Selati-Tefriciye bebek icin

blckwht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
1.091
61
Arkadaslar bebek icin Selati Tefriciyeye baslayalim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizzzlarrr neredesinizz ?:) :)

bende katılırım bugun bıtıyor adetm yarn başlıyorsak bende alıırım bırsuru :KK16:

Bebissizgobus
Polisesi
Fatima

Listemize eklenmek isteyen arkadaslar daha gelmediler ki :) :)

Buldumm şimdi ne okuyacağımızı da yazar mısınız ayrıntılı sadece abdestli öi olcak dua ?

Buldumm şimdi ne okuyacağımızı da yazar mısınız ayrıntılı sadece abdestli öi olcak dua ?

:) :) Evet kuzum abdest 2Rekat ALLAH rizasi icin namaz sonra 100tane tovbe ve niyetlenerek basliyorsun siralari kariatirmis ola bilirim netten bakin kesin olarak bende 1sene once okumustum en son bu duayi sirasini net hatirlamiyorum kitabimdan bakacagim.

Bebissizgobus
Polisesi
Fatima
Pamukprenses187
4kisi olduk.

Eski9 ve seker pembede gelmeli onlarda istemislerdi .Ve pazarteaiden baslayalimmi?Cogumuz hafta sonu eslerimizden dolayi zamanimiz yok :) :)

Pzt akşam olanişir ama ayrıntılı yazın ok neler yapıcaz :)

Pzt akşam olanişir ama ayrıntılı yazın ok neler yapıcaz :)

Tamam bebegim ben simdi telden de girdigim icin uzun.yazamiyorum kesinlestirelim sayilari neler yapilacak hepsini sirasiyla yazacagim :) :)

Prensesim karnina bir baka bilirmisin?Ben sol tarafima dokunuyorum cok az agri oluyor bosluk gibi ama gobegimin ortasinda hemde sagina dogru acayip yuvarlak sis bisey var ve cok minik dokundugumda bile agri saplaniyor sende bi baka bilirmisin karninda herhangi bir drgisiklik var mi ?

Bebissizgobus
Polisesi
Fatima
Pamukprenses187
4kisi olduk.

Eski9 ve seker pembede gelmeli onlarda istemislerdi .Ve pazarteaiden baslayalimmi?Cogumuz hafta sonu eslerimizden dolayi zamanimiz yok :) :)

canım sız lısteyı yazıp neler yapılıcagını ayrıntılı bır sekılde yazın ve pzrtesı başlanılırsa çok ıyı olur bırde kaç gunde bıtırmemız lazm bır akşamdamı? benım eşim salı gunu gece çalışıyor o zaman ben daha rahat okurum duayı gunduz çalışıyorum cunkı başlaynca benı alıntılayıp yapında bıldırım gelsın banada

canım sız lısteyı yazıp neler yapılıcagını ayrıntılı bır sekılde yazın ve pzrtesı başlanılırsa çok ıyı olur bırde kaç gunde bıtırmemız lazm bır akşamdamı? benım eşim salı gunu gece çalışıyor o zaman ben daha rahat okurum duayı gunduz çalışıyorum cunkı başlaynca benı alıntılayıp yapında bıldırım gelsın banada

Tamam bebegim bir gunde bitirwmeyiz benimde isler haftaya yogunlasiyor hemde onumizdeki hafta sonu yurtdisinda olacagim isler yogun olacak orada pazarteai baslayip 3gune bitire bilirsek cok guzel olur .ALLAHim INSALLAH bu mubarek aylarda dualarimiz kabul olur INSALLAH :) :)

Tamam bebegim bir gunde bitirwmeyiz benimde isler haftaya yogunlasiyor hemde onumizdeki hafta sonu yurtdisinda olacagim isler yogun olacak orada pazarteai baslayip 3gune bitire bilirsek cok guzel olur .ALLAHim INSALLAH bu mubarek aylarda dualarimiz kabul olur INSALLAH :) :)

ınsallah canım bende ne zmndır ıstıyordm böyle dua toplulugu ınsallah allahım kabul eder dualarımızıda bebişlerimiz gelir bu ay :KK16::emir_bebek:

ınsallah canım bende ne zmndır ıstıyordm böyle dua toplulugu ınsallah allahım kabul eder dualarımızıda bebişlerimiz gelir bu ay :KK16::emir_bebek:

INSALLAH bitanem:) Sen doktora gozuktunmu sorun varmi?dogal yoldanmi bekliyorsun kuzum bebisini?

toplu dua hepimiz için çok güzel olacak inşallah.yalnız benim bi kaç güne adet olmam lazım eğer olmazsam kesinlikle katılacağım olursamda hemen yazarım buraya olduğum vakit:KK42: eğer katılamazsam benim içinde dua eder misiniz bende hep dua ediyorum sizler için hepimiz için:KK16::KK16::KK16:

INSALLAH bitanem:) Sen doktora gozuktunmu sorun varmi?dogal yoldanmi bekliyorsun kuzum bebisini?

doktora gözuktum bı sıkıntı yok çok şükür 3.ay bu ay denemeye başlıyalı tıroıdım bıraz yuksektı doktor normal dedı ama bebek dusundugum ıcın bıraz dusmelıymıs onun ılacını kullanıyorm şuan 1 yıl doldu evlenelı (daha yenı bıraktk ama korunmayı) herkeste soruyor nıye bebek yok hala dıye :KK1: ne meraklı bu mıllet ya sankı kendı buyutucek benım çocugumu :KK1:

X