1.20 bhcg yükselirmi :(((

naz1969

NAZ abla olmk istyr..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
1.470
3
28 mart ta adet oldm snra hamilymişim bikaç gün snra düştü yani üstne görmüşüm ayın 6 nisandan snra adet olmadm gebelik belirtilerim var fakat kanda 1.20 çıkdı yükselebilirmi?

bugune kadar hep 0.1 çıkmışdı biraz umutlandm sanki

bu durumu yaşayanlar varsa bilgilendirirse sevinirim :KK43:(

26 nisandaki kan tahlili sonucum 1.20

28 nisanda mı adet olacğm onuda blmyrm :KK43:

fikirlerinizi bekliyrm teşekkür ederim....

rabbim bebek isteyen herkese nasip etsn aralarndan benide ayırt etmesin ...

yarın regl olacaksan ve betahcg negatif gebe olma ihtimalin çok çok az hatta hiiç yok:KK50:

ama en son ayın 6 snda bile kanamam vardı :KK43:(

canım pek bilmem ama acaba düşükten sonra ki bhcg değeri bu acaba vücut yavaş yavaş atarmış derler ya..6 nisanda kanaman vardıysa adet tarihin bence bugün değil var mı regl belirtisi?hem ay geçen ay hamilelik yaşadıysan kendinde oluşan belirtileri tanıyorsundur bekle derim ben karalar bağlamaya hevesli olma bu kadar hiiiiiçççç belli olmaz üzülmeeeee:KK70:Allah can sağlığı versin düşükte olsa hamile kalmışsın en azından hamile kalabileceğini biliosun haydi biraz pollyannaa:KK70:

canım pek bilmem ama acaba düşükten sonra ki bhcg değeri bu acaba vücut yavaş yavaş atarmış derler ya..6 nisanda kanaman vardıysa adet tarihin bence bugün değil var mı regl belirtisi?hem ay geçen ay hamilelik yaşadıysan kendinde oluşan belirtileri tanıyorsundur bekle derim ben karalar bağlamaya hevesli olma bu kadar hiiiiiçççç belli olmaz üzülmeeeee:KK70:Allah can sağlığı versin düşükte olsa hamile kalmışsın en azından hamile kalabileceğini biliosun haydi biraz pollyannaa:KK70:

tşk ederm cnm ama ben hamile oldğmu blmyrdm ki ..

kanda çıkmadı bu değer yükselmesede artık takmıyrm ama acaba dye takıyrm hasta olckmş belirtilerm var ama geçen ayda böleydi bilmyrm cnm teşekkür edeim..

hamıleymısım üstüne görmüşüm dedın ya ozaman degerın kactı hamıleuken suankı degrıne göre gebelkık yok

ALLAH hakkında hayırlısını versin canım hepimizin ben de olmadım daha ama olacakmışım gibi benim de hayırlısı napim olacaksam olalım olmayacaksak değerler yüksek çıksın:KK70:

ALLAH hakkında hayırlısını versin canım hepimizin ben de olmadım daha ama olacakmışım gibi benim de hayırlısı napim olacaksam olalım olmayacaksak değerler yüksek çıksın:KK70:

teşekkür ederim kızlar hastalandım :))

geçen ay hamilemiydm onu ble blmyrdmki değerni bileyim..

üstüne görüyrsmda göreym yaaa:)) artık takmıycmm kendme söz verdim :))
ovulasyn testi kullancm

28 mart
sonrasna yine düşk kanaması 6 sına kadar.
şimdi ayın 28 yne kanama ben anlamyrmki kendmii
hayırlısı olsun

teşekkür ederimm düşünceleriniz için allah razı olsun..

rabbim isteyen herkese versin aralarnda benide ayırt etmsin..

dualarımn hepsi hepimizzee

X