2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok güzeller, keyifle eskit canım

6 sorumu :KK53: yuhhhh

benimde ilk deneme sonucum acıklandı 73,4
:KK14: dershanede 144 kişiden 17. olmuşum, çok hırs yaptım, diğer deneme ayın 26 sında, 26 sına kadar tüm konuları bitirmem gerek :KK37:

Evet yaaa.:KK5::KK5: Zaten yapamıyom,Türkçeden 24 soru kalıyo geriye.:KK14:

kuzum bu ara kitapsec yeni yerine tasındıgından doayı aksatmıs genelinkini. inşallah sende öyle sorun olmaz.
ben hala bekliyorum. hayır bilsem daha gec verirdim alan kıtaplarını beklerdim yaa:KK19:

kız kardeşimi hastaneye götürdük kızlar :KK50: vücudunda alerji cıkmıstı doktor bir sürü ilaç şurup krem verdi . sabah biraz alana baktım şimdi vatandaslıga geceyim inşallah

kolay gelsin:KK31:

Geçmiş olsun karamelimin kardeşine...:KK6::KK25::2:

kızlar en sonunda kitaplarımı merkeze giden bir arkadaşıma söyledik o aldı bayiiden :KK14:
sormuş arkadaşım bu ne sorumsuzluk vs diye onlar da depoda duruyormuş kitaplar biz bilemedik yanlışlık oldu demişler. düşünsenize kızlar arabada bile değil depoda bekliyormuş halbuki yaa
hakkımı asla helal etmiyorum.
gidip ellerinden almasak yine de gelmezdi kitaplarım:KK47::KK47:

ucuzkitapal. var oradan da alışveriş yapmıştım sorunsuz ulaşmşıtı elime bundan sonra da 1 2 lira fazla veririm oradan alırım.:KK47:

Ayy yok artık yaa...Tövbe ettirecekler adamı kitap almaya.....:KK19::KK19:

Son düzenleme:

kuzum bu ara kitapsec yeni yerine tasındıgından doayı aksatmıs genelinkini. inşallah sende öyle sorun olmaz.
ben hala bekliyorum. hayır bilsem daha gec verirdim alan kıtaplarını beklerdim yaa:KK19:

kız kardeşimi hastaneye götürdük kızlar :KK50: vücudunda alerji cıkmıstı doktor bir sürü ilaç şurup krem verdi . sabah biraz alana baktım şimdi vatandaslıga geceyim inşallah

kolay gelsin:KK31:
geçmiş olsun kuzum. ilaçlarla geçer hemencecik inşallah
bugün aradılar, yarın kargoya vericez, öbürgün elinde olur, dediler. ama önemli olan icraat tabii :KK14:
Canlar Merhaba dersaneyi hafta içine aldırdım ya şimdi sistem oturtmaya çalışıyorum olduğu kadar hafta sonu sadece tarihe bakabildim başkada hiçbirşey yapamadım şuan işteyim aklım hep sizde ama sizleri tam olarak takip edemiyorum.Dersaneden yargı soru bankası ve yaprak testi x yayıcılık soru bankası verdiler bende ayrıca çözümlü yedi iklim soru bankası aldım anlamadığımı oradan anlarım diye birşey sormak istiyorum tekrar yaparken sürekli başa dönerek mi tekrar yapmak daha iyi çok vakit alıyor bir de konu çalışıp soru çözeyim dedim ama yine bir sürü yanlış çıkıyor ya moralim bozuluyor böyle olunca hafta sonu tarihte başıma geldi de...Dersaneden birde uzaktan eğitim giriş şifresi verdiler ama hiç bakmadım hangi durumlarda onu izlemem daha faydalı olur ki...:KK50::KK50:

Diyelim ki tarih ten birinci konuyu bitirdin elindeki tüm soru bankasındaki birinci konu sorularını çözüp bitirmek mi gerekiyor?Çok soru sordum dimi haklısınız kafam çok karıştı da sizden başka kime anlatayım ki...Herneyse kızlar azar işitmeden müdürden çıkmam gerek kendinize çok iyi bakın herşey gönlünüzce olsun....:KK16::KK16::KK16:
canım ben tekrarlarımı şöyle yapmayı planlıyorum. mesela bende x yayıncılığın ders notları var. onlar ince, cep kitabı kadar kapsamlı değil, ama tekrar için yeterli. mesela ordan gelişimin tekrarına başlıcam. 1. üniteyi okucam. 1. konu ile ilgili test çözücem. kaç tane kaynağın varsa artık. bu şekilde bütün gelişimi bitirdikten sonra artık gelişimle ilgili karma sorular çözücem. karma beyaz kalemi aldım. onda da onu kullanıcam. ee bi de elimde eğitim denemeleri var. o bitince de denemelere başlıcam. demek istediğim tekrarlarının uzun sürmesini istemiyosan tekrarlarını koca koca kalın kitaplardan yapmak yerine o x yayıncılığın ince ders notlarını kullanabilirsin :KK34:
eğer dersi çalışıyosan, o konuyla ilgili sadece 1 soru bankasından konu testlerini çöz. çünkü ders çalışırken yeterince az vakit harcayıp konuyu bitirmeli, çünkü konular çok uzun sürüyo. pekiştirme amaçlı birazcık soru çözülse yeterli diye düşünüyorum. ama eğer tekrar yapıyosan elindeki bütün konu sorularını çöz bence. adı üstünde tekrar. artık ders çalışılmış, tekrarda da iyice öğrenilmeli bol soru çözülmeli diye yapılmalı.
uzaktan eğitimi ders çalışırken kullan bence. öncelikle videoyu izle. izlerken deftere not tutabilirsin. ya da kitaptan takip edip eksik yerleri kitaba not alabilirsin. bu amaçlı videoları kullanabilirsin. ya da, dersi kitaptan çalıştın, sorularını da çözdün, ama aklında kalması amacıyla bi de en son ordaki videoyu izleyebilirsin. ya da o videolar indirilebiliyosa, onları mp3 e çevirip, telefonuna atıp, işte öğle aranda, yolda arabada yine tekrar amaçlı dinleyebilirsin. :KK34:
kolay gelsin tatlım. inşallah verimli çalışabilirsin :KK16:
kızlar en sonunda kitaplarımı merkeze giden bir arkadaşıma söyledik o aldı bayiiden :KK14:
sormuş arkadaşım bu ne sorumsuzluk vs diye onlar da depoda duruyormuş kitaplar biz bilemedik yanlışlık oldu demişler. düşünsenize kızlar arabada bile değil depoda bekliyormuş halbuki yaa
hakkımı asla helal etmiyorum.
gidip ellerinden almasak yine de gelmezdi kitaplarım:KK47::KK47:

ucuzkitapal. var oradan da alışveriş yapmıştım sorunsuz ulaşmşıtı elime bundan sonra da 1 2 lira fazla veririm oradan alırım.:KK47:
ohh be sonunda kavuştun mu kitaplarına kuzum
bugün ben de aynısını yaşadım. daha önceden bi arkadaşıma kargo göndermiştim. ptt kargo bi de. 9 aralıkta onun bulunduğu ilde gözüküyo, ama hala arkadaşıma ulaşmamış. ben de aradım o ili. kaç gün oldu hala ulaşmamış dedim. aa bizdeymiş dedi yüzsüz :KK53: tamam göndeririz bizden dedi. ee bi zahmet :KK14:
demek ki ulaşımda sıkıntı yok da.. merkezlerinde salıyo bunlar kendilerini. umurlarında bile değil :KK19:
güle güle çöz canım, faydalı gelir inşallah :KK16:

geçmiş olsun canım :KK54: sınavda soru sayısı artabilir diye fazla sormuşlardır belki :18:

bana da atarsın sonucunu :KK34:

ilk deneme için bence güzel canım :KK34:

bu arada bugün çalışmaya 1 gibi başladım, tarihten 1. dünya savaşı kısımlarını iki kitaptan okudum önemli yerlerini çıkardım not aldım. çözümlü soru bankasından sorularını çözüp milli müc. haz. konusuna vaktim kalırsa çalışcam :KK76:

sağol kuzum. maşallah çalışmalarınaaa :nazar::nazar::nazar:

Selam güzellerim:KK3:

Sedefim ve Safran alyanslarınız çok güzelmiş:nazar:
Sedefim kitapların hayırlı olsun canım:KK16:
Mantarım hiç önemli değil canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:KK19:
Renginam dişlerin hayırlı olsun şimdiden.:KK54:
Monam ve Tuğbacım denemeleriniz iyi geçmiştir umarım.Haftaya ben de 3.denememe giricem:KK31:

Hepinizi öpüyorum bebişler görüşürüz:126:

canım ben tekrar olayını baştan almıyorum. diyelim bir konuya çalıştım, o konuyu iki üç gün özet kitaplardan okuyorum, yeni konuya geçmeden... bir de soru çözerken de elimdeki tüm kaynaklardan konuyla ilgili soru çözmüyorum. konu sonu teslerini ve çözümlü iki tane soru bankasından çözüyorum. konularım tamamen bittikten sonra çözmek için bir kaynağımı ayırdım yani :KK34:

canım kardeşine geçmiş olsun çabuk geçer alerjisi inş..

gerçekten çok sorumsuzlar, depoda duran kitapları yollamıyolar bide :KK20: ben şimdiye kadar bir kez yargıdan getirttim canım benimki de biraz sorunlu oldu. o yüzden mecbur kalmadıkça netten kitap almama kararı aldım ben :KK31:

Hımm anladım canım çok teşekkür ederim

Selam güzellerim:KK3:

Sedefim ve Safran alyanslarınız çok güzelmiş:nazar:
Sedefim kitapların hayırlı olsun canım:KK16:
Mantarım hiç önemli değil canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:KK19:
Renginam dişlerin hayırlı olsun şimdiden.:KK54:
Monam ve Tuğbacım denemeleriniz iyi geçmiştir umarım.Haftaya ben de 3.denememe giricem:KK31:

Hepinizi öpüyorum bebişler görüşürüz:126:

sağol kuzum :KK16:
nasıl gidiyo dersler :KK8:

geçmiş olsun kuzum. ilaçlarla geçer hemencecik inşallah
bugün aradılar, yarın kargoya vericez, öbürgün elinde olur, dediler. ama önemli olan icraat tabii :KK14:

canım ben tekrarlarımı şöyle yapmayı planlıyorum. mesela bende x yayıncılığın ders notları var. onlar ince, cep kitabı kadar kapsamlı değil, ama tekrar için yeterli. mesela ordan gelişimin tekrarına başlıcam. 1. üniteyi okucam. 1. konu ile ilgili test çözücem. kaç tane kaynağın varsa artık. bu şekilde bütün gelişimi bitirdikten sonra artık gelişimle ilgili karma sorular çözücem. karma beyaz kalemi aldım. onda da onu kullanıcam. ee bi de elimde eğitim denemeleri var. o bitince de denemelere başlıcam. demek istediğim tekrarlarının uzun sürmesini istemiyosan tekrarlarını koca koca kalın kitaplardan yapmak yerine o x yayıncılığın ince ders notlarını kullanabilirsin :KK34:
eğer dersi çalışıyosan, o konuyla ilgili sadece 1 soru bankasından konu testlerini çöz. çünkü ders çalışırken yeterince az vakit harcayıp konuyu bitirmeli, çünkü konular çok uzun sürüyo. pekiştirme amaçlı birazcık soru çözülse yeterli diye düşünüyorum. ama eğer tekrar yapıyosan elindeki bütün konu sorularını çöz bence. adı üstünde tekrar. artık ders çalışılmış, tekrarda da iyice öğrenilmeli bol soru çözülmeli diye yapılmalı.
uzaktan eğitimi ders çalışırken kullan bence. öncelikle videoyu izle. izlerken deftere not tutabilirsin. ya da kitaptan takip edip eksik yerleri kitaba not alabilirsin. bu amaçlı videoları kullanabilirsin. ya da, dersi kitaptan çalıştın, sorularını da çözdün, ama aklında kalması amacıyla bi de en son ordaki videoyu izleyebilirsin. ya da o videolar indirilebiliyosa, onları mp3 e çevirip, telefonuna atıp, işte öğle aranda, yolda arabada yine tekrar amaçlı dinleyebilirsin. :KK34:
kolay gelsin tatlım. inşallah verimli çalışabilirsin :KK16:

ohh be sonunda kavuştun mu kitaplarına kuzum
bugün ben de aynısını yaşadım. daha önceden bi arkadaşıma kargo göndermiştim. ptt kargo bi de. 9 aralıkta onun bulunduğu ilde gözüküyo, ama hala arkadaşıma ulaşmamış. ben de aradım o ili. kaç gün oldu hala ulaşmamış dedim. aa bizdeymiş dedi yüzsüz :KK53: tamam göndeririz bizden dedi. ee bi zahmet :KK14:
demek ki ulaşımda sıkıntı yok da.. merkezlerinde salıyo bunlar kendilerini. umurlarında bile değil :KK19:

sağol kuzum. maşallah çalışmalarınaaa :nazar::nazar::nazar:

ya bebişim ne tatlısın sen yaaa uzun uzun anlatmışsın psikolok gibisin bayılıyorum sana çok sağol yüzüklerinizde size uğur getirsin inşallah...:KK16::KK16:

