Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bayanlar bende istiyorumm az önce yanlış bi resim yollamistim toparlayıp tekrar attım yorumlarinizi bekliyorum :)

Eklentiler

• $1403299564771.jpg
    $1403299564771.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 39
hayır canım değilim. aslan burcuyum ne oldu ki :)
ayrıca şu hayatıma girecek olan şu su grubundan olup duygular hissettiğim çocuk eskilerden de olabilir mi ki ?

Akrep burcu bir insandan çok iyilik göreceksin o halde, bu insan senin zor zamanlarında yanında olacak:)
Geçmişten biri de olabilir evet ama bu kişiyle ilişkin var ya da olucak. Ayrıldıysanız barışma söz konusu olabilir. Falda zaman kavramını çok tutturamıyorum malesef:)

canım etrafında çok aksi bir adam var ya ve neden bilmiyorum ama sen bu kişiye hep katlanmaya çalışıyorsun ama bu kişiden sana bir iyilik gelicek ona katlanmanın mükafatını görecek gibisin. şuan kendini sıktıgın bir konu da yakın zamanda çok büyük bir rahatlama yaşayacaksn üstünden bir yük kalkıcak resmen. falını kapatırken içinden birşeyin olup olmayağını mı sordun ? ya da nasıl bir şey geçirdin bilmiyorum ama olmasını istediğin konu etrafında tanıdıgın birinin desteği ile gerçekleşip olumlu neticelenicek. güzel haberlern kapıda. yakın zamanda hayatında köklü bir değişim söz konusu. bu iş ya da özel hayatınla ilgili olabilir. hatta bu değişimle alakalı şunu da ekliyim şuan hayatında kötü olarak nitelendirdiğin ve seni üzen konu yakında sana hayırla dönüp hayatını olumlu şekilde etkileyecek. A haarfli birinden de yakın zamanda sana iyi bir haber gelicek başkasının snin hakkındaki düşüncelerini söylicek ama bunlar iyi haberler olacak

Himmm çok yakin bi zamanda birşeyler için dua etmissin ama bazi şeylerin daha zamani var kendinden yaşça büyük bi bayanla dertlesiveksin ve bu bayan sana bazi akillar vericek tavsiyem iyi dinle o kadini is konusunda atilim zamanki gelmiş iyi bir ise gidebilirsin yada ne biliyim belki maasinda artis olabilir cevrende senden hoşlanan ama senin umursamadigin bi erkek var buda senin nazindan bikip gidicek ama senin umrunda olmiycak benden bu kadar:)

Bayanlar bende istiyorumm az önce yanlış bi resim yollamistim toparlayıp tekrar attım yorumlarinizi bekliyorum :)

Canim benim Neden kafan aklin okadar karisik senin daha genceciksin ama kendini bunaltmisin:KK43:

Sevgiline güvenmiyorsun ve herzaman bir kokkulan yasiyyorsun Neden bilmyoorum:KK43:

Canim Neden kendinden emin degilsin yani nebilim hani kendine inancin yok cok karamsar düsüncelerdesin:KK43:
Bide sen hep birine özeniorsun ve Onu örenk görüyorsun bunu birak tatlim sen neysen ve kimsen O sun!!!
Sen kendin oldun zaman inan Bana daha cok huzurlusun...
Sevgilinden sakladin bise ver ve korkuyorsun ona söylemkten...
Kisa kisa temiz yollarin var:)
Bukadar Canim

Canim benim Neden kafan aklin okadar karisik senin daha genceciksin ama kendini bunaltmisin:KK43:

Sevgiline güvenmiyorsun ve herzaman bir kokkulan yasiyyorsun Neden bilmyoorum:KK43:

Canim Neden kendinden emin degilsin yani nebilim hani kendine inancin yok cok karamsar düsüncelerdesin:KK43:
Bide sen hep birine özeniorsun ve Onu örenk görüyorsun bunu birak tatlim sen neysen ve kimsen O sun!!!
Sen kendin oldun zaman inan Bana daha cok huzurlusun...
Sevgilinden sakladin bise ver ve korkuyorsun ona söylemkten...
Kisa kisa temiz yollarin var:)
Bukadar Canim

