09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Elmayra'yı ve kuzusunu gördün mü? :)
Nick, ilgine sağ ol ama bildirim gelmedi.
yine görüşemedik ne yazık ki..gittiğimin ertesi günü amcam vefat etti..onun acısı ve koşturmacası vardı.bir yanadan Ata ya birşey belli etmemeye çalıyorum.ne yazık ki görüşemedik..inşallah başka zaman..çok üzülüm görüşemedik diye..

Aaa! Başın sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Genç miydi? :'(

Aaa! Başın sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Genç miydi? :'(
sağol canım.babamın büyüğüydü.70 yaşına gelmişti ama 6 ay öncesine kadar turp gibi adamdı ve çalışıyordu zaten.kapılardan sığmaz 1.90 lık bir adamdı.kanser teşhisi kondu,ameliyatlar,kemoterapi derken 6 ay içinde kaybettik.
dünya gözüyle gördük ama birbirimizi.ufacık kalmıştı,birderi bir kemik.Allah kurtardı diyelim.

Her ölüm acı, insan kendi canından birisi olunca doksan da yaşasa erken geliyor.
Allah rahmet eylesin. Başın sağ olsun tekrardan.

Her ölüm acı, insan kendi canından birisi olunca doksan da yaşasa erken geliyor.
Allah rahmet eylesin. Başın sağ olsun tekrardan.
sağol arkadaşım..evet dediğin gibi her ölüm acı.biliyor musun,aynı odada rahmetli dedemi de son kez ben görmüştüm..bur içinde yatsınlar.çok severdim ikisini de..bana nasipmiş demek ki son nefeslerinde yanlarında olmak..
70 yaş gerçekten çok yaşlı değiş filozof.hep öyle gelirdi ama mesela babam 68 yaşında çok şükür iyi.annem 67 yaşında maşallahı var..kendine iyi bakan,enerjik pozitif insanlar için 70 birşey değil..

Tabii ki!
Biz küçükken bu yaşlar bize çok gelirdi. İnsan kendisi büyüyünce çok gelmiyor.
Sana katılıyorum.

günaydın elmişkom...sabahın köründe geyik aşkıyla yanıp tutuşarak gelmişsin..lakin afyonum patlamadı benim henüz..kaaavemi içiyorum..
azzzzz sonraaaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…