Lütfen Herkes Okusun...

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
Sevgili Üyelerimiz

Hepimizin bildiği üzere sitemiz yeni serverına tasindi, teknik sorunlar kalmadi, sayfa acilimlari eski hizina kavustu. Bu nedenle silme islemini kaldirmis bulunmaktayiz, önceden oldugu gibi siteye yük olma gerekcesi ile eski tarihli konularin silinmeleri yapilmayacak.
Konu acarken sizi rahatsiz edecek boyutta özellerinizi yazmamanizi hatirlatmak istiyoruz ki lütfen kimse sildirme isteminde bulunmasin.

Yeni konu açmadan önce…

-Sayfanın sol üst köşesinde yer alan arama butonundan gelişmiş arama yaparak
tekrar konu açmayalım…tekrar konular açmayalım ki,yeni konular da yeni paylaşımlar da bulunalım…

-Konularımızı açarken büyük harf kullanmayalım…

-Konularımız da tv ve gazete haberleri olmasın,çünkü bu tür konuları açmak yasaktır…

-Konuları açarken, lütfen,konuyu uygun bölüme açalım…

-Konulara ve mesajlara teşekkürümüzü,rep vererek yapalım…günde 10 rep verme hakkımız var…

Güzel,eğlenceli ve faydalı paylaşımlar diliyorum…

Sevgiler…

Son düzenleyen: Moderatör:
Silme teklifinde bulunmayınız ..Konu açarken düşünerek açınız

Sevgili Üyelerimiz

Hepimizin bildiği üzere sitemiz yeni serverına tasindi, teknik sorunlar kalmadi, sayfa acilimlari eski hizina kavustu. Bu nedenle silme islemini kaldirmis bulunmaktayiz, önceden oldugu gibi siteye yük olma gerekcesi ile eski tarihli konularin silinmeleri yapilmayacak.
Konu acarken sizi rahatsiz edecek boyutta özellerinizi yazmamanizi hatirlatmak istiyoruz ki lütfen kimse sildirme isteminde bulunmasin.

Yeni konu açmadan önce…

-Sayfanın sol üst köşesinde yer alan arama butonundan gelişmiş arama yaparak
tekrar konu açmayalım…tekrar konular açmayalım ki,yeni konular da yeni paylaşımlar da bulunalım…

-Konularımızı açarken büyük harf kullanmayalım…

-Konularımız da tv ve gazete haberleri olmasın,çünkü bu tür konuları açmak yasaktır…

-Konuları açarken, lütfen,konuyu uygun bölüme açalım…

-Konulara ve mesajlara teşekkürümüzü,rep vererek yapalım…günde 10 rep verme hakkımız var…

Güzel,eğlenceli ve faydalı paylaşımlar diliyorum…

Sevgiler…

pardon rep verme ne demek günde 10rep hakkınız var demişsiniz ??

pardon rep verme ne demek günde 10rep hakkınız var demişsiniz ??

merhaba
dikkat ederseniz üstte sağ köşede kötü içerik yazısının yanında sol tarafında bir terazi resmi var.o terazinin üstünde mausu tutarsanız ....... isimli kullanıcının yazdığı mesajı değerlendirin diye bir yazı çıkar.seçenek olarak da katılıyorum ve katılmıyorum seçenekleri vardır.beğendiğniz bir konuyu,mesajı ya da yazıyı buradan işaretleyip değerlendire basarsanız mesaj sahibine rep puan kazandırmış olursunuz.ya da beğenmezseniz tam tersini
isterseniz şurdan daha detaylı bilgi alabilrisniz

http://www.kadinlarkulubu.com/sik-sorulan-sorular-cevaplar/84490-rep-nasil-verilir.html

kadınlar kulubunü çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
sayenizde hedef kitleme çok kafamı kurcalayan sorular soruyorummmmmm
ve birbirinden değerli arkadaşlarımın önerilerini keyifle okuyorummm
keşke çooooooooook önceden bulsaydım kadınları kulübünü....

X