Evet bu ara biraz karamsar düşünmeye başladım bunaliyorum gerçekten kafam çok daginik. Aslında ona güveniyorum ozendigim biri de yok açıkçası kendi halimde biriyim :) yorumladigin için çok sağol canım :-*

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Leneee msjini aldim bu falina bakmislar yeni falina bakiyim olurmu sen bana daha önce bakmistin çünkü borcum var zaten sana:)

Az oce fotolar eklenmemis sasnirim ytada ben goirmuyorum o yuzden terkrar deniyhorum

canım geçmişteki olan olaylardan ders almıyosun galiba esmer bi bayan var senin beğendiğin bi çocuk var ya ondan haber getirmiş sana galiba ama bu esmer fena dikkat edilesi bi hatun, sen de fevri davranma düşünerek haraket et, yeni bişeylere başlamak istiyosun amaengelleniyor sanki huzursuz bi durumun var son zamanlarda bitti diyosun bazı şeyler sıkıntılara bürünebilirsin dengesiz durumların olabilir
kalbine birinin girmesini istiyosun yani aşk, yalnızlık canını fazla sıkabilir bu ara kuşkuların, melenkolik bi havya bürünebilir bundan dolayı kariyerinle ilgili şeyleride ihmal edebilirsin dikkat et her şeysenin elinde
bir de istemediğin bi yola gidebilirsin, birlikte olmak istediğin çocun oldu yere olabilir ama sıkıntılı görünüyor
tatlım yüreğince olsun herşey sormaki stediğin sorun varsa yaz

Beyazasi sira sende :KK66:

Gülüm masallah Cook kismetli birisin hic bir zaman dara düsmüyorsun nezaman sikintiya girdinde hemen baska bir kapi aciliyor:KK66:

Canim hanenizde büyük bir nazar var kücük tartismalar durduk yere cok oluyor Dikkat et Canim..

Bekledin bir haber var ama o haberin pek gelirmi bilmiyorum cünkü arada bir bayan var cok sinsi yilan gibi cikmis...

Biraz zor Dänen geciriyorsun göz yasi dökmüsün icimi rahat tut hersey düzelicek Canim sikma kendini ama fincanin kalbin gibi temiz cikmis:KK66:

Evet bu ara biraz karamsar düşünmeye başladım bunaliyorum gerçekten kafam çok daginik. Aslında ona güveniyorum ozendigim biri de yok açıkçası kendi halimde biriyim :) yorumladigin için çok sağol canım :-*

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rica ederim Canim Seve Seve :KK66:)

canım sanki sen bu ara hayatındaki bazı şeyleri ertelemeye başlamışsın kendinde onları gerçekleştirmek için yeterince morali bulamıyor gibisin. sanki arkadaslarından bu dönemde destek bekler gibisin ama beklediğini de tam olarak bulamıyor gibisin. aksi gbi de her yaptıgın şeyde gözleri var bu arkadaslarının bazılarının ve onların nazarına çok geliyorsun sen. nasıl diyim gerçekleştirmeyi istediğin ya da olacağı kesinleşen birşeyi paylaştığında sanki sonrasında hep bir aksilikle karsılaşıyorsun. kçük küçük balıkların maddi manevi sana iyi gelecek güzel haberlern ve kısmetlern var
.

