KK aracılığı ile Annelerimize..Anneler Gününüz Kutlu Olsun..

o kadar çile çekmene rağmen sevginden hiç eksiklik göstermediğin için sen
ANNELERİN EN GÜZELİSİN
SENİ ÇOKKKKKKKKKK SEVİYORUM
her zaman yanımda tek sen varsın gülüm benim bi tanem

annecim seni özledim Allahin izniyle 27 gun sonra yaninda mis gibi kokundayim :asigim:

hayatımda her zaman yanımda olan, yargılamadan beni dinleyen,destek olan sevgisini her zaman hissettiren, bana güçlü olmayı öğreten, annemi çok ama çok seviyorum.CANIM ANNEM

anneciğim seni çok seviyorum seni çok özledim yanında olmak sana sarılmak doya doya öpmek istiyorum canım annem benim iyiki varsın.

Şeniz Şeniz

Canım annem;
Seni cok seviyorum..
Bana yakın olan herkese canım diye hitap ederim cogu zaman ama sana canım derken Taa içimin içinden gelerek diyorum.
İyiki varsın canım annem sen benim kanatsız melegimsin.
Annem Bazen umursamaz,Vurdumduymaz,İnatçı, oluyorum.Bazense hiç çekilmez anlarım oluyor. Böyle anlarımda hep benimle oldugun için Sana cok teşükkür ediyorum.
Senden seni kırdıgım anlar için çok özür diliyorum melegim..
Seni Çok Seviyorum.:1hug:

anne10023sp8.jpg

Canim Annem,

Sen bana hep nasihatler verirdin, bir kulagimdan girer ötekisinden cikardi

Sen bana yavrum birtanem, kendim geldim gectim, sizleri düsünüyorum diyordun, ne demek istiyor acaba diyordum, fazla üzerinde durmazdim

Sen bana, yavrum seni öylesine seviyorumki, karnima geri sokabilirim seni derdin, hic anlamazdim

Annem canim Annem, bende Anne oldum, simdi anliyorum seni,

Bende artik sezin sözlerini farkinda olmadan söyler oldum, aynen senin bana söyledigin gibi

Ne kadarda hakliymissin Canim Annem!

Annemmmmmmm bak bir anneler gününü daha geçiriyoruzzz iyiki senin kızınım sen hep dersin ya bize iyiki sizi doğurmuşum diye iyiki doğurmuşsun bize annemm senin evladın olmak ne kadar güzelmiş meğer. ama senden bir ricam olcak nolursun biraz yyemek yee bak çok zayıfsın beni düşünüyosan yeee ve sigarayı bırak bak eğer bırakmazsan bir daha size asla gelmemm gelmememi istiyosan devam et. ne güzel bir gün dimi annee ANNELER GÜNÜ annneee bende birgün bu duyuguyu tadarmıyım acabaasenağlama bende senin gibi kendini yavrularına adamış hep onlar için yaşayan anne olmak istiyorumm. annemm ben sana kurban olurum seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun bunu bir kez daha söylüyorum SENİN EVLADIN OLMAK BANA GURUR VERİYOO seni çok seviyorumm...
NOT: bu güne kadar sana annem diye sarılıp öpmedik tabiki sarıldım öptüm ama bunu yapamadımmmm inşallah çok geç kalmadan yapabilirimmmm I Love gülloşşşşşşşşşşşşşşşŞenizŞeniz

annemmm. dünyammm. o benim en büyük aşkım en büyük sırdaşım arkadaşım. iyi ki varsın canım annemm. seni o kadar çok seviyorumki. şimdi bende anne olucam benden daha çok seviniyosun. ben üzülünce sen yıkılıyosun. hep yanımda ol olurmu annecim. beraber yaşlanalım göz göze benim canım annem.

hayatımın kadını
beni daha bir gün incitmemiş olan dünyadaki tek varlığım çalıştığın zamanlarda kıyefetlerini kolkardım küçükken annemm kokuyor derdim akşamları gözyaşlarımla ıslanmış olarak bulurdun bi önceki gün giydiğin elbiseni
güzel kokulum
bu hayatta hiçbişey beni senin bir damla gözyaşın kadar acıtamaz
ameliyat olduğun gün adımı sayıklaman hiç aklımdan gitmiyio narkozluydun oysaki bilincin kapalıydı
bitanem bazen konuştuklarıma dili dönmeyen taşralı ama bu dünyada gördüğüm en zeki kadın sana hayranım iradene direncine gık demeden 5 çocuğu büyütmene hiç birini dğerinden ayırt etmeden sevmene
herşeyi taşıyabilmene
artık beyazlaşmaya başlamış saçlarından ayaklarına kadar herşeyine hayranım
güzel gözlüm ela gözlerinde kendimi bulduğum annem kadınım canımın parçası
seni canımdan çok seviyorum sen benim herşeyimsin
annesiz büyümüş ama anneliğini hiç esirgememiş olan annem
ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN!!!!!

annecigim,

yillar boyunca birbirimizi uzaktan sevdik hep, nedense hiç bir zaman anne-kiz olmadik. senin muhakka sebeplerin vardi ki ben çok kuçuktum anlayamiyordum...ama ben seni hep çok sevdim. hatta oyle seviyorum ki suan aglayarak yaziyorum...
bi kaç zamandir aramiz pek iyi degil canim annem, seni oyle ozluyorum, oyle ozluyorum ki...tahmin bile edemezsin. ayni evde olup yabanci gibi yasamak çok agrima gidiyor. hakediyormuyum bilmiyorum. iki derenin arasinda kaldim...ve sen bi kaç gun sonra gidiyorsun, belkide suan sesszice agladigim için gittiginde bagira bagira aglayabilecegim...

sana çok ihtiyacim var...seni çok ozluyorum...annemmm, bana yardimci ol. yanimda ol. olman gerek yoksa dayanamicam...seni çok sevdigimi unutma. ne olursa olsun, seni çok seviyorum ben...senağlama

çok ozluyorum seni...senağlama çokk....

anneler gunun kutlu olsun canim annem. anneler gunun kutlu olsun...senağlama

senı cooook sevıyorum benım canım annem daha baska ne soyleye bılırımkı sana canım dıyorum

Canim Annem benim:
sen benim aldigim nefessin, ictigim su, yedigim ekmek ve damarimda akan kanimsin. Sen bana iyi bir hayat vermek icin kendini unuttun. Elimde olsa her saniyemi senin yaninda gecirmek isterdim. SENI SEVIYORUM demem azdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seninle hep gurur duydum, senin benimle gurur duyduğun gibi. TONTİŞİM
Seni Çok Seviyorum. Senin için ölürüm anne... Ne olur kara kızını kuru kızı üzme ve sakın bizi bırakıp gitme ben seni hiç üzmedim... İyi ki senin kızınım, iyi ki her şeyimle sana benziyorum anne... Allah'a emanet ol canım anneciğim... Ellerinden öpüyorum...

EN ÖNEMLİSİDE KARŞILIKSIZ SEVİYORSUN BE ANNEM Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X