Her şey internette başladı, nerden bilebilirdim böyle olacağını..

Erkek arkadasinizdan bahsettiklerinizden anladigim kadariyla
Diyebilirimki, davranislari Pek saglikli degil. Eger size karsi
Hep kirici olsaydi Intikam Aliyo derdim yada alismis birakamiyo
Ama bi kabullenmis gibi davranip kiskanmalar falan
Sonra hakaretkufur ayrilak istemeler.bu davranislar
Normal gelmedi bana ya kabullenirsin yada etmezsin
Okadar. bence sen bunun uzerinde Dur hatta sor ona
Boyle yaparak senide kendisinide yipratiyor
Hakkinda hayirlisi insallah

Erkek arkadasinizdan bahsettiklerinizden anladigim kadariyla
Diyebilirimki, davranislari Pek saglikli degil. Eger size karsi
Hep kirici olsaydi Intikam Aliyo derdim yada alismis birakamiyo
Ama bi kabullenmis gibi davranip kiskanmalar falan
Sonra hakaretkufur ayrilak istemeler.bu davranislar
Normal gelmedi bana ya kabullenirsin yada etmezsin
Okadar. bence sen bunun uzerinde Dur hatta sor ona
Boyle yaparak senide kendisinide yipratiyor
Hakkinda hayirlisi insallah

Davranışlarında tutarsızlık olduğunun ben de farkındayım sebebini de bu yaşananlara veriyorum. Uyuyor şu an uyanır uyanmaz konuşucam onunla, tabii terslemezse. Son günlerde pek iyi değil aramız. Aklımı toparlayıp konuyu açmayı düşünüyorum umarım işler yolunda gider. Teşekkür ediyorum düşünceleriniz için.

Son düzenleme:
Davranışlarında tutarsızlık olduğunun ben de farkındayım sebebini de bu yaşananlara veriyorum. Uyuyor şu an uyanır uyanmaz konuşucam onunla, tabii terslemezse. Son günlerde pek iyi değil aramız. Aklımı toparlayıp konuyu açmayı düşünüyorum umarım işler yolunda gider. Teşekkür ediyorum düşünceleriniz için.

Evet zor birsey karsi taraf icin tabiiki ama sonucta
Sevgiden yaptin herseyi o da sanirim farkinda.
Boyle devam edemez iki taraf icinde. Konusun bencede
Cesaretinizi toplayip, bu duruma uzuluyorum daha fazla
Napiyim seni sevdigim icin kendimide hatali buldugum
Icin katlaniyorum ama boyle devam etmemeli
Ikimizde yipraniyoruz. Bu belirsizlik cok kotu cesaretini topla
Ve bi sonuca var

Tatlım seviyorum diyorsun sevgini kullan
şevkatle yaklaş seni kaybetmek istemedim de
hatanıda kabul et ama cahillik ettim de seni çok üzdüm ama bende çok üzüldüm de
herşeye rağmen seninleyse zaten seni seviyor demektir
sadece alıp karşına konuşacaksın
bizim hayallerimiz vardı ne güzel hatırlıyomusun onların hepsini beraber kurduk senle ben de
resimleri unut kimi gördüğünü unut yazışmalarımız hissettiklerimiz gerçekti artık ben varım yanında vs vs...
ona duygularından yaşadıklarından bahset sen sadece öğrendiğinde kahroldun
ama ben koca bir sene her gün boyunca seni kandırmanın acısını çektim hep ağladım
hayaller kurdum gerçek olsun istedim ama beni başkası olarak tanımıştn artık.. korktum açılmaktan
istemezsin beni ayrılırsın diye vs vs.....
seven bir erkeğin yüreğini yumşatacak çok yol vardır
en önemlisi dediğim gibi sevgini kullan güven sağla
artık sana ve size inanmasını sağla...herşey daha güzel olacak:KK16:

Son düzenleme:
Evet zor birsey karsi taraf icin tabiiki ama sonucta
Sevgiden yaptin herseyi o da sanirim farkinda.
Boyle devam edemez iki taraf icinde. Konusun bencede
Cesaretinizi toplayip, bu duruma uzuluyorum daha fazla
Napiyim seni sevdigim icin kendimide hatali buldugum
Icin katlaniyorum ama boyle devam etmemeli
Ikimizde yipraniyoruz. Bu belirsizlik cok kotu cesaretini topla
Ve bi sonuca var

Farkında olduğunu söylemişti birkaç kez, evet. Gecenin bu vakti önemseyip yardımcı olmaya çalıştığınız için tekrar teşekkür ediyorum.

