09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

tşk ederim..bende ne cevap vereceğimi bilemiyorum biliyormusun.boğazım düğümleniyor.amin inşş

canım ya seni o kadar iyi anlıyoum ki.. bak ben dun gece cok guzel bir yazi okudum telefondan girince paylasamiyorum en son yazdigim mesajlara bakarmisin sezeryan dogumlu konuda alinti yaptigim mesaj.. lutfen oku o yaziyi.. benim soyleyecegim hic bi sey acini almayacak senden.. tek bilmen gereken acini yasamalisin hangi sekilde olursa olsun.. ve inan zaman gectikce acisi hafifliyor.. korkularin daima olacak ama acisi yavas yavas azalacak.. konusmak istersen yazman yeterli.. acimiz ayni.. Allahim sabrini versin sana dualarimdasin..
efulim senin olayı duyduğumda gelip konunu okuyamamıştım bile...yüreğim tutmamıştı...

Misk duyunca cok üzüldüm cnm, rabbim tekrarını nasip etmesin. Kalbini ferah tut, eminim yeniden anne olacaksın. Yaşadıklarımı azıcık da olsa b,iliyorsun. En olmaz dediğim zamanlarda oldu. Cok üzgünüm gerçektn

Ben böyle durumlarda pek konuşamam
Allah sabır versin ve yakın zamanda yeni evlat nasip etsin
Diğeri cennette seni bekleyecek inşallah

tşk ediyorum q.amin inş..bende sizi seviyorum.iyiki varsınız

amin..yaşamam gerekiyormuş bende yaşadım elmy..dicek bişey bulamıyorum...çok beklemiştim ben onu..Rabbim kimseye yaşatmasın diyorumm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…