09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

selam kızlar
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir abla nasılsın seni gördüğüme sevindim yoktur nezamandır

Günaydın asmu,iyiyim sağol sen nasılsın,üyelik iptali yaptırmıştım ondan yoktum

Bende aynen kafa dağıtmaya çalışıyorum, moraller bozuk. Zaten ne zaman düzeldi ki :KK43:

Günaydınlar,

ii gidiyor abla nasıl gitsin iş güç ev derken geçip gidiyor...yorgunluk falan..arada buraya uğruyoruzda kendimize geliyoruz : )

Hep aynı değilmi,hayatımızda değişen birşey olmuyor hiç..
Burasıda olmasa ne yapardık acaba

yapma yaa...çokmu peki.neden vermiyor gerekçesi ne...ay hiç sevmem şu bor alıp verme olaylarını pofff
1.300 verdim. Hemde eski erkek arkadaşım verdiğim kişide.
Kendi işini yapan ticaret adamı.
Vericem diyor ama icraat yok.
Müşterilerinden parasını aldığında benim paramı verecekmiş ama beni zor durumda bıraktı çok hemde..:KK61:

Müşterilerinden parasını aldığında benim paramı verecekmiş ama beni zor durumda bıraktı çok hemde..:KK61:

olayı tam bilmiyorum ama geçmiş olsun. inşALLAH parayı verirde sizde rahat edersiniz ::KK43::KK43: zor bi durum gerçekten. düşüncesizlik

olayı tam bilmiyorum ama geçmiş olsun. inşALLAH parayı verirde sizde rahat edersiniz ::KK43::KK43: zor bi durum gerçekten. düşüncesizlik
Hemde düşüncesizliğin önde gideni..
Benden o parayı alırken aramız iyiydi, sonra ben soğudum kendisinden ayrıldım çünkü benden borç istemesi bana saçma gelmeye başladı ve bu düşünce beni ondan soğuttu..
Ben tek başına mücadele eden bir kadınım. 26 yaşındayım ve 5 yaşında bir oğlum var..
Beni madur bıraktı parayı geciktirmekle..
Vericem diyor ama ne zaman vereceği belli değil :KK61:

as misk iyim sen nasılsın. herşey yolunda umarım
game of thrones 4 sezon bitti :KK70::KK70::KK70: akşam rüyalarıma kadar girdi :KK70:

aa neden yaptın öyle bişi :KK11::KK11: iyim bende hamdolsun herşey yolundamı. senin kız ne alemde işe girmişti diye hatırlıyorum memnunmu

Kafa dinledim birazcık iyide oldu,kızım çalışyor işe gidip geliyor işte,sabah erken gidiyor maalesef biraz ona kızıyor

owwwww erkek arkadaşına mı....offf..göürşüyormusunuz şuan

owwwww erkek arkadaşına mı....offf..göürşüyormusunuz şuan
Benden o parayı alırken aramız iyiydi, sonra ben soğudum kendisinden ayrıldım çünkü benden borç istemesi bana saçma gelmeye başladı ve bu düşünce beni ondan soğuttu..
Ben tek başına mücadele eden bir kadınım. 26 yaşındayım ve 5 yaşında bir oğlum var..

İnşallah en kısa zamanda alırsın paranı
İnşallahh iyilik yapamaya korkar oldum artık :KK61:

as misk iyim sen nasılsın. herşey yolunda umarım
game of thrones 4 sezon bitti :KK70::KK70::KK70: akşam rüyalarıma kadar girdi :KK70:

aa neden yaptın öyle bişi :KK11::KK11: iyim bende hamdolsun herşey yolundamı. senin kız ne alemde işe girmişti diye hatırlıyorum memnunmu
yolundadır inş.yokluğuna alışmaya çalışıyorum.

anoyyyyy kaç sezon bitirmiş ben daha başlamadım işler yoğunlaştı.sanırım bayramdan sonraya kaldı.işler azalsın ofisimde rahat rahat izlerim yakalanmadan :KK48:

Hemde düşüncesizliğin önde gideni..
geçmiş olsun. inşALLAH alırsın sende zor durumdan kurutlursun.

Kafa dinledim birazcık iyide oldu,kızım çalışyor işe gidip geliyor işte,sabah erken gidiyor maalesef biraz ona kızıyor

[kim sabah yatagından kalkıp işe gitmekten memnunki:)

İnşallahh iyilik yapamaya korkar oldum artık :KK61:
ben olsam bende soğurum..gelemiyorum sevgili arasındaki borç meselelerine..helede erkekse bunu yapan taraf..saygısız.bilmiyormu ev geçindirdiğini...

ben olsam bende soğurum..gelemiyorum sevgili arasındaki borç meselelerine..helede erkekse bunu yapan taraf..saygısız.bilmiyormu ev geçindirdiğini...
Biliyor bilmez olur mu, ailemden gizli yaptığımıda biliyor..
Ben karaktersiz bir adam değilim paranı vericem diyor.
1,5 aydır duyduğum söz bu miskk inancımı kaybettim artıkk :KK43:
Müşterisinden para alınca verecekmiş mişşş mişşşş :KK61:

X