Tatlım seviyorum diyorsun sevgini kullan
şevkatle yaklaş seni kaybetmek istemedim de
hatanıda kabul et ama cahillik ettim de seni çok üzdüm ama bende çok üzüldüm de
herşeye rağmen seninleyse zaten seni seviyor demektir
sadece alıp karşına konuşacaksın
bizim hayallerimiz vardı ne güzel hatırlıyomusun onların hepsini beraber kurduk senle ben de
resimleri unut kimi gördüğünü unut yazışmalarımız hissettiklerimiz gerçekti artık ben varım yanında vs vs...
seven bir erkeğin yüreğini yumşatacak çok yol vardır
en önemlisi dediğim gibi sevgini kullan güven sağla
artık sana ve size inanmasını sağla...herşey daha güzel olacak:KK16:

Ne kadar cici bir yorum olmuş bu, istemsiz tebessüm ettim.
Ben de sizin gibi düşünüyorum, sevgimi iliklerine kadar hissetmeli.
"herşeye rağmen seninleyse zaten seni seviyor demektir" kısmı çok hoşuma gitti bu arada, bu konuda aklım çok karışık malum. Olaylara dışardan bakan birinin böyle düşünmesi çok sevindirici. Böyle yalnız zamanlarda insan birileriyle konuşmak, fikirlerini almak istiyor, bilirsiniz. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Madem bu kadar seviyorsun alttan al, o konuyu actıgında karsılık verme haklısın de...Ama baska konularda tartıstıgınızda bunu kullanıp haklı cıkmasına da izin verme (eger haksızsa). Bir de tartısma yaratacak konulardan uzak dur mümkün oldugunca. Diyecegim budur...

Farkında olduğunu söylemişti birkaç kez, evet. Gecenin bu vakti önemseyip yardımcı olmaya çalıştığınız için tekrar teşekkür ediyorum.

Ne kadar cici bir yorum olmuş bu, istemsiz tebessüm ettim.
Ben de sizin gibi düşünüyorum, sevgimi iliklerine kadar hissetmeli.
"herşeye rağmen seninleyse zaten seni seviyor demektir" kısmı çok hoşuma gitti bu arada, bu konuda aklım çok karışık malum. Olaylara dışardan bakan birinin böyle düşünmesi çok sevindirici. Böyle yalnız zamanlarda insan birileriyle konuşmak, fikirlerini almak istiyor, bilirsiniz. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.
Bende bi kavga atlattım da saatler önce
sevgilim Allah başımdan eksik etmesin cicili olmayı öğretiyor:KK1::KK1:
Canım o kadar kandırmana rağmen yinede seninle birlikte yanii
mazoşist değilse geriye tek seçenek kalıyor bal gibide seviyor..
yalnızz ne dicem sizin ilişkiniz baştan yıpranmış ya mesafelerde ekstra yıpratıyor
o yüzden buluşmalarınızı ertelemeyin hatta sıklaştırın..
Buluştukça güzel güzel vakit geçirdikçe küfür etmekte aklına gelmezz eski konular da..
Hatta bi süre sonra gırgır bile yaparsın yaniiii
baaaakkk o ben sandğın kız şuan seni benim kadar mutlu edebilirmiydii
seni benim kadar asla sevemezdii kiiii nabeerr diyee:KK33::21::21:

Madem bu kadar seviyorsun alttan al, o konuyu actıgında karsılık verme haklısın de...Ama baska konularda tartıstıgınızda bunu kullanıp haklı cıkmasına da izin verme (eger haksızsa). Bir de tartısma yaratacak konulardan uzak dur mümkün oldugunca. Diyecegim budur...

Teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için, mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum zaten.

Bende bi kavga atlattım da saatler önce
sevgilim Allah başımdan eksik etmesin cicili olmayı öğretiyor:KK1::KK1:
Canım o kadar kandırmana rağmen yinede seninle birlikte yanii
mazoşist değilse geriye tek seçenek kalıyor bal gibide seviyor..
yalnızz ne dicem sizin ilişkiniz baştan yıpranmış ya mesafelerde ekstra yıpratıyor
o yüzden buluşmalarınızı ertelemeyin hatta sıklaştırın..
Buluştukça güzel güzel vakit geçirdikçe küfür etmekte aklına gelmezz eski konular da..
Hatta bi süre sonra gırgır bile yaparsın yaniiii
baaaakkk o ben sandğın kız şuan seni benim kadar mutlu edebilirmiydii
seni benim kadar asla sevemezdii kiiii nabeerr diyee:KK33::21::21:

Nazar değmesin :nazar:

Mesafelerin bizi yıprattığını defalarca söyledim kendisine ancak benimle görüşmek istemediğini söyledi. İlk buluşmamız gayet iyiydi önceki mesajlarda da yazdım zaten ama ikincide bazı problemler oldu. İlk buluşmamızdan hemen sonra tekrar buluşmak istedi, ikinciden sonra böyle bir talep gelmeyince bozuldum biraz açıkçası.

