Gebelik Testi sonucuma bakar mısınız? ( Fotoğraf )

kedicik61

"İçimde ikinci bir can"
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2012
1.154
947
$2013-10-01 16.30.53.jpg $2013-10-01 16.35.00.jpg $2013-10-01 16.31.10.jpg

3 Ekim regl günüm. Bu sabah erken saatlerde yaptığım test. İkinci çizgiyi sadece ben görmüyorumdur inşallah. Sizce hamilelik ihtimalim var mı?

bence pozitif çok belli oluyo 2. çizgi tebrik ederim canım :KK49: darısı başımıza inşaallah:KK16:

bencede hamilesin canım benimde bir ay önce öyle çıktı iki gün sonra tekrar yaptık daha belirgindi hatta günüme 3 gün vardı yaptıgımda inşallah hayırlı haberler alırsın kan testide yaptırsan olur onda herşey ortaya çıkar ama idrarda bukadar çıkmışsa %90 hamişsin inşllh

evet bende görüyorum bence erken yaptığın için öle çıktı yengemin3 gün geçmişti onunki bile silik çıktı bence bir kaç gün sonra tekrarla

aynı benımde oyle canem benım de bat bugun dun ve ondan oncekı gün yaptım seninki gibi çıktı bugun kan vercem bakalm bnde bekliyorum sen en ıyısı kan ver

Cevaplar için teşekkür ederim kızlar :) Yarın regl günüm cuma gidebilirim kan tahliline öğretmenim cuma günüm boş :) İnşallah vardır bebiş çok heyecanlanıyorum :)

bilmiyorum sonucu öğrendiniz mi ama bence hamile değilsiniz çok net olması lazım 2. çizginin bende daha önce reglim geçince yamıştım böyle silinik bir çizgi oluşmuştu
Daha sonra bu testide yanıma alıp gidip bir poliklinikde test yaptırmıştım negatif denmişti hatta testide gösterdim ayrıca
Bende böyleydi banada benim testimin aynısı gibi geldi hamile değilsiniz.

kızlar geçen ayın 5 de oldum her zaman 3 gün önce olurum adet oldum ama iki gün sürdü ve az geldi sadece 2 gün oldum sonra akıntım geldi bu yarın test yapsam çıkarmı yoksa bekleyimmi hamilelik belirtilerim var şuan kanta test yapamıyorum idrarda yapacak ne olur bişeyy söyleyin çok heycanlıyım

Cevaplar için teşekkür ederim kızlar :) Yarın regl günüm cuma gidebilirim kan tahliline öğretmenim cuma günüm boş :) İnşallah vardır bebiş çok heyecanlanıyorum :)

bebişiniz varmıymış öğrenebildinizmi? benimde bugün adet olmam gerkiyor ama ne olur olmaz iki gün daha bekleyeceğim bakalım bebeğim benimlemi???

ilk bebgimi 6 haftalıkken kaybettim ve gecen ayın 7 sinde hastalandım ama ovulasyona göre bu ayın 5 inde olmama gerekti hala hastalanmadım sizce varmıdır bişey baktım dün sabah yoktu :KK43:

Arkadaşlar merhaba. Gebelik testi yapmadan bir gece önce cinsel ilişkide bulunmak sonucu negatif ya da pozitif etkiler mi? Bir de kimisi ilk 10 dakikadan sonra çıkan çizgiyi dikkate almayın diyor bunun aslı astarı nedir? İlk defa yapacağım da acemiyim :)

X