1,5 yıl oldu nerdeyse bursada hangi doktora gitmeliyim?tavsiyede bulunun ltfn

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
merhaba arkadaşlar.1 yıl 3 ay falan oldu korunmayalı geçen ocak ayında eşime de bana da gereke tetkikler yapıldı bi sorun yok dendi mayısta hamile kaldım keseyi bile göremeden düşük oldu.ve hala hamile kalamadım bi sorun var demekki.daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum.ama nasıl bir doktora gitmeliyim bilemiyorum. normal bir kadın doğumcuyamı gitmeliyim. yoksa bir tüp bebek merkezi daha mı iyi olur sadece bebek olmamasıyla ilgilendiği için. maddi açıdan da nasıl olr bilemiyorum.tecrübeleriniz varsa paylasın lütfen burdaki doktor nasıl ücretlendirme yapar bilmiyorum muayene başi 100 ytl alıyo düşünün hamile olduğumu öğrendik gittik ultrasonda baktı keseyi göremedi.başka hiçbişey yapmadı. hemen 100 ytlyi aldı.ama bu doktor aynı zamanda devleette de çelısıyo tahlilleri faln kndisimi yapr hastanede ozman nasıl olur. halbuki önceden de gitmiştik.neler yapılır nasıl tetkikler yapılır.hiç bilgim yok bide biz bursaya 1 saaat uzaklıkta ilçesindeyiz araba var ama.ya üfffffffff kafam çok karışık tecrübesi olanalr akıl verin lütfen.

tatlım her taraf aynı hastanede asla bakmıyorlar zaten sanırım senin durumun için en iyi yer jimer bende orya gidicem orası sorunlu gebeliklere bakan bi yer bende doktor arıyorum kimse yok tavsiyede bulunan zübeyde hanımda olan bi doktor arıyorum ama bulamadım bende

bak sana bişey söylüyeyim arkadaşım benim gebeliğim 16 haftalık şimdiye kadar medikal parka gittim ikili test yaptırdım geçen ay özel hastane olduğu için benikızılay kan merkezine gönderdiler sadece bu teste 45 milyon verdik ama bunu zübeyde hanımda ücretsiz yapıyor bu ay üçlü test var muhtemelen o daha fazla tutacak ben zübeydeden bi doktor bulmak istiyorum ücret yüzünden çok şükür sosyal güvencemiz var bunu niye kullanmayalım diymi ama...............

sosyal güvencen varmı bilmiyorum ama senin gidicegin yer bence hangi hastane olursa olsun infertilite servisidir bence tüp bebek merkezlerindede var infertilite canım yolun açık olsun belkide seni yeni bir tedavi bekliyordur hakkımızda hayırlısı

tatlım her taraf aynı hastanede asla bakmıyorlar zaten sanırım senin durumun için en iyi yer jimer bende orya gidicem orası sorunlu gebeliklere bakan bi yer bende doktor arıyorum kimse yok tavsiyede bulunan zübeyde hanımda olan bi doktor arıyorum ama bulamadım bende

bende bursada doğum yaptım şimdi orda değilim ama kesinlikle ZİYA ÇETİN tavsiye edrim ilgili ve bilgili bidkt. ayrıca zübeyde hnm. da da bakıyo.ayrıca çocuğu olmayanlar içinde öyle yakın zamnanda arkadaşımla konuştum bursada yıllarca çocuğu olmayan bi çifte mutlu haberi vermiş..hayırlısı olsun ama mutlaka gidin tavsiye ederim

çok teşekürler arkadaşım bende onu düşünmeye başlamıştım peki muayenehanesi varmı nerde bakıyor bi bilgin varmı

evet canım muayenesi var bende şu an ona gidiyorum bende 7 aydır tedavi görüyorum onun sayesinde hiç moralim bozulmadı çok iyi biri ayrıca para göz bi insanda değil her gidişinde ücret almıyo ve gerekli bütün tahlilleri zübeydede yaptırıyo eğer dışarda bi işlem gerekiyosa söylüyo nerde ne kadar olduğunu tavsiye ederim altıparmakta muayenesi

