09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Bişey daha sorayım,misafir olarakta profil sayfası gözüküyor mesajlar okunuyor sizlerde de aynımı arkadaşlar.
Ayarlardan yaptım ama yinede gözüküyor

Bişey daha sorayım,misafir olarakta profil sayfası gözüküyor mesajlar okunuyor sizlerde de aynımı arkadaşlar.
Ayarlardan yaptım ama yinede gözüküyor
bende de aynı abla.misafir olarrak belli bilgiler mesajlar görünüyor..eskiden mesela dudyuk duymadık bölümü sadece üyelere açıktı şimdi orası misafirlerede açık.orda konum olduğundan biliyorum..bide abla ben şuan çevrimiçimi görünüyorum

Böyle olmamalı burası,eski hali daha iyiydi,belkide düzenlenir tekrardan..
Ç.dışı gözüküyorsun,ben öyle görüyorum,sen kendi sayfanda ç.içi görüyormuşsun,dün filozofl yardımcı oldu bu konuda.
Avatar kenarında yeşil bişi var ona gelince ç.içi yazıyor.

evet şuan bende yeşil yanınca sanırım kendimi çevrim içi görüyoru ama dışardan çevrimdışıyım.sanırım yavaş yavaş düzenliyorlar..bide dündü sanırım gördüm kullanıcı isimlerimizi artık kendimiz değiştirebilecekmişiz ve 5 hakkımız varmış..iyimidir kötümüdür karar veremedim abla

Sayfanda öyle görüyormuşsun,dışarıdan bakınca ç.dışısın öyle görüyorum.
Misafire kapalı olması lazım diğerlerinin kabak gibi ortada duruyor.
Evet onu okudum,2 tane olsaymış bari..

Günaydın, feci derecede başım ağrıyor.
Sabah kalktığımdan beri böyle. İş yerine sürünerek geldim.

Günaydınn prenses geçmiş olsun ağrı kesici filan içsen geçer,majezik iyi geliyor ağrıya.
2 gün öncede kızımda oldu baş ağrısı,hastaneye götürdük akşam iğne yaptılar ağrı kesici verdiler.
Sünizütün varmı oda ağrı yapar.

günaydın filozof.sende migrenmi var
Evet.
Sinüzit yok abla, sabah ağrı kesici içtim. Galiba gene içeceğim.
Sağ ol.
Çeşitli şeyler deniyorum ama pek fayda etmiyor.

iyi
iyi bi düzenleme gerekeriyor site için..kimler çevrimiçi falan hepsini misafir olanlarda görebiliyor.bakalım .kazen düzenlicek die bekliyoruz

Evet.

Sinüzit yok abla, sabah ağrı kesici içtim. Galiba gene içeceğim.
Sağ ol.
Çeşitli şeyler deniyorum ama pek fayda etmiyor.

Sessiz ve karanlık ortam olsa daha iyi gelirde imkanın yok tabi şimdi

iyi

iyi bi düzenleme gerekeriyor site için..kimler çevrimiçi falan hepsini misafir olanlarda görebiliyor.bakalım .kazen düzenlicek die bekliyoruz

Bencede hemen yapılması lazım bunun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…