ummahan'mzda hami

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
28
:Saruboceq:evet bi arkadaşımızın daha hamiş haberini aldık....Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:
darısı artık başımıza :nazar:a.s.:1hug:

:Saruboceq:evet bi arkadaşımızın daha hamiş haberini aldık....Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:
darısı artık başımıza :nazar:a.s.:1hug:

oy oy amin cnmmmm .......sağlıcakal kucağına alacağı günleride görür inşallah...:Saruboceq:

kızlarr kimmiş hamilee olan merak ettim inşallahhh allahım isteyen herkese nasip eder bu mubarek gunlerde dualarım sizlerle canlarım

ne güzel yaaaa rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım Allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin ,Sağlıklı büyüt inşallah meleğini:nazar:bizlerden dualarını esirgeme

ummuhan tebrik ederim canım, çok sevindim yaaa. allah diğer arkadaşlarımıza da nasip etsin inşallah. sağlıkla kucağına al.

ummuhan gözün aydım canım ....
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah...
darısı annelik hasretiyle yanan bizlerin başına diliyorum ....

amiinn bozocum amiinn.
sana, ve herkeze,
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.hayırllısı inş.:1hug:a.s.

hayirlisi olsun canim allah tamamina erdirsin.bizim icinde duaet canim hamilelerin duasi kabul olurmus derler.:Saruboceq:

güzel bir hamilelik geçirirsin ve sağlıklı bi şeklde bebişine kavuşursun ibnş cnm tebrikler:)))

amin canlarım işallahhhhhhh sağolun dualarım sizinle işallah sizlerde kavuşacaksınız bebişlerinize stres yapmayın yeterki..

çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah darısı tüm isteyenlere

ummuhancığım tebrık ederim rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inş.
darısı isteyen herkese inş

ummahan,bebişini sağlıkla sıhhatle kucağına alman dilegiyle........:Saruboceq:

bebek_0002.jpg

itali ama bu çok tatlı yaaa :))
amin kızlar sağolun işallah tüm isteyenler bir an önce kavuşurlar minişlerine.. :)

X