0,100 beta değeri acil bakarmısınız

beyza6161

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
19
2
26
Kızlar. Adetime 6 gün var ilişkiden de 10. Günüm. Dayanamadım kan testi verdim 0,100 çıktı. Çok mu erken sizce varsa da çıkmama ihtimali var mı herkes bir şey diyor kafam karıştı. Adet gecikirse yükselme ihtimali var mı hiç

Bu şekilde çıkan her testimden sonra adet oldum..Sanmıyorum ama yine de bekleyin belli olmaz

Reglime 6 gun kala benim de boyleydi 5 gun kala 8kusurdu hic belli olmuyor o isler 🤷🏼‍♀️
Aaa gerçekten mi. Gerçekten bunu okuduğumda ağladım inşallah benimde yükselir. Bel ağrım çok kaşık ağrım var yumurtalıklarımda batma var belirtilerim var diye yapayım dedim böyle çıktı yıkıldım. Sizin nasıldı anlatırmısınız lütfen 🥺

Aaa gerçekten mi. Gerçekten bunu okuduğumda ağladım inşallah benimde yükselir. Bel ağrım çok kaşık ağrım var yumurtalıklarımda batma var belirtilerim var diye yapayım dedim böyle çıktı yıkıldım. Sizin nasıldı anlatırmısınız lütfen 🥺
Ama soyle ki ben 6 gun once yaptirip negatif sonuc aldigimda koku hassasiyeti disinda bir belirtim yoktu siz belirti varken yaptirmissiniz 😢 sonrasinda tum gece kasiklarim ve belim agriyinca ben bebegin tutundugunu hissedip tekrar kan verdim (2. Gebeligim oldugu icin daha kolay hissettim sanirim)

Ama soyle ki ben 6 gun once yaptirip negatif sonuc aldigimda koku hassasiyeti disinda bir belirtim yoktu siz belirti varken yaptirmissiniz 😢 sonrasinda tum gece kasiklarim ve belim agriyinca ben bebegin tutundugunu hissedip tekrar kan verdim (2. Gebeligim oldugu icin daha kolay hissettim sanirim)
Yani belki benimde yeni tutuldu Rahime ondan olabilir mi diye düşünmüştüm bende. Araştırdığımda Rahime tutuntuğunda hissetme belirtileriyle aynı bu belirtiler de bende daha 3 gündür var o yüzden acaba yükselme ihtimali var mı diye içime kuşku düştü

X