Merhaba tatlım sanırım bu kadar sıkıldığınız karamsarlığa kapılmanızın sebebi iş.. Sizin hayattaki büyük sınavınız işiniz olabilir çok zorlu yollardan geçmeniz gerekiyor yani iş görüşmeniz olumlu geçse bile sizi tatmin etmeyecek bir iş gibi ama gönlünüzdeki için çok çabalamanız gerekiyor ve siz bu konuyu çok takıyorsunuz. İki isteğin var en çok istediğin daha çetrefilli yollardan geçipte olacak fakat diğer isteğin şu an olmasa bile aniden tertemiz bir şekilde gerçekleşecek. Ailenin de sıkıntıları var ama sanki senin için çok endişeliniyorlar gibi. Ailende senden daha uzun bir erkeğe sarılmış onunla dertleşiyor gibisin bu insanın sana çok desteği var. Sen ilk önce işim daha sonra aşk hayatım olsun diye baktığın için etrafındakini göremiyorsun ama seni düşünen biri çıkmış :KK1: gönlün iki parçaya ayrılmış ve yakın zamanda içinde ki sıkıntıları atıp feraha çıkacaksın az daha zaman... Benden bu kadar canım benim de falıma bakabilir misin?
teşekür ederim canım yüreğine sağlık evet iş pek beni tatmin etmedi bugün kısa süreli birilerini arıyolarmış, bakalım ne olucak
senin falına gelirsek

birden fazla şeyi aynı anda istiyorsunuz galiba
bi hareketsizlik bi durgunluk var sizi fazla sıkmasada başka bişeyleri bekliyosunuz hayatınızda
sıkıntılı bi durumunuz düzelmiş hoş bi haber almışssınız ama huzursuzluk devam ediyor galiba 2 şey arasında kalmışssınız istemediğiniz bişey yapmak zorunda kalabilirsiniz bu da aşk hayatınızda size gerilimlere neden olabilir ama çabucak unutulucak sanki bu durum
iş ya da parasal açıdan kahve gözlü kahve saçlı bi beyden beklemediğiniz bi durumla karşı karşıya kalabilirsiniz
ama yakın zaman içersinde burumdan kurtulucaksınız yenilikler gelicek sabrettikçe zamanla siz güçleniceksiniz
her şey gönlünüz ce olsun

Tolin Canim senin fal

HCanim falinda galbin gibi tertemiz biraz sikintilarin var ama gecicek icini rahat tut Aylende ratsiz biri var Allah sifa versin düzelicek kafana takma
Hayatim senin bi derdin var ama kimseE icini dökemiyorsun icine cok atiyorsun ve atilicak ratsiz oluYorsun Dikkat et senin basin cok agriyor genelikle nazardan nazar duasi okut Canim..
Güzel bir yolun var tertemiz kismetli bil yol:)

Canim falinda pek bise cikmamis

canım geçmişteki olan olaylardan ders almıyosun galiba esmer bi bayan var senin beğendiğin bi çocuk var ya ondan haber getirmiş sana galiba ama bu esmer fena dikkat edilesi bi hatun, sen de fevri davranma düşünerek haraket et, yeni bişeylere başlamak istiyosun amaengelleniyor sanki huzursuz bi durumun var son zamanlarda bitti diyosun bazı şeyler sıkıntılara bürünebilirsin dengesiz durumların olabilir
kalbine birinin girmesini istiyosun yani aşk, yalnızlık canını fazla sıkabilir bu ara kuşkuların, melenkolik bi havya bürünebilir bundan dolayı kariyerinle ilgili şeyleride ihmal edebilirsin dikkat et her şeysenin elinde
bir de istemediğin bi yola gidebilirsin, birlikte olmak istediğin çocun oldu yere olabilir ama sıkıntılı görünüyor
tatlım yüreğince olsun herşey sormaki stediğin sorun varsa yaz

Canim cok sagol, sanki direk beni anlatmissin malesef oyle durum icindeyim insallah bu yol tahmin ettigim sey icin degildir :-(

Tolin Canim senin fal

HCanim falinda galbin gibi tertemiz biraz sikintilarin var ama gecicek icini rahat tut Aylende ratsiz biri var Allah sifa versin düzelicek kafana takma
Hayatim senin bi derdin var ama kimseE icini dökemiyorsun icine cok atiyorsun ve atilicak ratsiz oluYorsun Dikkat et senin basin cok agriyor genelikle nazardan nazar duasi okut Canim..
Güzel bir yolun var tertemiz kismetli bil yol:)

Canim falinda pek bise cikmamis

canm link kopyalamada sorun oluyor anlamadm. falım 640. sayfada ..

X