2014 AĞUSTOS annelerinin ,bebeklerine aldıkları ciciler

canım ben zıbını mavi pantolu mavi badysi beyaz olanı aldım çok şekerler:) sende al bebişine fiyatıda uygun ama ben sadece battaniyesinin olmamasına üzüldüm o yüzden bide normal hastane çıkışı aldım onu doğduğu zaman giydirsinler feneriumdan aldığımıda evimize gelirken giydircem:):KK52:

canım benim senindemi oğluşun olacak allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah :nazar:

Valla bende gorunce sasirdim bayada inceledim ama benimkiyle ayni kumaslari farkli modellerde vardi suan cinsiyet icin kiz dedi dr um ama biraz daha bekliyim diyorum. Neden olmasin canim seninle haberlesiriz iki tane de aldikmi daha uyguna gelir unutma ama bir ay sonra falan bana ozelden msj atarsin oldumu canim... bu arada senin cinsiyet belli mi.

ayy canım benim. çok sağol. ben iki tane bile alabilirim.
benim cinsiyet belli değil henüz. bu hafta öğrenicez inşallah.
internette çok pahalı. gerçi içinde sabahlıkta var. hemde uzun kollu pijama. tam aradığım gibi.
ben kayınvalidede kalacağım için, sabahlığı takıp banyo,wc gitmek iyi olur. evde kayınpederde olunca :KK31:

ayy canım benim. çok sağol. ben iki tane bile alabilirim.
benim cinsiyet belli değil henüz. bu hafta öğrenicez inşallah.
internette çok pahalı. gerçi içinde sabahlıkta var. hemde uzun kollu pijama. tam aradığım gibi.
ben kayınvalidede kalacağım için, sabahlığı takıp banyo,wc gitmek iyi olur. evde kayınpederde olunca :KK31:

Üçlü takimda var canım sen nasıl istersen ona göre aliriz büyükler olunca mecbur giyinicen sabahligi kv le beraber mi oturuyorsun...

Üçlü takimda var canım sen nasıl istersen ona göre aliriz büyükler olunca mecbur giyinicen sabahligi kv le beraber mi oturuyorsun...
çook çok sağol canım.haberleşiriz sen ne zaman diyorsan.:KK16:
yok beraber oturmuyoruz. uzak şehirlerdeyiz. ben doğum için gidicem.
bulunduğum yerde imkanlar kısıtlı.
bir de tam doğuma tayin denk geliyo. ev toplanmış oluyor temmuzda. evde kalmamın mümkünü yok :KK31:

kızlar uygun internet alışveriş siteleri var mı bildiğiniz???
su hastane cıkısları ne kadar pahalı olmuş ööle
kızımın zamanında 4 yıl önce ne kadar ucuzdu
şimdi bi hastane cıkısı sordum 20 li 140 tl dediler

suna bayıldımmmmmmmmmmm :)

Eklentiler

• $5025_buyuk.jpg
    $5025_buyuk.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 45
kızlar uygun internet alışveriş siteleri var mı bildiğiniz???
su hastane cıkısları ne kadar pahalı olmuş ööle
kızımın zamanında 4 yıl önce ne kadar ucuzdu
şimdi bi hastane cıkısı sordum 20 li 140 tl dediler

Canım burada buldum seni ve yazmak istedim: Civilim,cimcime,bebeci ve butik bebe (burası private shoping), kanz'ın kidycity sitesinde bazen indirime giriyor. İlk başta buralar aklıma geldi aslında daha çok da aklıma geldikçe yazarım:KK16:

Canım burada buldum seni ve yazmak istedim: Civilim,cimcime,bebeci ve butik bebe (burası private shoping), kanz'ın kidycity sitesinde bazen indirime giriyor. İlk başta buralar aklıma geldi aslında daha çok da aklıma geldikçe yazarım:KK16:

sagol canım :)
bakayım buralara
daha uygun olan siteler varsa haber verin kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr

sagol canım :)
bakayım buralara
daha uygun olan siteler varsa haber verin kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr

bazen markafoniye süslü dünyalar diye indirime giriyor 50 tl den başlıyo fiyatları devamlı takip etmek lazım bende cinsiyetini öğreneyim ilk indirime girdiği vakit alcam

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr yerim ben bunlarııı :))

Eklentiler

• $121B699-Z-1.jpg
    $121B699-Z-1.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 32
  • $121B714_Default.jpg
    $121B714_Default.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 34
bayıldım bayıldım bayıldım :))

Eklentiler

• $121B696_Default.jpg
    $121B696_Default.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $1358230.jpg
    $1358230.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 53
www.indirimlibebe.com da fiyatlar gerçekten makul, bakmanızı tavsiye ederim yeri kocaelindeymiş. bu siteyi yine burda forumda görüp keşfetmiştim kızlar, fiyatlar uygun ama zaman zaman connection hatası veriyor web sitesi, ödeme anında hata alırsa diye çekindiğimden ben cesaret edemedim. Genelde butikbebeden alışveriş yapıyorum ben. Bunlar da kızçeme bugün aldığın ciciler:)artık battaniye emzirme yastığı gibi şeylere geçtim.12 haftadan beri alışveriş yapan bir deli olarak neredeyse kıyafet ihtiyaçlarını tamamladım ufak tefek şeyler kaldı, valla kız değil oğlan çıksaydı herhal bir sene pespembe dolanıcaktı ortalarda kuzu,babası da beni vurcaktı:)))
$takým_9 ay_17,91.jpg $emzirme yastýðý 30.jpg $pazen battaniye_6,90.jpg $pazen battaniye2_6,90.jpg $polar battaniye_10,90.jpg $wellsoft battaniye_16,90.jpg $battaniye_13,90.jpg

sosteyei pazarı nerde tam olarak hangi günler;
birde ne aldıngız pazardan..

Canim merhaba Ümraniye'de yukarı dudulluya bağlı Ataşehir e çok yakın elalmış caddesi üzerinde pazar cuma günleri kuruluyor sen nerde oturuyorsun. Haluk bayram diye bi marka var loğusa pijama gecelik falan cok uygun fiyatları arkadas araştirmis nette 3 lu takimlar 100 tl pazarda gördüm gecen hafta 45 tl idi ben daha almadim da bi arkadasa alip göndericem.

çook çok sağol canım.haberleşiriz sen ne zaman diyorsan.:KK16:
yok beraber oturmuyoruz. uzak şehirlerdeyiz. ben doğum için gidicem.
bulunduğum yerde imkanlar kısıtlı.
bir de tam doğuma tayin denk geliyo. ev toplanmış oluyor temmuzda. evde kalmamın mümkünü yok :KK31:

Ne demek canim rica ederim sen Ankara daydın degilmi.
Anladım canim hayirlisi artik tabi birinin mutlaka yardimci olmasi gerekiyor bi muddet.

kızlar bunu aldım nasılll????

Canim hayirli olsun cok guzelmis rabbim saglikli guzel gunlerde kullanmayı nasip etsin ins...
bayıldım bunaaaaaaaaaa

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr yerim ben bunlarııı :))

bayıldım bayıldım bayıldım :))

Ayy bunlar cok güzelmis yaa hangi marka yada hangi siteden buldun?..

X