1-2 damla kanama sonrasında bişey yok hamile olma ihtimalim nedir?

nurummm

Oğlum Abii oluyor!!! Karnıma Mutluluk Kondu :)
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2010
1.972
155
Kızlar adet düzenim şu şekilde, ilk önce lekelenme gibi başlar durur 2 gün sonra adet kanamam başlar.
Bu ay lekelenme değilde direkt 2 damla kan şeklinde geldi aradan 6 gün geçmesine ragmen bişey yok. Hamile olabilirmiyim acaba? Bebek istiyoruz bu arada.

Canım test alıp yapmak ne kadar zor?
Buradan nasıl anlaşılsın bu konular da baydı artık..
Bir jinekolog lazım şu BDV'ye.

Cidden artık bu HAMİLEMİYİM sorusu baydı..
Cidden test alıp yollayacağım artık böyle soranlara.

umarım gönlünden geçen gibidir ama
buraya konu açacağına bir test alsana
ne meraksız insansın
:)
ben buraya yazana kadar on kere gitmiştim eczaneye

şuan kese görünmüyor,1 hafta sonra tekrar gelin,Bi bakalım
MİLLANNN
I LOVE YOU
:)

konu sahibi arkadaş yanlış anlama
öyle çok acaba hamile miyim konusu açıldı ki
hepimizin içi baydı valla :) konu senin konu da patladı sadece

konua cevap: test alıp bak...

Gidip test yaparsanız daha kesin bir sonuca ulaşırsınız. Herkesin belirtisi aynı olmuyor.

Biz bebek için uğraşırken bi siteden 10 lu gebelik valla yanlış olmasın da 30 40 tane de ovulasyon testi almıştım çok uygun fiyata. Bir de yüzlü plastik bardak almıştım sıkıldıkça bakardım ne var ne yok. Reglim geçtiği gün idrar testi yapardım siz maşallah 6 gündür iyi durmuşunuz. Alın bi test 3-5 liraya hakkınızda hayırlısı artık

Canım enfeksiyon olabilir o nedenle önce bi test al daha sonra doktora görün derim bu arada yanıtlar biraz ağır geldi bana

Arkadaslarinda dedigi gibi bir test al umut vermek istemem ama 6 gun gecmis ustelik digr aylardan farkli olmus neden olmasin insallah hamilesindr varsa testte cikar

İnsanlar size birşey soruyor sizin verdiğiniz cevaplara bakın, çok mu zor cevap vermemek veya test yapın demek.
Alaycı yorumlarınız ciddi ciddi sıkmaya başladı artık.

Konu sahibesi,
siz emin olmak için isterseniz direkt bir kan testi yaptırın daha sonra gebelik çıksa da çıkmasa da bir jinekolog randevusu alın

Yaa ne kadar çok söylenmişsiniz kızcağıza yahu bir soru sormuş sorduğuna pişman. baydığını düşünen cevap yazmaz allah allah yaaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…