Çok sağolun her durumda moralimi düzeltiyorsunuz:KK16: Sayenizde ders çalışabiliyorum:KK19:
Sedefim hayırlı olsun kitapların çok güzel gözüküyorlar canım çekti:KK37:
Monam ve Tuğbam nasıldı denemeler:18: Bende bu cuma gireceğim tgye moralim bozulur diye korkuyorum:KK5:Daha birsürü eksiğim var:KK31:
Renginam Geçmiş olsun canım:KK16:

İyi çalışmalar kuzular bende dersaneden geldim şimdi başlıyorum dersime:KK16:Tarih beni yemeden ben onu yemeliyim:KK56:
:KK55::KK55:

faceden yazdım ama kitapseçe bir daha asla sizden alışveriş yapmam dedim. madem kargo şirketiniz iyi değil değiştirin ben bu mağduriyeti yaşamak zorunda mıyım her seferinde sizin yüzünüzden dedim :KK19:
arkadaşım daha gelmedi 8e doğru gelir heralde artık soğudum da kitaplardan vallahi. sorumsuzlar:KK47:

su2222cum hepsini aynı anda tekrar edersen ilerlemen zor olur:KK34: bir günde 1 2 konu tekrarla ve testlerini çöz canım
ben konu bitirnce 100e yakın soru çözdüm sonra yeni konuya geçtim yani tüm kitaplardakı soruları çözmedim.tekrar edince çözülür onlar zamanla:KK6:
monam aynen sinir oldum ya:KK19:
sedefim sağol kuzum.
seninki zamanında gelir inşallah:KK6: seninki de gelmezse bir de senin için yazarım faceden onlara daha sinirimi çıkaramadım çünkü:KK47:

natalim, dersanemsağolun canlarım:KK16:

Son düzenleme:
Çok sağolun her durumda moralimi düzeltiyorsunuz:KK16: Sayenizde ders çalışabiliyorum:KK19:
Monam ve Tuğbam nasıldı denemeler:18: Bende bu cuma gireceğim tgye moralim bozulur diye korkuyorum:KK5:Daha birsürü eksiğim var:KK31:

İyi çalışmalar kuzular bende dersaneden geldim şimdi başlıyorum dersime:KK16:Tarih beni yemeden ben onu yemeliyim:KK56:

tarih senden korksun kuzum En Büyük KK
sağol ayrıca :KK16:

ya bebişim ne tatlısın sen yaaa uzun uzun anlatmışsın psikolok gibisin bayılıyorum sana çok sağol yüzüklerinizde size uğur getirsin inşallah...:KK16::KK16:
estağfurullah canım :KK16: burda birbirimize yardımcı olmak için varız. inşallah işine yarar :KK19:
sağol tatlım :KK17:

eftenim sağol :KK16: ben de beğenerek aldım hepsini :KK60:

faceden yazdım ama kitapseçe bir daha asla sizden alışveriş yapmam dedim. madem kargo şirketiniz iyi değil değiştirin ben bu mağduriyeti yaşamak zorunda mıyım her seferinde sizin yüzünüzden dedim :KK19:
arkadaşım daha gelmedi 8e doğru gelir heralde artık soğudum da kitaplardan vallahi. sorumsuzlar:KK47:

su2222cum hepsini aynı anda tekrar edersen ilerlemen zor olur:KK34: bir günde 1 2 konu tekrarla ve testlerini çöz canım
ben konu bitirnce 100e yakın soru çözdüm sonra yeni konuya geçtim yani tüm kitaplardakı soruları çözmedim.tekrar edince çözülür onlar zamanla:KK6:
monam aynen sinir oldum ya:KK19:
sedefim sağol kuzum.
seninki zamanında gelir inşallah:KK6: seninki de gelmezse bir de senin için yazarım faceden onlara daha sinirimi çıkaramadım çünkü:KK47:

natalim, dersanemsağolun canlarım:KK16:

ya kuzum gecikmeler illa ki olabilir belki ama bi yere kadar. seninki çok uzun sürdü yani. iyi yapmışsın şikayetini yazmakla. hani bu kadarı da olmaz dedirticek cinsten. doğru aslında burda asıl sorun yine kitapseçte. madem kargoları iyi değil, değiştirsinler kardeşim. valla ben de senin kitaplarına sinirlendim kuzum. dur bakalım benimki nolcak? sürat kargoyu seçtim. onda sorun yaşamadım; ama belli olmaz bunların ne yapacağından :KK14: zaten o yüzden bu kadar erken sipariş ettim. aslında bana o kitaplar ocakta lazım, ama 15 gün sürerse diye şimdiden aldım :KK52:

