Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.358
69.586
- Yarışma kategorisi : Kekler, Cupcakeler ve Pastalar
- Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
- Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
- Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,

cupcakes.jpg

- Birinci olan üyemize COOKPLUS'tan 250 TL değerinde hediye çeki. + KK Pro üyelik hediye edilecektir. Daha önce derece yapmış arkadaşlar yarışmaya katılabilir.
- Yarışma katılım oranını arttırmak için konu linkini paylaşmak serbest olup, oy istemek kesinlikle yasaktır ! Kendine bunu yakıştıran oy isteyebilir.
- Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır bu isteğe bağlıdır. (Pınar Süzme Yoğurt, Mahalle Kasabı Kazen Abi sponsorluğunda gibi ...)

- Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Kekler, Cupcakeler ve Pastalar ismi olarak konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır. Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 03 Mart 2014
En son başvuru tarihi : 23 Mart 2014 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 24 mart 2014
Oylama bitiş tarihi : 30 Mart 2014 / 23:00 Pazar

Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım, Mutfakta Mutluyum

Konuya ekleme oldukça burayı güncelleyeceğim ...

Tüm katılanlara başarılar dileriz...

Oylamada kriterler ;

Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
Doğru ölçü kullanılmalı.
Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.

hadi bakalım yeni kategori hayırlı olsunn :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
açılmış yeni yarışma.....şimdiden ellerinize sağlık

Hayırlı olsun, umarım bol katılımlı ve eglenceli bi yarışma olur. :KK16:

vavvv harika bir kategori olmuş. aslında kurabiye kategorisini bekliyordum ama kekte çok şukela.
güzel tarifler geleceğinden eminim.

Patron ben de yiyici olarak katılabilir miyim bu yarışmaya? :KK56:
Söz uslu uslu bi köşede oturur beklerim :KK53:

Hayirli olsun yeni yarışmamiz.:KK52:

Bol katilimli olur inşallah.:KK52:

bu kategoride katılabileceğimi sanmıyorum rakiplerim çok kuvvetli ama yine de düşüneceğim:KK16:
tariflere bakmak ve denemek için takipteyimm:KK56:

ayy bayıldım bu topiğe daha 18 yaşındayım yeni başladım böyle şeyler yapmaya sağolsun nevreste hanımın tariflerinden yararlanıyorum sürekli kendisine buradan teşekkürlerimi ileteyim bari :KK1: sayenizde tariflerinizle kendimi iyice geliştiricem ablalarım hepinize şimdiden başarılar takipteyimm :KK9::KK9:

ayy bayıldım bu topiğe daha 18 yaşındayım yeni başladım böyle şeyler yapmaya sağolsun nevreste hanımın tariflerinden yararlanıyorum sürekli kendisine buradan teşekkürlerimi ileteyim bari :KK1: sayenizde tariflerinizle kendimi iyice geliştiricem ablalarım hepinize şimdiden başarılar takipteyimm :KK9::KK9:

Merhaba canım hoşgeldin:KK16:
Bu bölüm yarışma bölümü kendine uygun bir kategoride katılmak istersen bekleriz:KK19:
Güzel sözlerin için ayrıca teşekkür ederim:KK54:Yarışma bölümünü de takip etmeni tavsiye ederim çok güzel tarifler ekleniyor:KK34:

Son düzenleme:
Merhaba canım hoşgeldin:KK16:
Bu bölüm yarışma bölümü kendine uygun bir kategoride katılmak istersen bekleriz:KK19:
Güzel sözlerin için ayrıca teşekkür ederim:KK54:Yarışma bölümünü de takip etmeni tavsiye ederim çok güzel tarifler ekleniyor:KK34:

bu aralar şeker hamurundan pasta kurabiye falan denemeyi düşünüyorum ama yarışmaya katılacak durumda değilim henüz :KK43: asıl ben size teşekkür ederim tarifler içim her haftasonu bir tanesini deniyorum annem isyanlarda kilo aldım diye :KK1: ama çok seviyorum napıyım ortaya güzel şeyler çıkarmak bunu sevdiklerim için yapmak çok hoşuma gidiyor :KK16: burayı takip edicem ayy kim bilir ne güzel tarifler öğrenicem :21:

bu aralar şeker hamurundan pasta kurabiye falan denemeyi düşünüyorum ama yarışmaya katılacak durumda değilim henüz :KK43: asıl ben size teşekkür ederim tarifler içim her haftasonu bir tanesini deniyorum annem isyanlarda kilo aldım diye :KK1: ama çok seviyorum napıyım ortaya güzel şeyler çıkarmak bunu sevdiklerim için yapmak çok hoşuma gidiyor :KK16: burayı takip edicem ayy kim bilir ne güzel tarifler öğrenicem :21:

Ellerine sağlık canım:KK56::KK16:Ben de öyleydim annem yemek yapmamı istemezdi:KK9:O dışarı çıktığında ben mutfaktaydım:KK1:
Sen yapmaya devam et canım:KK19:Ama kilona dikkat et:KK34:
http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=1213 Bak bu bölümde yarışma konuları var:KK34:Hepsi denenmiş ve detaylı tarifli:KK34::KK56:

Ellerine sağlık canım:KK56::KK16:Ben de öyleydim annem yemek yapmamı istemezdi:KK9:O dışarı çıktığında ben mutfaktaydım:KK1:
Sen yapmaya devam et canım:KK19:Ama kilona dikkat et:KK34:
http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=1213 Bak bu bölümde yarışma konuları var:KK34:Hepsi denenmiş ve detaylı tarifli:KK34::KK56:

annem un yetiştiremiyorum sana elektirik faturası fırın yüzünden 2 metre geldi falan diyor ama durmuyorum ben :KK1: bugünlerde kilo aldım ama yemek yapmaktan değil sınav stresinden bir de ben yapıyorum ama bikaç lokmadan fazla yiyemiyorum başkalarına yedirmek için yapıyorum :KK1: bu arada link için teşekkürler hemen bakıcam az önce de leopar pasta yapmaya karar verdim kardeşim istiyor beceririm inşallah ona başlıycam şimdi

annem un yetiştiremiyorum sana elektirik faturası fırın yüzünden 2 metre geldi falan diyor ama durmuyorum ben :KK1: bugünlerde kilo aldım ama yemek yapmaktan değil sınav stresinden bir de ben yapıyorum ama bikaç lokmadan fazla yiyemiyorum başkalarına yedirmek için yapıyorum :KK1: bu arada link için teşekkürler hemen bakıcam az önce de leopar pasta yapmaya karar verdim kardeşim istiyor beceririm inşallah ona başlıycam şimdi

Kolay gelsin canım:KK56::KK16:Rica ederim:KK16:

X