Bozo hamile....

tlyvz

Şükürler olsunn Allah'ımm
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
1.832
3
canım arkadaşım bozom hamilee test yaptı ve o 2.çizgiyi gördü şükürler olsunn.şimdi kan testine gitti.veee artık o bir annee adayıııı opuyorumnanaktan

aiyy kendisini çok tanımam ama ne kadar üzüldüğünü hasretle beklediğini hep gözlemlerdim :kedi:

sanki kendi ailemden biri hamile kalmış gibi çooooooookkkkkkkk sevindim zemuszemus

inşallah kanda da çıkar rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaaaahhhhhhhhhhh :nazar:a.s.

tebrik ederim bozocum :1hug:

Bozooo buraya yumruk havayaaaaaaaaaaaa. zemuszemus Şimdiden hayırlı olsun. Merakla bekliyoruzzz.kaydirigubbakcemile2

Tebrikler allah tamamına erdirsin

Gözünaydın canımm...
Hayırlısı ile kucağına da alırsın inş..

:teytey::teytey:ışte Budur Rabbimin en güzel hediyesini inşallah sağlıklı kucağına almayı nasip edersin a.s.

:teytey::teytey::teytey::teytey:
çok şükür:nazar:

bende tanıyorum bozoyu. tebrik ediyorum. Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah. bizlerede tabii.

alkisalkisalkis ayy çok sevindim .hadi hayırlısı,sağlıcakla kucağına almakgüle güle büyütmek nasip olsun inşallah bozooma.s.

ayy mahvettiniz beni ya kan verdim inşllh test yanıltmaz....dr fazla güvenilmez dedi...öğleden sonra kesinleşicek...hepize çokkk teşekkür ederim...tülayım inşllh bende senin topiğni açıcam....hepinizi çok seviyorumm

bozom hayırlı olsun tekrardan çok sevindik harikasın
:teytey: :teytey::teytey::teytey::teytey:

ah bozocum ahh seni o kadar ii anlıyorum ki
bu bekleyişler hiç bitmeyecek gibi geliyor insana

ama bak rabbim ne yüce ki seni bebeğine kavuşturdu....

tebrıklerrropuyorumnanaktan rabbım ısteyen tummm kk annelerıne nasıp etsınn:Saruboceq:

X