ya kuzum gecikmeler illa ki olabilir belki ama bi yere kadar. seninki çok uzun sürdü yani. iyi yapmışsın şikayetini yazmakla. hani bu kadarı da olmaz dedirticek cinsten. doğru aslında burda asıl sorun yine kitapseçte. madem kargoları iyi değil, değiştirsinler kardeşim. valla ben de senin kitaplarına sinirlendim kuzum. dur bakalım benimki nolcak? sürat kargoyu seçtim. onda sorun yaşamadım; ama belli olmaz bunların ne yapacağından :KK14: zaten o yüzden bu kadar erken sipariş ettim. aslında bana o kitaplar ocakta lazım, ama 15 gün sürerse diye şimdiden aldım :KK52:

evet kuzum :KK19:
ya dediğim gibi bilsem az daha beklerdim ocak olunca alan kıtaplarıyla birikte sipariş ederdim :KK19:
neyse artık en cok şu tarih soru bankası için seviniyorum ona ihtiyacım vardı.

ben cıkayım canlarım görüşürüz:KK16:

evet kuzum :KK19:
ya dediğim gibi bilsem az daha beklerdim ocak olunca alan kıtaplarıyla birikte sipariş ederdim :KK19:
neyse artık en cok şu tarih soru bankası için seviniyorum ona ihtiyacım vardı.

ben cıkayım canlarım görüşürüz:KK16:

rengoşum inşallah ilk 500 ün içindesindir de, yanında deneme hediyen de gelir. o bari bi teselli olur sana kıyamam ya :KK48:
ben de öyt pg çözmeye gideyim :KK55:

iyi akşamlar kızlar :KK3: cumadan beri hastalıkla uğraşıyorum denemeye de gidemedim bugün iyiyim ders çalışmaya başladım. yarın dersanem var , iklim videolarını izleyip test çözeceğim.Hepinize kolay gelsin:KK16:

$20131216_212121.jpg
$20131216_212203.jpg
kızlar telefon çözünürlüğünü ayarlayamadım daha ama okuyabildiğiniz kadar şu sorulara bakıverseniz:26:

iyi akşamlar kızlar :KK3: cumadan beri hastalıkla uğraşıyorum denemeye de gidemedim bugün iyiyim ders çalışmaya başladım. yarın dersanem var , iklim videolarını izleyip test çözeceğim.Hepinize kolay gelsin:KK16:

sucum çok geçmiş olsun kuzum. :KK16: moralini iyi gördüm :KK31: nasıl dershane düzeldi mi? derslerinde kolay gelsin kuzum

Bence kuzum sen de elindekileri bitir.Sonra eksik olan yeni eklenen konularla ilgili kaynakları temin edersin bence. Alanla ilgili ben de bilmiyorum ne yapacağımı, ne alacağımı.:44:Bakayım hepsi bir çıksın sonra karar veririrm artık.Ben de nasıl çalışacağımı bilmiyorum.:KK14:Ama ben gy'yi bitirdim.Gk'den de tarihi bitirdim,coğrafyayı yarıladım ve vatandaşlık, çtd ve sayısal mantık kaldı.Onları bitirip eğitime geçeceğim.Eğitimi bitirince bir daha alan çalışacağım sürekli rahat rahat.Tabi diğerlerini arada tekrar etmek kaydıyla.Şimdilik öyle bir plan yaptım.Tamam güzelim sen programını yap, burada bize de gösterirsin.Ama plan yapmak çok iyi oluyor.Çok faydası oluyor planın.

Canım ben ders ders gidiyorum.Benim açımdan faydalı oluyor.Çünkü ben birkaç derse birden çalıştım mı kafam karışıyor.Diğer çalıştıklarımı unutuyorum.Konular arasında bağlantı kurmam zor oluyor.O yüzden bir konuyu bitirir bitirmez unutmadan diğer konuya geçiyorum ki arada bağlantı kurabileyim.Ekinezya arkadaşım sen kendini daha iyi tanırsın, nasıl daha iyi öğreneceksen öyle çalış tatlım.

Canım çok teşekkür ederim cevapladığın için,bence çok iyi düşünmüşsün,benim sadece coğrafya bitti daha bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...

X