sakın dökmeyin alo atık hattına çok teşekkürler

yexsximg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
746
1
50
arkadaşlar dün acunun programında dinledim ve sizlerle paylaşmak istedim artık sıvı yağlarımızı musluğa döküp denizlerimizi sularımızı kirletmeyelim bir kapta biriktirelim gelip evimizden alsınlar bildiğim kadarıyla motor yağı olarak geri dönüyor doğamıza yardım edelim ezici bio dizele çok teşekkürlera.s. bu arada acunada duyarlılığından dolayı teşekkür ederima.s. katılımlarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruma.s.
anasayfa.jpg

ücretsizmi gelip alıyorlar türkiynin her yeriden uygulanıyrormu ....madem dünyaya cocouk geiriyoruz onlara güzelde bir dünya sağlayalım demi ama ...... bu tutulsa çok güzel olur... birde tabii çöp ayırma işlemleri yapılsa........

canım bu gurup bir çok belediyelerle çalışıyor bildiğim kadarıyla ücret talep etmiyorlar bu arada bir çok haber kanalı bu haberi yansıtmış yakında ülkemizin her yanında bu uygulamalar yapılacakmış bugün pazar olduğu için kendilerine ulaşamadım ama tel nonu bırakırsan onlar sana dönüyor en kısa zamanda bilgilendirmeye çalışacağım duyarlılığınızdan dolayı tüm arkadaşlarıma teşekkür ederima.s.

Ben de duyarlılığından ötürü seni kutluyorum.Böyle haberleri buradan birbirimize duyurabilirsek çocuklarımıza güzel bir dünya bırakma konusunda bir şeyler yapmış oluruz tekrar teşekkürler

Keske yurtdisindada böyle bisey olsa, varmidir bilmiyorum.
Dünyayi kurtarmak icin küresel isinma adina yapilan her sey icin mutlu oluyorum.
Umarim bunun gibi daha bir sürü faydali seyler yapilir, yasadigimiz ve kirletilen su dünya icin
tesekkürler..:KK66:

bende izledim çok hoşuma gitti bu proje bidonları da kendileri veriyorlar telefon edincede almaya geliyorlar hanımlar kızartma yağlarımızı lütfen musluktan dökmeyelim biriktirip verelim

umarım bu tur kampanyaların hepsıne duyarlı oluruz ve dunyamızı kurtarmak adına bırseyler yaparız..netıcede dunyayı bız bu hale getırdık,kurtarmaya calışmakta bızlere dusuyor. uygulayan herkese tesekkurler.........a.s.

sonuna kadar bende varım .yeterki gelip alsınlar.gelecegimizi kurtarmak .çocuklarımıza temiz bir dünya bırakmak için çabalamalıyız.bu konuyu bilmiyordum.okuyunca şasırdım.vay be demekki musluklardan attıgımız yag denizlerimizi kirletiyormuş.umarım bu konuda herkes yardımcı olur.bilinçli insanlarla, temiz bir dünyayı gelecegimize emanet edebiliriz.

Allah allah şaşırdm şimdi ee peki sabun yada bulaşıkların kirleride aynı lavabodan akıyor acaba onlar çok zarar vermiyormu?

Allah allah şaşırdm şimdi ee peki sabun yada bulaşıkların kirleride aynı lavabodan akıyor acaba onlar çok zarar vermiyormu?

Evet canım zarar veriyor. Deterjanlar, çamaşır suyu, yağ çözücüler vs. Bunların hepsinin doğaya zararı var. Üstelik kolay kolay temizlenmiyor. İstediğiniz kadar yıkayın. Mümkün olduğu kadar doğal ürünler kullanalım. Mesela ben her temizliğe arap sabunu kullanıyorum.

bencede çok güzel bir uygulama insanlar artık daha bilinçli davranmaya çalışıyor daha akıllanıyor insanlar daha duyarlı

X