Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Merhaba tatlım :KK1: Falın çok güzel uzun boylu bir erkekten mutlu olacağın bir haber alacaksın ve bu erkekle görüşmen var. Sevgilin var mı bilmiyorum ama bir erkekle sarmaş dolaş çıkmışsın:KK1: Arkadaşlarınla arabayla bir yerlere gideceksin ve çok eğleneceksin. İçin çok temiz çok fazla dert eden bir yapın yok. Sanki elinden çıkmayın bekleyen paralar var zamanını bekliyor ard arda çıkacak. Ailenin içi sıkkın bir sorunları var gibi. 5 vakit sonra ya da ayın 5 i gibi bir tarihte ailen bir telefon alacak ve bir araba insan evinize gelecek ve sanki görücü gibi geldi bana belki de evlisinizdir bilmiyorum ama içime doğdu. dileğiniz neyse hemen olacak çok temiz bir fal ve çok kısmetlisiniz

Merhaba tatlım :KK1: Falın çok güzel uzun boylu bir erkekten mutlu olacağın bir haber alacaksın ve bu erkekle görüşmen var. Sevgilin var mı bilmiyorum ama bir erkekle sarmaş dolaş çıkmışsın:KK1: Arkadaşlarınla arabayla bir yerlere gideceksin ve çok eğleneceksin. İçin çok temiz çok fazla dert eden bir yapın yok. Sanki elinden çıkmayın bekleyen paralar var zamanını bekliyor ard arda çıkacak. Ailenin içi sıkkın bir sorunları var gibi. 5 vakit sonra ya da ayın 5 i gibi bir tarihte ailen bir telefon alacak ve bir araba insan evinize gelecek ve sanki görücü gibi geldi bana belki de evlisinizdir bilmiyorum ama içime doğdu. dileğiniz neyse hemen olacak çok temiz bir fal ve çok kısmetlisiniz

çok sağol bebişim ağzına sağlık. ay kimse yok ya olsun bi sevdiceğim artık:)))
yakın zamanda mı kız:KK53:

Merhaba tatlım ancak bakabildim falına.. Öncelikle duyduğun bir lafa canın sıkılacak ama takmamalısın fesatlıktan söylenen bir söz. Sorun yaşadığın ya da ayrıldığın erkek arkadaşın senin önünde iki büklüm olmuş ve diz çökecek ama sen onu hemen affedemeyeceksin gibi çıkmış. 3 ya da 4 kişi bir yere yolculuk yapacaksınız ve keyifli zaman geçireceksin. Uzun bir yola gitmeyi düşünüyorsun fakat kapalı çıkmış. Sanki kronikleşmiş bir acı, derdin var gibi.Ailenin içi ne kadar temiz sıkıntısız çok güzel bir haber alacak ve mutlu olacak ailen. Ama hanenize yakın sizin mutlu olmanızı istemeyen biri sıkıntı sokmaya çalışıyor evinize aman dikkat! Kısmetiniz kapalı mı? içime hiç hoş olmayan bir his var falınızda

Aile olarak cok sansliym gerckten canm en ufak birseyden mutluluk cikatabilen insanlarz cok sukur ama aile apartmaninda oturuyorz ve mutlu olmamizi istemeyip de huzur bozmaya calisan akrabalarmz da var ne yazik ki. Kismetiniz kapali mi derkn bni mi kastettin onu anlayamdm canm ama bu 2 oluyor ne zamn iliskilermde sz konusu evlilik muhbbtine dayansa ve akrabalar arasnda bu duyulsa illa aksi birseyler olup netice ayriliga variyor. Bn buna kismt diyorum ama gerisini Rabbim bilir :/

Aile olarak cok sansliym gerckten canm en ufak birseyden mutluluk cikatabilen insanlarz cok sukur ama aile apartmaninda oturuyorz ve mutlu olmamizi istemeyip de huzur bozmaya calisan akrabalarmz da var ne yazik ki. Kismetiniz kapali mi derkn bni mi kastettin onu anlayamdm canm ama bu 2 oluyor ne zamn iliskilermde sz konusu evlilik muhbbtine dayansa ve akrabalar arasnda bu duyulsa illa aksi birseyler olup netice ayriliga variyor. Bn buna kismt diyorum ama gerisini Rabbim bilir :/

Yanlış yazmışım senin kısmetin kapalı gibi geldi akrabalarınızda orta boylu kilolu böyle hacı hoca işinden anlayan birisi varsa dikkat et

Banada bakarmisiniz

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

canım şimdi fırsat bulabildim öncelikle merhaba, sizin hane içinde bir para sıkıntınız var.Bir yere borçlanmışsınız ama bir türlü toparlanamıyorsunuz.Ve bu da sizin evliliğinizde tartışmalara neden oluyor veya olacak . Güvendiğin bir arkadaşın var.Çok seviyorsun ve güveniyorsun.Sana öyle bir iyilik yapacak ki inanamayacaksın çok sevineceksin.Ama bir çıkarı olacak bunu yaparken bunu da bil . Sana bir geyik çıktı üzerindede üç kuş var temiz ferahlı bir haber alacaksınız fakat geyigin altında bir domuz çıktı sizin haberi çekemeyen birisi yakınlarından birisi birşeyde yapamıyor bu kişi . Sen eşine yada sevgiline çok bağlı birisisin . çok güçleneceksin hayat iş açısından.Hayatın dönüm noktasına gireceksin sen sana birde hane görünüyor . birinden güç kuvvet alacaksın sen kimse seni tutamayacak önün çok ferahlı çıktı işlerin açılacak . umarım her şey dilediin gibi olur :KK16:

