(03-10 Nisan Polis Haftasi)Türk Polis Teşkilatinin 165.yili Kutlu Olsun

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
5028_98933502097_98933177097_2219104_1591627_n.jpg

TÜM EMNİYET MENSUPLARMIZIN POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN.HEPSİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER.ONLAR BİZİM HERŞEYİMİZ.
BÜTÜN POLİSLERİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN.AYRICA TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAH ' TAN RAHMET DİLİYORUM ;ŞEHİT ANNE BABALARININ ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.
BENDE BIR POLIS ESIYIM ;ESIMLE GURUR DUYUYORUM...

21978_236231807097_98933177097_3446773_319610_n.jpg

20258_237267244077_620009077_3052025_2124436_n.jpg

Her polis öncelikle insandır...Evlattır,çok sevilip yolu gözlenen....

annedir,babadır,sevilip sayılan,koruyup kollamaya çalışan.....

Eştir,sevgilidir özlemle beklenen...Kardeştir,abladır,ağabeydir..

Herbiri birer yıldız olan Turk Polisi seninle gurur duyuyorum ...

Bende bir polis eşiyim eşimle ve tüm polislerle gurur duyuyorum hepsi Allaha emanet olsunlar ...tüm polislerin polis haftalarını kutluyorum :)

tüm polislerin polis haftasını kutluyorum iyiki varsınız

kankam her yıl olduğu gibi ,bu yılda yaptın güzelliğini sana yakışan budur.yerimseniben
Bende başta aşkitom olmak üzere.tüm Türkiye Cumhuriyetinin Polis'lerinin polis haftasını kutluyorum..
sağlık huzur ve mutluluk diliyorum..
Rabbim sizleri korusun..AMİN

Kendimde 11 yıldır bir polis eşi olarak,bu şerefli ve kutsal mesleği yapan bütün Polislerin ve Ailelerinin Polis haftalarını kutluyorum en içten dileklerimle....turkbayragiturkbayragi
Ayrıca bu yıl 6 yaşındaki kızım törenlerde istiklal marşını okuyacak,polis elbisesi giyecek,bu yüzden daha bir heyecanlıyım bu sene..:1rolleyes:

bende başta eşim olmak üzere tüm polislerimizin haftasını kutluyorum 10nisanda benimde oğluşum ve nazlı prensesim polis kıyafeti giyip yürüyüşte arzı endam edecekler:))))))))))

kankam her yıl olduğu gibi ,bu yılda yaptın güzelliğini sana yakışan budur.yerimseniben
Bende başta aşkitom olmak üzere.tüm Türkiye Cumhuriyetinin Polis'lerinin polis haftasını kutluyorum..
sağlık huzur ve mutluluk diliyorum..
Rabbim sizleri korusun..AMİN

Kendimde 11 yıldır bir polis eşi olarak,bu şerefli ve kutsal mesleği yapan bütün Polislerin ve Ailelerinin Polis haftalarını kutluyorum en içten dileklerimle....turkbayragiturkbayragi
Ayrıca bu yıl 6 yaşındaki kızım törenlerde istiklal marşını okuyacak,polis elbisesi giyecek,bu yüzden daha bir heyecanlıyım bu sene..:1rolleyes:

bende başta eşim olmak üzere tüm polislerimizin haftasını kutluyorum 10nisanda benimde oğluşum ve nazlı prensesim polis kıyafeti giyip yürüyüşte arzı endam edecekler:))))))))))

:Saruboceq::Saruboceq:

bende bir polis eşi olarak önce eşimin sonra bütün polislerin haftasını kutluyorum

Tüm Polislerimizi ve siz değerli eşlerin bu anlamlı gününü kutluyorum. Allaha emanet olsunlar

Polis Şehitlerine rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum

Tüm Polislerimizi ve siz değerli eşlerin bu anlamlı gününü kutluyorum. Allaha emanet olsunlar

Polis Şehitlerine rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum

Ablaların ablası..bitanesin sen...
seni çok seviyorum...
sizlerde Allaha emanet olun...Şeniz

Çiçeğim, amin canım

Bu anlamlı konuyu "Özel Günler, haftalar ! "taşıdım sabitledim.

Tüm Emniyet mensubunun kuruluş yıldönümünü kutluyorum.
Allah görevlerinizde muvafakat eylesn, tüm zorluklardan esirgesin inş tüm polislerimizi...

tüm emniyet teşkilatının yıldönümünü canı gönülden kutluyorum
turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi
allah onlara sağlık biz polis eşlerinede bol bol sabır ihsan etsin inşlhhhhhhhhhh

bende öncelikle eşimin daha sonra polislerin ve eşlerinin polis haftasını kutluyorum allahım onları başımızdan eksik etmesin AMİN

tüm polis teşkilatının yıldönümünü kutluyorum eşimle ve tüm polislerle gurur duyuyorum yüce rabbim onları korusun

kızlar ankaradaki törenler nerde ve saat kaçta acaba bende kızımla gitmek o havayı paylaşmak istiyorum bilenler bana haber verirse çok memnun olurum

Tüm Emniyet mensubunun kuruluş yıldönümünü kutluyorum.
Allah görevlerinizde muvafakat eylesn, tüm zorluklardan esirgesin inş tüm polislerimizi...

tüm emniyet teşkilatının yıldönümünü canı gönülden kutluyorum
turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi
allah onlara sağlık biz polis eşlerinede bol bol sabır ihsan etsin inşlhhhhhhhhhh

bende öncelikle eşimin daha sonra polislerin ve eşlerinin polis haftasını kutluyorum allahım onları başımızdan eksik etmesin AMİN

tüm polis teşkilatının yıldönümünü kutluyorum eşimle ve tüm polislerle gurur duyuyorum yüce rabbim onları korusun

:Saruboceq:Allah basimizdan eksik etmesin
Biz yurtdisindayiz burdaki toren dun yapildi ;doner partisi yapildi ;harikaydiiiii:lepi:

X