2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.301
5
38
Hamileliğimiz boyunca dertleştik iyi kötü herşeyi paylaştık şimdi bebişlerimiz dünyaya gözlerini açıyor.Yine paylaşacağımız çok şey olacak........ umarım burda hep bir arada oluruz...

kızlar slm öbür topiğinize katılamadım tanışamadım ama buna katılmak istiorumm ağustos 29ta oğlum gelcek inşalah herkese hayırlı doğumlar dilerim

kızlar slm öbür topiğinize katılamadım tanışamadım ama buna katılmak istiorumm ağustos 29ta oğlum gelcek inşalah herkese hayırlı doğumlar dilerim :sm_cool::sm_cool:

hepinizin bebeği doğmus sanırsamm hayırlı olsunn bebeklerinizin bide bende kurtulsamm ahh :gitme::gitme:

kızlar slm öbür topiğinize katılamadım tanışamadım ama buna katılmak istiorumm ağustos 29ta oğlum gelcek inşalah herkese hayırlı doğumlar dilerim :sm_cool::sm_cool:

hoş geldin bebeğinde hayırlı olsun doğum yapınca bebeğinin resminide yollarsın ağustos bebeklerine ekleriz

arkadaşlar ay ay bebeklerimizin fotolarını buraya koyalım mı?

bir de şu uyandırıp emzirmeye başladım bugün.3-4 saat uyuyunca deli gibi saldırıyor ve doymak bilmiyor diye ama değişen birşey olmadı yeni uyudu.memişlerde süt bitti.

cumartesi çocuk doktorumuza gideceğiz ona da soracağım bu meseleyi.size de bildiririm

topiğimiz hayırlı olsun.
kızım uyuyor şuan. allahım onu benim nazarımdan korusun. o kadar çok seviyorum o kadar çok izliyorum ki onu... hep derler ya en çok annenin kendi nazarı değermiş diye, resmen çok korkuyorum.... ama bakmaya da doyamıyorum.
öksürmek hapşurmak ve gülmek dikişlerimi patlatacak gibi oluyor. siz de durum nedir? doktora sordum hapşurursam ne olur diye, birkaç kere hapşurmakla bişey olmazmış. çok şiddetli hastalanırsak ve sürekli öksürecek filan olursak tehlikeli olabilirmiş... aklım çıkıyor öksürük filan tutacak diye.... benim hiç hoşuma gitmedi valla sezeryan olmak.... hayatımda ilk defa ameliyat olduğumdan mıdır nedir bana çok zor geldi. hiç ağrı kesici filan kullanmadım, acaba kullansam daha mı rahat ederdim siz kullandınız mı?

cumartesi çocuk doktorumuza gideceğiz ona da soracağım bu meseleyi.size de bildiririm
dide senden haberleri bekliyorum aynı durumdayız cumartesi söyliceğin şeyler banada fikir olur
topiğimiz hayırlı olsun.
kızım uyuyor şuan. allahım onu benim nazarımdan korusun. o kadar çok seviyorum o kadar çok izliyorum ki onu... hep derler ya en çok annenin kendi nazarı değermiş diye, resmen çok korkuyorum.... ama bakmaya da doyamıyorum.
öksürmek hapşurmak ve gülmek dikişlerimi patlatacak gibi oluyor. siz de durum nedir? doktora sordum hapşurursam ne olur diye, birkaç kere hapşurmakla bişey olmazmış. çok şiddetli hastalanırsak ve sürekli öksürecek filan olursak tehlikeli olabilirmiş... aklım çıkıyor öksürük filan tutacak diye.... benim hiç hoşuma gitmedi valla sezeryan olmak.... hayatımda ilk defa ameliyat olduğumdan mıdır nedir bana çok zor geldi. hiç ağrı kesici filan kullanmadım, acaba kullansam daha mı rahat ederdim siz kullandınız mı?
nazan ben hal ağrı kesici devam ediyorum bende saatlerce başım ağrısa geçmesini bekler kullanmazdım şimdi 1 kutu minoset bitmek üzere çok rahatlatıyo yoksa dikişlerim çok sızlıyo...birde narkozun etkisinden boğazım kuruyo o zaman senin dediğin gibi öksüremiyorum bile suyla geçirmeye çalışıyorum çok zor gerçekten sezaryan

arkadaşlar bizim göbiş dün akşam düştü bugün ilk banyomuzu yapıyoruz

nazan beni öksürük tuttu hep öksüremedim boğulur gibi oluyordum salih annem korkuyla başıma geliyorlardı.su içince geçiyordu b iraz.şimdi elimi dikişlerime destek yapıp öksürüyorum mini minik ama kesmiyor tabi

seda biz göbek düştükten 3 gün sonra yıkadık açık yara diye

bizim göbek hala düşmedi ve düşecekmiş gibi de durmuyor. yahu zaten bizim herşeyimiz geriden geliyor. hamilelikte de böyle olmuştu, doğdu hala bölyle.... kiloları geç aldım,bebek geç geldi, sütüm geldi, ilk ve tek hamile kilodumu doğumdan sonra aldım..... hiçbişey zamanında olmuyor zaten bizde. düşünsenize kızlar, çok komik değil mi? hamileliğim boyunca eski kilotlarımı giydim de doğurduktan sonra hamile kilodu aldım. biraz geç sayılmaz mı?

dr bizede hemen yıkayabilirsiniz dedi eşim dışarda gelmesinin bekliyoruz gelsin hemen yıkicaz annemle heycan bastı...

nazan ya banada hiç düşcek gibi gelmiyodu 8. gün düştü 4. 5. gün düşenler var seninde kuruyodur kordonu farketmedinmi hiç alkollü bi şey verdi dr onu yaptık öyle bi şey yapmıyomusun??

X