Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Püsküütcügüm zahmet olmazsa,3.takim kaptanligina beni yazarmisin.Simdilik yardimcim yok,Üyelerin durumuna göre birini ayarlarsam haber veririm.Tesekkür ederim:KK16:

:KK71: Merhaba kızlar,

Bir Ankara nöbetçisi olarak buralardayım.. :KK51:

Karneler, etap raporu, analizler ve cevap bekleyen mesajların hepsiyle ilgileneceğim..

Bayram nedeniyle çalışmalarıma ara vermiyorum yani.. :KK53:

İlgilenenlere duyurulur..

Karneler, etap raporu, analizler ve cevap bekleyen mesajların hepsiyle ilgileneceğim..

Haaahaayy demek ki ankarada benden baska nobetcilerde varmis . Sabahtan bu yana bos sokaklari gordukce bunalimdaydim trafik bile yok . Kolay gelsin patron :KK16:

Teşekkür ediyorum canım..Arkadaşımız listeyi ufak tefek sıyrıklarlada olsa paylaşıma getirmeyi başardı..Ehh olur böyle acemilikler ilklerde..
Pegasuscum düzeltme için çok teşekkür ederim, takım üyelerime sırayla liste yaptırıp paylaşıma getirtiyorum, olaki gelemediğimde hepsibu konuda bilgili olsun takım ortada kalmasın diye..
Güzel fikir akrebim! :KK9:
Hem senin dediğin gibi görev paylaşımı oluyor bir yandan hem de yarışma ortamını daha içselleştirebilir arkadaşlar bu uygulamayla..
Sevgili Püsküüt ve Tüm Takım arkadaşlarım;
öncelikle bu hafta kilo veren tüm arkadaşları tebrik ediyor ve de bu yolda emek veren herkesin en kısa zamanda sağlıkla istediği
kiloya ulaşmasını canı gönülden diliyorum....

sevgili Püsküüt zorunlu bir sebepten dolayı takım kaptanlığı görevini bırakmak durumunda kaldım....yeni takım kaptanımız Valkyrie89 arkadaşımız....
takım açıldığından buyana destek veren herkese çok ama çok teşekkür ederim...

şimdiden hepinizin kurban bayramını kutlarım ;
sağlık ve sevgiyle kalın....
A-aa nazar mı değdirdim nedir? :KK34:
Kaptanlığı, olması gerektiği şekilde devrettiğin ve takımını yüzüstü bırakmadığın için teşekkürler..
Valkyrie89 arkadaşımızın kaptanlığı da hayırlı olsun.. :nazar:

Püsküütcügüm zahmet olmazsa,3.takim kaptanligina beni yazarmisin.Simdilik yardimcim yok,Üyelerin durumuna göre birini ayarlarsam haber veririm.Tesekkür ederim:KK16:
Tamam tatlım, şimdi güncelliyorum.. Rica ederim.. :KK34:

Haaahaayy demek ki ankarada benden baska nobetcilerde varmis . Sabahtan bu yana bos sokaklari gordukce bunalimdaydim trafik bile yok . Kolay gelsin patron :KK16:
Ben Ankaranın bir tek böyle boş hallerini seviyorum.. :KK53:
Apartmanın park yeri bile boş.. :KK60:
Teşekkürler.. Ay bir de "patron" demez mi? :KK33:

Güzel fikir akrebim! :KK9:
Hem senin dediğin gibi görev paylaşımı oluyor bir yandan hem de yarışma ortamını daha içselleştirebilir arkadaşlar bu uygulamayla..

A-aa nazar mı değdirdim nedir? :KK34:
Kaptanlığı, olması gerektiği şekilde devrettiğin ve takımını yüzüstü bırakmadığın için teşekkürler..
Valkyrie89 arkadaşımızın kaptanlığı da hayırlı olsun.. :nazar:

Tamam tatlım, şimdi güncelliyorum.. Rica ederim.. :KK34:

Ben Ankaranın bir tek böyle boş hallerini seviyorum.. :KK53:
Apartmanın park yeri bile boş.. :KK60:
Teşekkürler.. Ay bir de "patron" demez mi? :KK33:

Yollar bombostu ise gelirken zikzak yapasim geldi butun seritleri bana ayirmislardi sanki ne yalan soyleyim ilk defa boslugu sevdim istanbul yolundaki calisma yaslandirdi beni trafik fobim oldu sayesinde:KK37:

Ayy tüm Ankara'lılar ve İstanbul'lular va hatta farklı şehirler Mersin'e mi geldi yani? Dün bi dışarı çıkayım dedim trafikten göz gözü görmüyor yahu:KK30::KK30: Apartmanımdan caddeye bakıncada anlaşılıyor zaten, uzuuun araba kuyrukları, korna sesleri, sanki düğün bayram gibi :KK1: ay bayram zaten dimi :KK1:
Evet Mersin'ime bayram geldi hoş geldiiiiiiiiii:124::124::124::124::124::124::119::118:

