Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 1.5 ayda 2 cm büyüdü

Epcet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
474
2
31
Kızlar ben yaklaşık bir senedir masaj yapıyorum son 1.5 aydada kullandığım bir ürünle masaj yaptım 85ten 87 cm e çıktı göğüslerimbunun dışında birşey içmedim çay gibi ya da buz falan tutmadım göğüslerime bunlara çok üşeniyordum çünkü, film izlerken bir yandan da masaj yapmak daha kolay benim için tabi nerdeyse 30 40 dakika masaj yapıyordum 3 5 dkyla geçiştirmedim ben.bu kullandığım ürününden 2 3 adet kullanmam gerektiği yazıyordu prospektüsvari kağıdında ama ben öğrenciyim zaten ürünüde pahalıya aldım şimdi tekrar alamayacağım bunun yerine anason yağı kullanarak ve çay içerek devam edeceğim.tam etki gösterip göstermediğinide bilemiyorum üstelik daha birkaç günüm yetecek kadar var içinde fıs diye söner mi bilemiyorum.burdan paylaşmak istedim durumu iyi olanlar kullanabilirlerse ve faydasını daha çok görürlerse bende kullanırım.birde buz kullanıp kullanmamakta kararsızım bazıları büyütmüyor aksine küçültüyor demiş bende dün yağla masaj yaptıktan sonra buz sürdüm ve içi boşalmış büzülmüş gibi hissettim birazcık buz küçültmesin göğüslerimi ???? Bu arada yaşım 21.

Bi bitkisel yağ kullandım canım ama çok pahalı 2. ve 3. kez alamıyorum onu fulirim adıda içeriği falan yazıyor bende içerikten bazı yağları kullanmayı düşünüyorum onun kadar etkili olur mu bilmiyorum çayda içicem.fulirim di kullandığım ürünün adı da

adının 2 kez yazmışım dalgınlıkla...canım içeriğinde şunlar var gliserin, saf su, maden suyu, zambak, kayısı, greyfurt, kantaron, biberiye, havuç, buğday, üzüm çekirdeğiyağı, susam, zeytinyağı, portakal, limon, mersin, menekşe, lavanta, zencefil, melissa, çörekotu, jojoba, A,B,C,E vitaminleri ve mineraller içerirböyleymiş bende çörek otu yağı ve ya anason yağı kullanmayı düşünüyorum şimdilik bu bitmek üzere çünkü.Yaz gelincede kokusundan dolayı çilek yağı kullanabilirim.burdaki biberiyenin havucun faydası ne hiç bilmiyorum.

Ankara'da oturuyorum ben.Maltepe de köprünün 200 metre ilerisinde yaklaşık nedu kozmetik var ordan almıştım ama 3 ay falan oluyor sonra başladım kullanmaya var mıdır hala bilmiyorum.

Ankara'da oturuyorum ben.Maltepe de köprünün 200 metre ilerisinde yaklaşık nedu kozmetik var ordan almıştım ama 3 ay falan oluyor sonra başladım kullanmaya var mıdır hala bilmiyorum.

istanbuldaki maltepe mi canım ankara maltepemi vardı bilmiyorum da. Ben bu yazdıkların kesin içerikte varsa temin etmeye çalışıcam belli başlılarından baktım netten gerçekten etkili sanırım. adet dönemlerinde etkisi daha fazla olsuğu gözlenmiş. Acaba senınkıler sönermi. Neyse gelişmeleri yazarsın

canım adet olduğunda büyüyo 2 cm civarı öyle bi durum yok dimi?
eğer işe yarıyan bişeyse parası önemli değil ben de 88 cm 3-4 cm büyüsün istiyorum

Ankara'da ki maltepeden aldım canım.sana bu söylediğim içerik kutunun üzerinde içindekiler başlığı altında yazıyor kutusu da elimde şuan.Adet döneminde daha mı fazla şişti anlamadım onu açıkçası çünkü zaten adetken şişiyor dolgunlaşıyor ve acıyor ölçmemiştim kutu bitene kadar.

