kuzuma ısım arıyorum

ebrum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
66
7
41
selam arkadaslar 21 haftalık hamıleyım ve Rabbım nasıp ederse oğlum olucak ve ben ısım konusunda zordayım bana yardım edermısnız guzel ve değişik ısımlerı anlamlarıyla burya yazarsanız cok memnun olurum :):asigim:

ben beğendiğim bir iki ismi yazayım sana canım

ARDA
DERıN
DORUK
ÇINAR
TOPRAK BEĞENDıĞıM ıSıMLERDEN.
ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASıP ETSıN.

canım allah nasıp ederse benım oğlumun ısmı çınar olucak tuğra ısmıde cok guzel tavsıye ederım

ben sahabe isimlerini seviyorum çok güzel ve anlamlı oluyor..kurandan koyabilirsin.

yukardaki isim herkeste var...tugra güzel.eymende.

erkek yeğenimin ismi emir görkem
benim beğendiklerim ise;
ratih
emre
emirhan
yusuf
nette bir yazı okumuştum netteki isimler ve anlamları üzerine yazıda isimlerin anlamlarında çok doğruluk payının olmadığı hemen hemen hepsinin cennete olan bir şey olduğu yazılıydı.

cok tesekkur ederım arkadaslar bende hem anlamı guzel hemde kuranda olsun ıstıyorum
ya kız dedıler bana bende kız ısmı dusunmustum ecrin naz :) sımdı erkek olunca aklıma hıç isim gelmıyor ama fıkırlerınız ıcın cok tesekkur ederım

benim canım oğlumun adı TARIK MERT
kuran da Tarık suresi var ordan eşim istedi mert i de ben :KK66:)

CANM RABBM SAĞLIKLA KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH...BENM OĞLUMUN ADI MUSTAFA EMİR.....
SENİN KUZUNADA...EYMEN,EFE,ORKUN,OĞUZ,MEHMET,ARDA,TABİİ EMİRİDE TAVSİYE EDERİM,KAYRA,SAYHAN,ENES,EREN,BERKAY,EGE,ADA,ATA,...CANM AKLIMA GELİRSE YİNE YAZARIMgamyoncuiremsu

Canım benim de oglum olcak ve ben de hep kız ismi dusunmustum :) simdilik biz ege dusunuyoruz. ben dora, doruk, mert, beren isimlerini de çok begeniyorum ama esime begendiremiyorum :)

X