Erkek İnfertilitesi Acilen Spermiogram Yorumuna İhtiyacım Var

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
my.php
[/URL][/IMG]Kızlar çok merak ediyorum ne demek bu Değerler..

Son düzenleyen: Moderatör:
ceylanım inşallah güzeldir ama bak bunu bide erkek infertilitesi topiğine ekle canım ordaki kızlar daha iyi biliyo bu sonuçlarıııı

ceylancım ok öyle yapıyım o link nerdeki

Ceylancım sayınız fazla olmamakla birlikte normal sınırlar içinde, hafif bi hareket düşüklüğü var ama önemli diil, en önemlisi morfoloji bu sizde çok iyi çıkmış, %4 ve üzeri kruger kritelerine göre normalk, yanee canım bu sonuçlara göre senin ikiz dığurman lazım :)

Bu arada hipokinezi yorumuna da şaştım, spermiyogramda kullanıldığını ilk defa görüyorum, nerde yaptırdınız ceylancım bu testi? Hangi teknik kullanılmış niye yazmıyor testte?

olmascım bugün gitti sinirliydi ya bana ..

canim gayet guzel cikmis. sayi normal sinirlar icinde ama alt normal. az ama kotu degil, orta. onun disinda %50si hareketli. gayet iyi bence.

Ceylan hanımcımm
stres olmayın panik yok
sonucunuz bence güzel hemde gayet güzel :lepi:

gayet normal bi spermiyogram sonucu sıkıntı yapma hele eşin hiç yapmasın senin oldugu kadar onun moralide çooooook önemliii

Saolun kızlar iyiki varsınız..ilk aldığımda yorumlamasını bilmediğim için üzüldük hatta korkttuk ama şimdi içim rahat Rabbim Tüm isteyenlere nasip etsin Hayırlı cumalar yüzü hürmetine ..

ceylancım akşam yazmışsın ben çıkmışım o sırada çok rahatsızdım akşam dayanamadım canım sonuçlar güzelmiş bak çok şükür

ceylancım akşam yazmışsın ben çıkmışım o sırada çok rahatsızdım akşam dayanamadım canım sonuçlar güzelmiş bak çok şükür

Geçmişolsun canım bebişimiz sinyalmi yolluyor annesine kaydirigubbakcemile2

yok ceylanım ya keşke öyle olsa 20lik diş çıkarıyorum sanırım bu sefer harbi harbi çıkarıyorum ağrı kesicide alamıyorum nolcak bilmiyorum valla kafayı yedirecek bana

X