Şampuan ve Saç Kremleri İnce telli ve kuru saçlar için ?

D U R U

Elif Duru 🌼 Ayça 🌜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
16.949
4.096
Kafam çok karışık :44: İnce telli ve kuru saçları olanlar hangi şampuanları kullanıp memnun kaldı ? İnce telli olduğundan dökülmeye de eğilimli biraz saçım. Bitkiseller benimkini sertleştiriyor. Saç kremi yağlandırıyor :KK50: Pantene kullanıyorum şu an yoğun ve güçlü ilk yıkamada bir havalı oldu sonra söndü :KK43: Pantene mükemmel dolgunluk, wella pro series hacim, defne şampuanı, otacı bir sürü alternatifim var ama çok kararsızım :KK25::KK25::KK25: Bunlardan ya da başka kullanıp memnun olan varsa yardımcı olabilir mi ? :KK43: :84::84::84:

Son düzenleyen: Moderatör:
Nicom sen gliss saç şampuanı ve kremini hatta kreatin spreyini al kullan sonra dön bana =)
Çeşitlerine bakarsın..

Nicom sen gliss saç şampuanı ve kremini hatta kreatin spreyini al kullan sonra dön bana =)
Çeşitlerine bakarsın..

Canım glisse hususi baktım kimyasal dolu içi ve kokusu bile kimyasal :18::18::18: Alasım gelmedi o derece :KK43::KK43::KK43:

Canım glisse hususi baktım kimyasal dolu içi ve kokusu bile kimyasal :18::18::18: Alasım gelmedi o derece :KK43::KK43::KK43:

Bak benim saçlarım ince telli ve kurudur.
Ben bu serilerden turuncu olanını kullandım.
Saçlarını mı boyadın dedi herkes..
O kadar siyah parlak ve yumuşak yaptı ki anlatamam..

Sonra ara ara başka şampuanlar kullandım gliss te ki kadar etki almadım..

Bak benim saçlarım ince telli ve kurudur.
Ben bu serilerden turuncu olanını kullandım.
Saçlarını mı boyadın dedi herkes..
O kadar siyah parlak ve yumuşak yaptı ki anlatamam..

Sonra ara ara başka şampuanlar kullandım gliss te ki kadar etki almadım..

Bende çok denedim şampuan ama kendime uygun bulamadım
Turuncu dediğin total repair serisi mi canım ? :KK28:

Gliss vardı baktığım yerde :KK31: Alsam mı almasam mı oluyorum hep :KK43: İçine kimyasalı bastıkları için alasım yoktu ama sen çok övdün :KK53:

Al yahu..
Ama hemen bir yıkamada sonuç almayı bekleme bir iki yıkamada şampuan anca saçına işler..
Al kullan sonra gel beni öp :KK53:

Al yahu..
Ama hemen bir yıkamada sonuç almayı bekleme bir iki yıkamada şampuan anca saçına işler..
Al kullan sonra gel beni öp :KK53:

Tavsiyen için sağol total repaire bakıp bakıp çok döndüm bak beynime girdin deneyeceğim :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemeden gelme ! :KK19:

Peki bu ürünü için ne düşünüyorsun ? :26:

$GK_LiSi_Shampoo_tr_240x540.jpg

bende aynı dertten muzdaribim hem ince telli hemde cabuk yağlanan saçlarım var üstelik saç dökülmesi problemi de yasadıgım için çok çok azaldılar. şuan eczane şampuanı kullanıyorum ama o da çok kurutuyor saçlarımı. ne kullansam bende bilemedm :26:

X