Selam kızlar fallaşmak isteyen var mı?:KK16:

$Fotoðraf0947.jpg $Fotoðraf0948.jpg $Fotoðraf0949.jpg $Fotoðraf0950.jpg $Fotoðraf0951.jpg

İyi geceler tatlım öncelikle için sıkılmış. Burda paylaşılamayan bir şey var miras ya da herhangi başka bir şey. İLk önce 2 ayrı yola gideceksin ve orda uzun boylu bir erkek seni bekliyor ama sanki ayrı düşmüşssün o erkekle daha sonra tekrar 2 ayrı yola gitmeyi planlıyorsun. Evli misin bilmiyorum ama upuzun gelinlikli ince bir kız var yüzü dışarı dönük tertemiz ferah çıkmış. Ailenizin içi de sıkkın sanki açılmamış ama dışarıdan güzel bir haberiniz var. Senin sevdiğin uzakta mı hep yol var ve yolda bir erkek. Gönlünde ki neyse elde edeceksin ama çabalayarak umarım gönlündeki olur iyi geceler

Merhaba öncelikle falıma baktığın için teşekkürler. Fincan fotoğrafların malesef çok bulanık ve tabak fotoğrafını da çok yatay çekmişsin ama elimden geldiğince bakmaya çalışıcam.
Öncelikle sen enerjisi çok çabuk düşen bir insansın. Çevrendeki olumsuzluklar, insanların seninle paylaştığı mutsuzluklar seni çok çabuk etkiliyor. Baş ağrısı ve uyku problemin var sanırım. Bu negatif enerji ile alakalı.
Çevrende çok üstüne gelen ve oldukça canını sıkan bir insan var. Bu kişiyi umursamamaya çalışıyorsun ama elinde olmadan canın sıkılıyor.
Zamanında bir kalp kırıklığı yaşamışsın bi erkekle ilgili. Hala ara sıra aklına geliyor ve üzülüyorsun.
Sanki ilişkilerin hep hayal kırıklığı olmuş senin için. Aradığını bulamamışsın ama yakın zamanda bulacağını hissediyorum. Hatta şu an konuştuğun biri varsa bulmuş bile olabilirsin
Hayatındaki olumsuzlukları atacaksın ama zamanı var biraz daha sabırlı olmalısın ve insanların dediklerini çok fazla kafaya takıp moralini bozma

Merhaba öncelikle falıma baktığın için teşekkürler. Fincan fotoğrafların malesef çok bulanık ve tabak fotoğrafını da çok yatay çekmişsin ama elimden geldiğince bakmaya çalışıcam.
Öncelikle sen enerjisi çok çabuk düşen bir insansın. Çevrendeki olumsuzluklar, insanların seninle paylaştığı mutsuzluklar seni çok çabuk etkiliyor. Baş ağrısı ve uyku problemin var sanırım. Bu negatif enerji ile alakalı.
Çevrende çok üstüne gelen ve oldukça canını sıkan bir insan var. Bu kişiyi umursamamaya çalışıyorsun ama elinde olmadan canın sıkılıyor.
Zamanında bir kalp kırıklığı yaşamışsın bi erkekle ilgili. Hala ara sıra aklına geliyor ve üzülüyorsun.
Sanki ilişkilerin hep hayal kırıklığı olmuş senin için. Aradığını bulamamışsın ama yakın zamanda bulacağını hissediyorum. Hatta şu an konuştuğun biri varsa bulmuş bile olabilirsin
Hayatındaki olumsuzlukları atacaksın ama zamanı var biraz daha sabırlı olmalısın ve insanların dediklerini çok fazla kafaya takıp moralini bozma

Teşekkür ederim falıma baktığınız için. Telefondan çektiklerimi yükleyemedim sürekli hata veriyor olmayınca da fotoğraf makinesiyle çektim biraz bulanık çıktı malesef

Merhaba kizxlar bu fala bi bakarmisiniz ben de kartlara bakacagim yorum yapana :-)
Bu benim falim degil cok sevdigim birinin fali ben onun herseyini bildigim icin kartlari objektif yoryumluyamiyorum o yuzden kahve falina bakmanizi istiyorum

