini yorma bak ne zorluklarla ulaşılıyo o mutluluğa inşallah bebişin sıkı sıkı tutunur

canim allah tamamina erdirip kucagina alip doya doya koklamayi nasip etsin!!
bizler icinde dua et ben bu ay 3. asilamami yaptiricam!!

X