09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Günaydınlarrrr kızlarrr :KK52::KK52: herkeslar iyidir umarım,uzun bir aradan sonra dönüş yapmak harika oldu..
Sizlere haber veremeden pc kablosu gümledi,zaten son zamanda sorun oluyordu,diğer topiğe yazdım gidiyorum diye,tam buraya gelip haber verecektim gümledi..Özlemişim siteyi,ekşınlara dalmayı filan :KK76::KK76:

Günaydınlarrrr kızlarrr :KK52::KK52: herkeslar iyidir umarım,uzun bir aradan sonra dönüş yapmak harika oldu..
Sizlere haber veremeden pc kablosu gümledi,zaten son zamanda sorun oluyordu,diğer topiğe yazdım gidiyorum diye,tam buraya gelip haber verecektim gümledi..Özlemişim siteyi,ekşınlara dalmayı filan :KK76::KK76:
GÜNAYDINN

ablacım hoşgeldin..sevindim geldiğine...
sorduk soruşturduk ui olunca,öğrendik diğer topikten bir süre gelmeyceğini..
umarım iyisindir,haberler sende bizde pek değişiklik yok..şöyle ki;
elmiş eli kulağınd doğurdu doğuracak..
çeko hamile.

herkese iyi haftalar...
Kınaya gelen var mı :)
kimin kınası?
Hanım abla , hoş geldin. Ben de dahil oldum bu konuya... konuya bulaşan hamile kalıyor ,dediler... Ben de belki aşkı bulur , evlenir anne olurum diye geldim. :p :KK70:

Merhabalarrr :KK52:

ablacım hoşgeldin..sevindim geldiğine...
sorduk soruşturduk ui olunca,öğrendik diğer topikten bir süre gelmeyceğini..
umarım iyisindir,haberler sende bizde pek değişiklik yok..şöyle ki;
elmiş eli kulağınd doğurdu doğuracak..
çeko hamile.

Hoş buldum şekercim sağol,buraya haber veremeden pc gümledi kabloda sorun oldu yapıldı sonra,arada gelip okudum ama,elmişin az kaldı doğumuna sağlıcakla haberlerini alalımda.
Çekoyu biliyorum zaten .

herkese iyi haftalar...
kimin kınası?
Hanım abla , hoş geldin. Ben de dahil oldum bu konuya... konuya bulaşan hamile kalıyor ,dediler... Ben de belki aşkı bulur , evlenir anne olurum diye geldim. :p :KK70:

Hoş buldum hayatım sağol,buraya gelen hamile kalıyor ona göre,aşkı bulduğun an everip bebek sahibi yapacaz senide kısmetse :KK66: beni bile doğurtmaya çalışıyor bu kızlar :KK70::KK70:

Bakaersanız pırtlatıyım hemen bebeyi ..
Bişi sorcam yazı karakterini sabitlemek için nereden bakacam şeklini şemalini değiştirecemde bulamadım
Çalışmıyor olsam gündüz bakarım. Fakat gece bakmam. Beni uykumdan edenlerden nefret ediyorum da... :KK62::KK70:

Sabitleme olayını ben de çözemedim. :eek:

X