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canım muayenesi var bende şu an ona gidiyorum bende 7 aydır tedavi görüyorum onun sayesinde hiç moralim bozulmadı çok iyi biri ayrıca para göz bi insanda değil her gidişinde ücret almıyo ve gerekli bütün tahlilleri zübeydede yaptırıyo eğer dışarda bi işlem gerekiyosa söylüyo nerde ne kadar olduğunu tavsiye ederim altıparmakta muayenesi 222 01 21 telefonu

ewet ya çok iyi bi insan dkt dan önce halden anlayan bi insan ve çok bilgili para göz değil yani ben bursayı çok sewiyorum ve çok arıyorum kıymetini bilin derim çok özledim ya selam olsun tüm bursaya sewgilerrrrrrrrrr

Bursa Acıbadem hastanesi Şahin Zeteroğlu..........
Üstüne dr tanımıyorum....

Ben Medical Park Doç Dr. Murat bey e gidiyorum. ilgili biri, şimdilik sorun yok, ondan önce yine aynı hastanede Dr Ahmet beye gidiyordum. sanırım Ahmet bey Jimer e geçti. Ben hastane değiştirmemek için Murat bey e başladım 2,5 aydır gidiyorum. Hastanenin imkanları çok iyi, görüntüleme cihazları çok yeni ve ii, bebeğimizi her muayene sonunda 3 boyutluda gösterip bizi sevindiriyor. :) doğumuda burada yapacağız. ücretler ise ben emekli sandığı sevki ile gidiyorum, Murat bey in muayene ücreti 60 YTL ama eğer başka uzman doktora gidersen bu aralar kampanya gibi uygulamaları var, uzman doktor ücretleri 0 YTL yani ücretsiz. tüm tahlil ve röntgen vs görüntüleme ücretleride 0 YTL. murat beye gitsende tahliller ücretsiz. sezeryan doğum yapacam, onun ücretide 2 gün yatış, sezeryan, doktor, çocuk doktoru vs vs herşey içinde giriş çıkış: 950 YTL. ama sanırım senin durumun gebe kalamamakla ilgili, bir önceki hamileliğimde bende hamile kalamadım, yumurtlama sağlayıcı ilaçlar ve yumurtlama olunca iğneler 5 ay sürdü, ama sonuç alamıyorduk, doktorumuz Hayat Hastanesinden Prof. Dr. Vedat bey idi ve çok babacan iyi biriydi. rahim röntgeni çekti ve o röntgen çekilirken verilen ilaçla şansımıza meğer tıkalı olan yumurtalık kanalı açıldı :) sebep buymuş ve hemen ertesinde hamile kaldım. :) imkanları iyi bir hastaneye ve konusunda uzman bir doktor birazda şans ve dua gerekli sana . Ben Dr.Murat beye bir görünmeni tavsiye ederim.

Canim tetkikleriniz yapildigina gore ve mayista da hamile kalabildigine gore demek ki bir sorun yok. yani sen 1 sene 3 ay degil mayistan sonraski zamani sayiyor olmalisin. ve en az gelecek mayisa kadar denemelisin. tup bebek asilama vs kolay mi saniyorsun. hemen oluyor mu saniyorsun. tup bebek bolumu var sitede. bir goz at da sana ne kadar sancili bir sey oldugunu anlatsinlar. neden daha bu kadar az beklemisken sabirsizlik edip hem kendini hem parani sokaga atiyorsun?

seni yonlendiren arkadaslar iyilik mi ettiler bilmiyorum ama kimyasal bir gebelik bile olsa o an olmamis denk gelmemis ama bir dahakine olur. senin gibi her 6 ayda bir olmadi diyen doktora kosarsa...

bir de kaan kocatepe nin sitesinde soyle bir sey yaziyor. hani acele ederseniz doktorlar da zaten para almak icin hemen tup bebege yinlendiriryor, kendinizi gereksiz bir tup bebek isleminin icinde bas rol oynarken bulabilirsiniz yaziyor.
stres yapma ve sakin sakin deme bir kac ay daha. mayisa kadar dene bence yaz cikana kadar dene hatta. olmadi o zaman doktora gidersin. bu benim fikrim.

X