Uyansın da derdimi anlatmaya çalışıcam kendisine de. Hayali bile güzel yahu ne güzel anlatıyorsun:) Gece gece keyiflendim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığınız için, mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum zaten.

Nazar değmesin :nazar:

Mesafelerin bizi yıprattığını defalarca söyledim kendisine ancak benimle görüşmek istemediğini söyledi. İlk buluşmamız gayet iyiydi önceki mesajlarda da yazdım zaten ama ikincide bazı problemler oldu. İlk buluşmamızdan hemen sonra tekrar buluşmak istedi, ikinciden sonra böyle bir talep gelmeyince bozuldum biraz açıkçası.

Uyansın da derdimi anlatmaya çalışıcam kendisine de. Hayali bile güzel yahu ne güzel anlatıyorsun:) Gece gece keyiflendim.
Amin canım sağol:nazar::nazar::nazar:

Allah dert sıkıntı vermesin...
olanı biteni ne zaman öğrendi peki yani daha yeni yeniyse triplenmesi normal
zamanla geçer unutulur gider hele birde sizinle tam anlamıyla mutlu olduğunda iyiki der hatta ama sabır lazım tabi
bide kesinlikle görüşmeye ikna et işin kolaylaşır :KK34:
onun istemesini bekleme sen iste.. çok mu uzak yaşıyorsunuz birbirinizden...

benimde ilişkimde mesafeler var
bir keresinde buluşmadan bi kaç gün önce kavga ettik
o biletini almıştı (istanbula gitçez ikimizde) ama kavga çıktı
bana diyo alma bilet benimkinide iptal etçem buluşmicaz dedi
bende dedim valla keyfin bilir ben o gün sabahı otogarda olcam sen ister gel ister gelme
gelmezsende diğer otobüsle dönerim ama gerisini sen düşün dedim ona
iptal etmiyom lan geliyorum dedi:KK1::KK1::KK1:
anlicağın gerekiyosa emrivaki yap başka seçeneği kalmasın:KK53:

Eger sana gecmisi yüzüne vurup duruyorsa hala ilerde evlendiginiz zaman bosanma nedeni olabilir "artik bu küfürleri, hakaretleri kaldiramiyorum.her tartismamizda yüzüme vuruyor" diye cümleler kurabilirsiniz. Kendini daha cok üzecegine al karsina acik acik sor ne yapmak istedigini. Bir gün tensel yakinlasna diger bir gün küfür etmesi bence hic normal bir davranis degil.

Fotoğraflarını kullandığın kızın haberi var mı? O kızla karşılaşma ihtimalleri var mı?

Erkek arkadaşın çok büyük bir gelgit yaşıyor bana kalırsa.. sen de ona karşı bağımlı gibi olmuşsun resmen... hiç sağlıklı bir ilişki değil...

İşine geleni cevaplıyorsun işine gelmeyeninede cevaplamıyorsun
sonunda kayıp edeceksin ,boşuna kendini avutma ,bu erkek yapsa bu kadar şirin yazılar olmazdı ,epey sinsisin ben o genç delikanlıyada acıdım

Aslinda yorum yazmayacaktim cunku cok hassas bi konu etkilemek istemem. Ama tutamadim kendimi. Aklinda pembe masallar varsa şayet, bir gun evleneceginiz ve cocuklariniza bu ilginc tanisma hikayenizi anlatacak olmaniz gibi, once bunlari yok edin bence. Empati yapmaya calistim, ben olsam bu durumda "şu an"ı dusunmezdim, gelecegi dusunur simdiyi gelecege gore sekillendirmeye calisirdim. Su an kotu cunku, insan kotuden kacar, mazosist degilsek eger. Su an iliskiniz biterse sen kendine yakistiramadigin biseyin pismanligini omur boyu yasayacaksin, biliyorsun, ama birlikte olursaniz gelecekte bu sadece enteresan bir hikayeye donusecek. Lutfen bu dusunceden soyutla kendini. Zor olabilir, yuzlesmesi bile zor olabilir, ama ben klavyenin basinda yasi 18 olmasina ragmen guclu bir kadin hayal ediyorum.
Icindw bulundugumuz an oyle kiymetli oyle degerli ki, insan bi kere olumle burun buruna gelince ilk dusundugu sey neden kendini uzmus oldugu oluyor. Hayat guzel. Gercekten hayat bi mucize. Sen bu mucizeyi yaptigin bi hatanin telafisi olarak gordugun kotu sozleri kufurleri ayrilalimlari isiterek mi gecireceksin? Savasmak istiyorsun belki. Ama bu yipranmaktan baska bisey degil inan bana. Hicbir sey degismeyecek. Hicbir zaman unutmayacak. Buraya yaziyorum. Tadinda birak diyorum.
Sevgilerle