Eklentiler

• $1403093334971.jpg
    $1403093334971.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 47
  • $1403093352346.jpg
    $1403093352346.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 43
  • $1403093368906.jpg
    $1403093368906.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 35
  • $1403093423332.jpg
    $1403093423332.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 47
  • $1403093446619.jpg
    $1403093446619.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 45
  • $1403093472243.jpg
    $1403093472243.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 43
  • $1403093527369.jpg
    $1403093527369.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 42
  • $1403093571378.jpg
    $1403093571378.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

bırsuru yolun var canım.sankı bı dugune gıdıceksın tatlım.ve eger sevgln yoksa aska hazır ol bı erkekle senı sarms dolas gordum canım.bu arada bı dusmanın var senın dostun sandgn bırı.kız valla ask gelıyo gıbı kalpte cıkmıs.sevgln yoksa uzulme olcak valla.hemde 8 sayısı cıktı bu askın yanında tatlm.senın bu ara bısey ıcını yıyıp duruyo.bı zıyarete gıdeceksnz ya da bı yaslı zoıyaretne gıdecksnz aılecek.bı baslıgı var galıba olum haberı alıp cenazeye gıtceksınız canım.

bırsuru yolun var canım.sankı bı dugune gıdıceksın tatlım.ve eger sevgln yoksa aska hazır ol bı erkekle senı sarms dolas gordum canım.bu arada bı dusmanın var senın dostun sandgn bırı.kız valla ask gelıyo gıbı kalpte cıkmıs.sevgln yoksa uzulme olcak valla.hemde 8 sayısı cıktı bu askın yanında tatlm.senın bu ara bısey ıcını yıyıp duruyo.bı zıyarete gıdeceksnz ya da bı yaslı zoıyaretne gıdecksnz aılecek.bı baslıgı var galıba olum haberı alıp cenazeye gıtceksınız canım.

teşekkürler canım yorumuna sağlık ölüm haberi bizden uzak olsun..

Merhaba kizxlar bu fala bi bakarmisiniz ben de kartlara bakacagim yorum yapana :-)
Bu benim falim degil cok sevdigim birinin fali ben onun herseyini bildigim icin kartlari objektif yoryumluyamiyorum o yuzden kahve falina bakmanizi istiyorum

Merhaba tatlım arkadaşının falını yorumladım kendi hayatında çok fazla problemi yok içi temiz fakat ilk gördüklerim ailesinin sıkıntıları olduğu özellikle çevresindeki insanları hiç beğenmedim. Yuvarlak yüzlü dili çok sivri bir kadın onunla alay ediyor gibi çıkmış yani ürkütücü bir kadın. Uzun boylu bir adam iki çocuğu olan ve ondan daha da uzun bir adam çıkmış ama bunlar yüzleri yılan gibi yani gerçekten çok rahatsız edici ve bakarken bile tabağı başım çatlayacak gibi oldu arkadaşınız kesinlikle kendisinin okutsun bir an önce. İki erkeğin bu iki erkek de olabilir bilmiyorum arasında kalmış onların arasını düzeltmeye çalışıyor gibi sanki. Arkadaşınız daha çok kendi hayatını içinde yaşamayı seviyor bu yüzden de pek aktif değil. Sevgilisi var mı bilmiyorum ama bir dönem sonra kısmeti açılabilir onun dışında da pek bir şey göremedim sormak istediğin olursa cevaplarım canım. Müsait olduğunda kart falıma bakabilir misin?

aynen cnm olum olmasydı keske ınsan dusmnı olunce bıle uzuluyo ınan

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729140 yorumlrmısın tatlımm

Merhaba tatlım falına göz attım da ailenden biri sanki yolculuğa çıkacak ve biri onun sarılarak yolluyor. Ve ailenin elinden toplu para çıkacak gibi ard arda. Dışarıdan ailenize aynı boylarda iki kişi misafir gelecek bunlar ama geliş sebepleri sıkıntılı.Sen çok dua alann birisin seni kötülüklerden genellikle sana edilen dualar koruyor.Senin için bir şeylere sıkılmış sevgilin var mı evli misin bilmiyorum ama bir erkekle tartışmışsın ya da tartışacaksın ve canın çok sıkılacak. çevrende hasta biri var mı?Balık çıkmış güzel bir nasibin var aslında senin çok büyük sıkıntıların yok da sanki senin kendi yarattığın sıkıntılar gibi kendini sebepsiz sıkıyorsun gibi geldi bana ama yine de yakında gerçekten rahatlayacaksın güzel günler önünde.

aynen cnm olum olmasydı keske ınsan dusmnı olunce bıle uzuluyo ınan

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=729140 yorumlrmısın tatlımm

canım şimdi fırsat bulabildim kusura bakm :61 Bir hane değişikliği görünüyor yeni bir haneye gireceksiniz . Açık bir mekanda bir erkek seni fena halde düşünüyor Ama bu kişi seninle konuşmaya çok çekiniyor çünkü sen biraz sert duruyorsun.Hatta sonra bu kişi sana açılacak ve güzel şeyler olacak aranızda hadi hayırlısı :) . Senin çok istediğin bir işin gerçekleşecek eline toplu bir para gelecek falın süper güzel çıktı . Bi iş yapıcaksın fakat daha önünde engeller var diye görüyorum geçmişten birisiyle bir bağlantı kuracaksın . falda bir bayan sevdiğiniz erkekle aranızı açacak dikkatli olun derim ailenizden birinin yardımını göreceksiniz çok sevineceksiniz bu olaya :KK61: bu kadar canım .. :KK16:

X