Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

İnşallah canım ya :) Allah hepimizin gönlüne göre versin. Neden ümidin azalıyor canın akıntıdan dolayı mı?
Çok fazla akıntı oluyor mu ara ara mı oluyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet akıntıdan dolayı ümidim azalıyor :KK43: gün içerisinde ara ara geliyor. Dün kermesimiz vardı baya yorulduk sonra akşam wc ye gittim kahverengi akıntım gelmiş.. Bugünde devam ediyor :KK43: adetimin gelmesinden korkuyorum. Bu ay çok çok ümitliydim.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla 9 aydır hep 28. günü yada gecesi geliyo canım gecikme yaşamadım.

Canım bi kan testi yaptırsaydın keşke yaa... İnşallah bebişindir..

İnşallah canm ya. Ama kahverengi akıntı olurmu? Öyle aşırı bi ağrım sancım yok..ara ara bi sancım ölüyor gidiyor.Çarşamba Dr için randevu aldım. Off ya. Yine bebiş yok diyecek diye korkuyorum..

İnşallah canm ya. Ama kahverengi akıntı olurmu? Öyle aşırı bi ağrım sancım yok..ara ara bi sancım ölüyor gidiyor.Çarşamba Dr için randevu aldım. Off ya. Yine bebiş yok diyecek diye korkuyorum..

Bazısının yerleşmesi uzun sürüyormuş canım nette okudum bende bu sitede de var. inşallah seninde öyledir...:KK54:

Black bizim gibi umudunu yitirenler bu topiktemi devam edecek yada temmuz ağustos topigi mi acalim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oy bitanem temmuz açtık ben her ay yeni topikten yanayım daha farklı olur daha umutlu olur gibime geliyor. Temmuzu açtık canım. Rabbim ol desin olacak inşallah umut kaybetmek yok. Benimde kırmızılar geliyor belli bişey. Bu ay testleri yaptırcam film çektircem inşallah bir sorun çıkmaz da önümüzdeki aya bakarız. Sende sıkıntı yapma canım inşallah olacak Rabbim tekkii dermansız dert vermesin canım.. :KK54:

Oy bitanem temmuz açtık ben her ay yeni topikten yanayım daha farklı olur daha umutlu olur gibime geliyor. Temmuzu açtık canım. Rabbim ol desin olacak inşallah umut kaybetmek yok. Benimde kırmızılar geliyor belli bişey. Bu ay testleri yaptırcam film çektircem inşallah bir sorun çıkmaz da önümüzdeki aya bakarız. Sende sıkıntı yapma canım inşallah olacak Rabbim tekkii dermansız dert vermesin canım.. :KK54:

anen sıtres yok sıkıntı yok rabbim izin verirse bebişlerimizi alırız kucağımıza:emir_bebek:

Sağol güzel dileklerin için.temmuz topiginde olurum o zaman calismalara devammmm:p

Canım bozuk olabilir ama hepsi mi bozuk orası düşündürücü ??? Ben ovulasyon testleriyle anlasamiyorum ben bi kaç ay denedim hiç mi koyu çizgi çıkmaz ??? Ben o testi dinlemeden gün aşırı çalışma yaptım ve hamile kaldım bazı insanların gebelik ve ovulasyon testleri sonucu doğruyu gostermez bi arrkadasimin gebe olduğunu bildiği halde test yapıyormuş teste negatif cikiyomus üstelik bu ilk haftalar değil ileriki haftalarda denenmis senle benim ovulasyonumuz teste yansmiyor hherhalde :KK43:((

bende 2 ay önce ovusalyon testi aldım yaptım hiç koyu 2. cizgi cıkmadı hep silikti.bende yumurtlamıyorum sanırım:26:ama yine denemek için netten aldım yine

seninde yüksekmiş o zaman hcg...bencede kuzum kimyasadır çünkü hiç müdahaleye gerek kalmadı şükür...az önce doktora gittim 13.5 mm olmuş yumurtam çarşamba çatlatma iğnesi vuracak rabbim bu ay nasip eder inşallah

İnşallah canım bu ay güzel haberlerini alırız ben bu ayda bekleyim diorum doktor bekle dedi tekrar aynı olur die korkuorum

aynen kuzum daha cok takıyorlar cunku etrafındakı arkadsları fln cocuk muhabbetı yapınca daha kotu oluyorlar bız de bu durum ıcın cok uzuluruz ama onlar gururda yapıyorlar erkekler sonucta daha cok hırslanıyorlar oyuzden.Allah ım herkese her ısteyene nasıp etsın Rabbımmm

haklısın canım Allah bekleyişlerimizi hayırla sonuclandırsın insallah:21::21::21:

İyi akşamlar arkadaşlar.Bende adet oldum üç gün erken ,yeni bat 28 haziran.😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bazısının yerleşmesi uzun sürüyormuş canım nette okudum bende bu sitede de var. inşallah seninde öyledir...:KK54:

Inşallah canm. Zamanında gelse regl baştan tamam Dicem. Ama böyle oyalayıp sonradan gelince insanın asabı bozuluyor..şuna adet sancım var biraz ama göğüslerimde çok ağrıyor..offfff. Çarşambayı nasıl beklicem ben ya..
Senin kırmızılar geldimi?

DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN

AYET-EL KÛRSİ ve " ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ "
( İmam-ı Caferi Sadık (r.a) "Yıldızname" adlı kitabından alıntıdır)

ÖNEMLİDİR, LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN:
Bu özel formülle Ayet-el Kürsi sadece "ÇOK ÖNEMLİ" olan işlerle ilgili olarak, niyet edilerek, Allah'tan dilekte bulunmak ve istemek için uygulanır. Mecbur kalmadıkça uygulanmaması, kul hakkına uygun olmayan, etik ve hakkaniyetli olmayan işlerde kullanılmaması, aksinde manevi cezasının da şiddetli olduğu belirtilmiştir.
--------------------------------------------
1.ci gün : 50 kere okunacak
2.ci gün : 170 kere okunacak
3.cü gün : 220 kere okunacak
4.cü gün : 313 kere okunacak
5.ci gün : 50 kere okunacak
6.cı gün : 170 kere okunacak
7 ci gün : 313 kere okunacak
--------------------------------------------

- Gece 11 den sonra sabah 5 e kadar olan zaman içinde,
tercihan yatsı namazının peşinden okunmalıdır.

- Mutlaka inanarak okunmalıdır. Çok ama çok tesirlidir ve çok defa denenmiştir.

OKUNMA SAYILARI: Ayet-el Kürsi her zaman bir sayı sınırlaması olmadan istenildiği kadar okunabilir.

Ancak alimler 7 günlük özel formülü uygulamak için belirtilen sırada ve belirtilen sayıda okunmasının şart olduğunu belirtmişlerdir.
7 Gün boyunca ara vermeden belirtilen sayılardan ne eksik ne fazla sadece belirtilen sayı kadar okunmalıdır.

##### Alıntıdır #####

Kizlar yer gök dua ilee duruyor okuyunca sizlerle paylasmak istedim insallah rabbim kabul eder. .

samsung Galaxy s3mini

X