2014 Ağustos Annelerinin Göbüşleri :)))

foreveryours

Çınar'ım....
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
1.091
88
Evet kızlar.....
Gün geçtikçe inş göbüşlerimiz çok daha fazla büyücek..
Bu mutluluğ hep beraber yaşayalım istedimm..
İsteyenler bebişlerinin o güzel ultrason fotoğraflarınıda koyabilirler...
:KK52::KK52:
Hadiyin bakalımmmm

Hayirli olsun guzelimmm...sonunda bizimde gobis topigimiz olduuu:nazar: artik kilolari da burdan gobislerle beraber yazip paylasiriz ay ay takip ederiz :KK16: cok guzel oldu bu

Gobis resmimi yarin koyarim ilk kiloyu ben yazayim o zaman...
14haftaya kadar 60.4
15 hft 60.8
16.hft 61
17.hft 61.8
)))))

Son düzenleme:
Bende 11 haftalik hamileyim halen bulantı kabusu yaşıyorum 4 aylık olsun diye gün sayıyorum agustos sonuna geliyor dogum😊

Yakuza canım inş geçer bulantılarım.Bende 13 haftalıkmşm drum oyle dedi dun.Benimde oldu ozellikle baş dönmesı çok kotu bi durum :KK43:

$SAM_8292.jpg

ilk göbiş fotosu benden olsun o zaman, 2 gün önce tam 16+0 iken çektiğimiz fotoğrafım :KK49: :nazar::nazar::nazar:

hazancım çok tatlısın maşallah bende yok kız minicik bişey var belli bile olmuyor :))
bende göbiş istiyoruum :))

alinti yapip sayfayi doldurmiyim dedim:KK66:) kocaman olmus masallahh

Hazancım süpeeer ya göbüşün,bende koyucam birazdan bebek we gaz gobegi karısık :)) yokmu başka göbüşler

:nazar: oyyy cok tatliiii:nazar: ben yemek yiyince daha cok cikiyo aksamlari rht oturamiyorum:KK9: ayy vok taylii boyle olmayi sevdim bennnn:KK17:

Valla artık göbeğim okşanacak duruma geldi, iyice belli ediyor kendini dışardan :nazar::nazar::nazar: bu hızla büyümeye devam ederse yaza yuvarlanırım kesin :KK49::KK52:

Kız seninki yayılarak mı büyüdü, kız mı geliyor gerçekten acaba?
Gercekten kizsaa var ya dogunca ne cok isiricam o poposunuuuuuuu agzim sulandi bileeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52: bi kesinlesse ama hersey kiz gosteriyo alistirmiyim diyorum kendimi ama iş işden gecmis durumda:KK9::KK9::KK9: isim seciyorummmm...12gunum kaldi kesinlesmesine o zaman da gormezmissss:KK9::KK9::KK9::KK9:

Gercekten kizsaa var ya dogunca ne cok isiricam o poposunuuuuuuu agzim sulandi bileeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52: bi kesinlesse ama hersey kiz gosteriyo alistirmiyim diyorum kendimi ama iş işden gecmis durumda:KK9::KK9::KK9: isim seciyorummmm...12gunum kaldi kesinlesmesine o zaman da gormezmissss:KK9::KK9::KK9::KK9:

ya sen yine de çok heveslendirme kendini kıza, erkek derlerse hayalkırıklığına uğrarsın diye korkuyorum valla :) hayırlısı olsun inşallah :)

ya sen yine de çok heveslendirme kendini kıza, erkek derlerse hayalkırıklığına uğrarsın diye korkuyorum valla :) hayırlısı olsun inşallah :)
Insallahhh cnm..eeenn hayirlisi neyse o olsun..o bizim simdiden aldigimiz nefes ya simdiden canimizin ici ya erkek kiz hic fark olmadi oyrendigimiz gunden...yeterki saglikli ve mutlu sekilde aramiza katilip buyusun...:nazar::emir_bebek::nazar: Allahim isteyen gonlunden geciren herkese nasip etsin Insallahhh...

X