internet sanal ortam sahte malesefff güvenmeyin kimselereee :KK53:

Ilk önce sunu yazmak istiyorumki, hic görüsmediginiz biriyle, yüz yüze konusmadiginiz biriyle, mimiklerini bilmediginiz biriyle, dokunamadiginiz,sicakligini hissedemdiginiz biriyle nasil sevgili oluyorsunuz,evlilik konusuyorsunuz,cocuk planliyorsunuz, gercekten anliyamiyorum...sadece sizin icin demiyorum, günümüzde cok var böyle durumlar, ben anliyamiyorum....
Durumunuza gelince, bi hata yapmissiniz, öylesine baslayan bisi, ufak bi yalanla büyümüs gitmis uzadikca uzamis...neyseki artik hersey günyüzüne cikmis... Olan olmus...
Sizinle böyle bi yalandan sonra hala görüsmesinin iki sebebi olabilir bence... Ya sizden intikam almak istiyor, anlattiklariniza göre bu düsük bi ihtimal, cünkü öyle davranmiyor...yada herseye rahmen sizi seviyor ama karakterinizle görüntünüzü birlestiremedigi icin (baska birini hayal etmis cünkü) hem bocaliyor hemde kirgin...
Sizin yapabilceginizde iki sey var bence, ya gücünüz yetiyorsa suanki ruh haline katlanacaksiniz siz onu gercekten sevdiginizi kanitlayip sabirla alttan alicaksiniz, sevginizi böyle ispatliycaksiniz... Yada herseyi göze alip, son bi konusma yapip, onu cok sevdiginizi ama böyle bi iliski istemediginizi, hatanizin farkinda oldugunuzu, onunda yeterince icini döktügünü size küfürler ettigini sizin onun neler hissettigini anladiginizi ve artik ya yeni bi sayfa acmaniz gerektigini yada yollari ayirmaniz gerektigini söylemeniz gerek...
Eger gercekten kaybetmek istemiyorsa artik yeni bi baslangic yaparsiniz ama böyle hep yipranirsiniz ve sonunuz pek saglikli olmaz bence... Hakkinizda hayirlisi olsun...

Son düzenleme:
Sizi üzmek istemem ama ben bu ilişkinin yürüyeceğini sanmıyorum.Bir kere internet ilişkisi bile olsa yalanla başlamış :S olmaz yani ,o da zaten yalanlarınızı yüzünüze vurup vurup duruyo.Ben açık konuşayım,bence o anları hiçbir zaman unutmayacak ve hep yüzünüze vurucak olur olmadık zamanlarda :26:
Bence ayrılın zor ama doğrusu bu,inş. mutlu olursunuz da sanmıyorum,bari keşke kendi resminizi koysaydınız en başta :26:

Çocuğa acıdım çok sinsi içten pazarlıklı ama etrafını kötüleyen bir yapın var. O erkeğinde nasıl bu kadar saf olduğuna da şaşkınım. ilişkiniz fazla yürümez umarım intikam için yanında tutmuyordur seni...

Arkadaş çevrem yüzünden, benim de onlar gibi "gerizekalı" olduğumu sanıyormuş.
Halbuki görünen gibi olmuyor hiçbir şey, ben de onu soğuk ve kaba biri zannediyordum.
Bu arada benden iki yaş büyük haliyle biraz daha olgun.
Bir iki ay iyiydik, sonra tekrar doğum günü geldi işte bu yıl.
O zamanı hatırlamış, neden yaptın diye bir sürü soru sordu yine, sitem etti kısaca.
Kafasındakileri atmasını sağlamam lazım ama nasıl hiç bilmiyorum
. :KK50:

çok da yanılmıyormuş galiba :KK53:

Konu sahibesinin talebi üzerine yorumlara kapatılmıştır...

X