Sevdiğini özleyenler buyurun

ya kızlar bende çoookkkkk mutluyum yaaa aşkım sınır karkolundan çıkmış şimdi şemdinlide jandarma taburunda misafirler siwil kıyafetleri warmış üzerinde cebinide açacak şarj aleti bulabilirse wana ordanda yanıma gelecek çok sewinçliyim çookkkhihoyyyt:teytey::dance::nazar:

kız nesli bitti mi yani geliyormu:1shok:

sen daha geçen 12 gün var demiyor muydun

ne güzel ya çok mutlu oldum adınahihoyyythihoyyyt

yahu bana da bi akıl verin izin alabilmem içinkafamçokkarıştı

senin adına çookkk sevindim neslicimmm ne güzel yaaa...
oges sana da bişi diyemiycem çünkü ben sırf onu geldiginde daha çok görebilmek için işe girmedim :)
eger imkanın varsa o gittikten sonra girsen olmaz mı ki
kaçırılmıycak kadar iyi bi işse kaçırma..

OGES sen işi kaçırma yada 1 haafta gec baslasam sorun olur mu de..öğle araları ve akşamları gezersin olmadı..benımkide 5 ınde gelcek kasımın:lepi:..ama görüşme gibi bir durumumuz yok.. senağlama sen haline sükret yauw hihoyyyt 1 hafta cooooook uzun bır zaman Şeniz​

senin adına çookkk sevindim neslicimmm ne güzel yaaa...
oges sana da bişi diyemiycem çünkü ben sırf onu geldiginde daha çok görebilmek için işe girmedim :)
eger imkanın varsa o gittikten sonra girsen olmaz mı ki
kaçırılmıycak kadar iyi bi işse kaçırma..

oyyy aşka bak:asigim::1hug:
ya p.tesi gel dediler

ben işe başladıktan 2 hafta sonra aşkım gelecek
beni bekletmezler öyle sanırım

OGES sen işi kaçırma yada 1 haafta gec baslasam sorun olur mu de..öğle araları ve akşamları gezersin olmadı..benımkide 5 ınde gelcek kasımın:lepi:..ama görüşme gibi bir durumumuz yok.. senağlama sen haline sükret yauw hihoyyyt 1 hafta cooooook uzun bır zaman Şeniz​

siz niye görüşemiyorsunuz canım ya :KK43:
ya kızlar ben uzun zamandır iş arıyordum bu da ilk tecürebm olacak
iyi de bi yer kaçırmak istemiyorum
ama sabah akşamda aşkımla olmak istiyorumhihoyyyt

tam iki arada bi derede kaldım yaa:nazar:

vala oges ben anlatmıyım sonra seni de vazgeçiririm :)
bi ark daha giricekti işe aynı durum onda da oldu sevgilisi kayseride :) o da işe girmedi
nasıl mı vazgeçiriyorum mrk ettin dimi :)
hayat benim hayatım keşke diyecegim bişi yapmak istemem
aklım onda kalıcagına ben onun yanında oluyum diyorum
bi daha mı gelicem dünyaya
istedigim gibi yaşarım hayat benim !!! :p

evet merak ettim gercekten :)

ama benim şu an vazgeçme gibi bi lüksüm yok
görüşmeye çağırmışlardı gitmiştim
sizi arayacağız dediler söyledikleri gün aramadılar

bende burası olmadı madem aşkım gelene kadar iş bakmicam dedim
dün aradılarfisfisfis

ya bi de herkes duymuş işe başlayacağımı onlara da dert anlatamam şimdi...

aman ya al bi tane daha stres sebebi banakaydirigubbakcemile

aman bende başlarım baktım izn vermiyolar
siz kovmuyorsunuz ben istifa ediyorum derim dimi cicikızsırnaşık şey

ben okdar cesaretli olamadım şekerim :)
acayip stres olmuştum işe girmedm stresim geçti ohh bee :))

yardım edin kızlar yaaa eşime dağıtıma gelidikten sonra giderken yol parası felen bulmam lazım ve hiç param yok 15 gün sonra gelecek el işi yapabilirim müşteri bulursanız bana yaparım walla gece gündüz uyumam gerekirse napıcam ya gidemezse firar derler askerliği yanar napıp nedip bulmam lazım doğuya çıkarsa uçakla gidecek mecbur ozaman bana en az 300 lira lazım yaaa borç alacak kimsede yok yardım edin nolurr ya çok sıkıştım walla senağlamasenağlamasenağlama:nazar::nazar::nazar::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kimse yanlış anlamasın kimseden para felan istediğim yok benim sadece bulursanız bişiler yapabilirim diyorum çevrenizde isteyen varsa elişi yani sadece onu sordum yanlış anlamayın nolur kızlar çok kötü sıkıştım bu kadar bunalmasam sıkışmasam size bahsetmezdim walla sadece aklınızda olsun lütfen çünkü bulmaya mecburum teşekkür ederim hepinize a.s.

bu saat oldu uyku yok gözümde bundan sonrada uyumam zaten ama hepinize iyi geceler tatlı rüyalar kızlar allah hepinizden razı olsun walla hep çekiyonuz dertlerimi dinliyonuz beni gerçekten seviyorum sizleri allah razı olsun

ŞAFAK:199hihoyyytsüprizzzzzkaydirigubbakcemile2:dance::lepi::sm_cool:sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

naber kızlar uzun zamandır giremedim şükür kawuşturana:Saruboceq: ama kimsecikler yok benim askerim haftaya perşembe burda gözüm aydın :nazar:da bi sorun war biz nişan falan düşünüyoduk abisi nişanlannıyomuş haftaya bizim iş yatar galiba:çok üzgünüm:

ne zamandan beri giremioz he bakımdaymış sanırım kadınlar kulubu eee görüşmeyeli arkedişler nasılsınız çok şükür bizde 200den 199a düştük süper bi duygu ya işallah çift sayılara düşmeyi nasip eylesin güzel allahım

X