Uzun zaman dogal gogus buyutme yonlemlerini denedim fakat hicbir ise yaramadi. Kesin cozum silikon taktirmak arkadaslar:) 2hafta once silikon taktirdim inanin dogal yontemler dediginiz karisimlar zaman kaybi. Sartlariniz uygunsa iyi bir doktora ameliyat olun kurtulun bu dertten bence

tatlım memnun musun kaç cmdi ve şimdi kaç oldu?

Silikonla ne kadar büyüyecekki??Ben çok kızıyorum doğal göğüs büyütme yöntemlerinde silikon taktır diyenlere hem doğal değil hemde binlerce lira harcanıyor bunlara eşimin organı küçük olsa ve büyütmek için bir aparat ya da doğal olmayan birşey kullansa bu bana itici gelirdi bende o yüzden yapay birşey kullanmak istemiyorum. benim göğüslerim 75ten 87 ye çıktı neden daha büyümesinler ki?Hem bir başlıkta bir avukat Dolunay nickli biri rezene içerek 75 göğüslerini 3 ayda 85 e çıkarmış.Bence olur yani böyle söyleyerek umutlarımızı kırmayın lütfen

ama yaş da önemli canım senin 75ken yaşın küçüktür belki ama şu yaştan sonra bana da zor gibi geliyo ben de yapay olmasın istiyorum ama doğal yöntemler kime sorsam işe yaramadığından yakınıyorlar..
aynı yaştayız artık büyümez gibi sanki

silikon yaptırmak istemiyorum, onun yerine bu halleri bile daha iyi bana göre silikon sahte ya nebiliym

bence büyür canım dolunay nickli o bayanın göğsü 75ten 85e tam 2 beden atlamış 26 yaşında.40ında bile büyüyen var kilo alma k etkiliyor tabi o kadar yüksek yaşlarda

bence büyür canım dolunay nickli o bayanın göğsü 75ten 85e tam 2 beden atlamış 26 yaşında.40ında bile büyüyen var kilo alma k etkiliyor tabi o kadar yüksek yaşlarda
dolunay nasıl büyütmüş o kadar ne kullanmış?
benimde hiç göğsüm yok napsam bilemedim . yaş 25

dolunay nasıl büyütmüş o kadar ne kullanmış?
benimde hiç göğsüm yok napsam bilemedim . yaş 25

3 ay boyunca rezene içmiş canım. O hastaymış başta gripmiş o yüzden almış içmiş tadı hoşuna gidince de devam etmiş.Sonra bi baktım 75 destekliden 85e çıktılar diyor.3 ay hergün 3 4 bardak içmiş.şimdi bende ona başladım.

16 yaşındayım ve 75 desteksizi doldurmuyo göğüslerim.Cidden çok rahatsızım siz 87'ye nasıl çıkardınız yani tam olarak neler yaptınız ben şerbetçi otu ve adaçayı karışımları yapıyorum ama bir faysını görmedim lütfen yardım

Tatlım benimde 18e kadar 75 destekliyi bile doldurmuyordu 18imden sonra biraz kendiliğinden büyüdü birde ben hergün hiç aksatmadan hem sabah hem akşam masaj yaptım en son bu kullandığım yağlada son halini aldı.şimdi çörek otuyla masaj yapıp hergün öğlen 4 bardak rezene yatmadan önce de 1 bardak hayıt çayı içiyorum.eğer çok zayıfsan kilo al tatlım onun yanı sıra rezene çayını iç ve masajı aksatma derim ben.birde gece yatarken sütyenini çıkar çok sıkı sert sütyenler kullanma benim teyzemin evlenene kadar hiç yokmuş aşırı zayıfmış ve tamemen dümdüzmüş,evlendikten snra düzenli cinsel hayat, doğum ve aldığı kilolarla beraber şimdi 95i aşıyor göğüsleri uygun sütyen bulamıyor :)sıkıntı edecek yaş değil seninki masajını aksatma yinede canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…