Yollar bombostu ise gelirken zikzak yapasim geldi butun seritleri bana ayirmislardi sanki ne yalan soyleyim ilk defa boslugu sevdim istanbul yolundaki calisma yaslandirdi beni trafik fobim oldu sayesinde:KK37:

Ayy ne güzel bir fırsat çıkmış karşına tatlım yapıverseydin zikzaklarını soora daireler geri gitmeler, ohh çocuklar gibi şen cıvıl cıvıl seni görseydi Ankara caddeleri, sokakları :KK34:

Ayy ne güzel bir fırsat çıkmış karşına tatlım yapıverseydin zikzaklarını soora daireler geri gitmeler, ohh çocuklar gibi şen cıvıl cıvıl seni görseydi Ankara caddeleri, sokakları :KK34::emir_bebek:

Ayy tüm Ankara'lılar ve İstanbul'lular va hatta farklı şehirler Mersin'e mi geldi yani? Dün bi dışarı çıkayım dedim trafikten göz gözü görmüyor yahu:KK30::KK30: Apartmanımdan caddeye bakıncada anlaşılıyor zaten, uzuuun araba kuyrukları, korna sesleri, sanki düğün bayram gibi :KK1: ay bayram zaten dimi :KK1:
Evet Mersin'ime bayram geldi hoş geldiiiiiiiiii:124::124::124::124::124::124::119::118:

Kesin ankaralilardir onlar kolunu camdan cikarmislar mi :KK9:

Ayy ne güzel bir fırsat çıkmış karşına tatlım yapıverseydin zikzaklarını soora daireler geri gitmeler, ohh çocuklar gibi şen cıvıl cıvıl seni görseydi Ankara caddeleri, sokakları :KK34::emir_bebek:

Arefe günü sabahina artik gida sektorunde calisinca 9 gun tatil bize haram:KK43:

püsküüt canım öncelikle karnem için ve diğer tüm çalışmalar için teşekkür ederim:KK54:

4. takım kaptanlığına gogo2405 arkadaşımızı yazabilir misin? yardımcımız henüz yok ileriki günlerde onu belirleriz sanıyorum.

kolay gelsin

püsküüt canım öncelikle karnem için ve diğer tüm çalışmalar için teşekkür ederim:KK54:

4. takım kaptanlığına gogo2405 arkadaşımızı yazabilir misin? yardımcımız henüz yok ileriki günlerde onu belirleriz sanıyorum.

kolay gelsin

Senin mezuniyetin, gogo2405 in de kaptanlığı hayırlı olsun toprakscım.. :nazar:

Kesin ankaralilardir onlar kolunu camdan cikarmislar mi :KK9:
Kuzu eşimde çıkarır kolunu camdan ve kesinlikle Ankara'lı değil :KK53::KK53:
Arefe günü sabahina artik gida sektorunde calisinca 9 gun tatil bize haram:KK43:
Ahh tatlım neden hüzün yaptınki, ya hergün mecburen tatil yapan, iş arayıp bulamayanlardan olsaydın yaaa :KK54:

kolay gelsin

Tebrikler canım, yeni kaptanınız da hayırlı olsun :KK39:

330. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-952.html#post32265302
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
ÖNEMLİ: Bayram tatili nedeniyle raporla ilgili cevaplama süresi 24 Ekim 2013 tarihine kadar uzatılmıştır.
306. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye edilmiştir: BeReNiM2012 / nev81 / tubish / successfull / yliss
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

3. TAKIM :126:
Bendeki kayıtlara göre sekerkiz67 adlı üye, 20.07.2012 tarihinde 75 kilo ile yarışmaya katılmış. 1.takımda yarışmış.
279. etapta 72 kilo ile kendi isteğiyle ayrılmış. Yeni üye girişi yapılırken; sekerkiz67 olarak yazılmış ancak daha sonra bildirimlerde sekerskiz67 ye dönüşmüş.
Bu kişi, sizin "yeni üye" olarak bildirim yaptığınız kişi ile aynı kişi midir?

4. TAKIM:KK19: :KK9: :nazar:
4.Takım üyelerinden topraks mezun oldu. :KK19:
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-40.html#post32273695

8. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

13. TAKIM:KK19: :KK9: :nazar:
13.Takım üyelerinden burcugncy mezun oldu. :KK19:
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-40.html#post32273978

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 330. Etap birincisi 14. Takımdan mutlulukperisi arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını izinden döndüğünde paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Son düzenleme:
herkese merhabalar
buaraya mı yazacağım bilemedim ama başarı hikayemi yazmak istedim
ben böyle şeylerde başarılı değilimdir bir yanlışım olursa affedin
diyete başladığımdan beri haftada 1 - 1,5 kilo arasında kilo verebiliyorum bazen duraksamalar da oluyo tabi
duraksama olduğu zaman kendimi hiç kilo vermemiş gibi hissediyorum geçen hafta yine o duraklardan birini yaşadım ve bu hafta en az 2.5 kilo vereceğim diye kendime söz verdim hem diyetime hem sporuma daha çok dikkat etmeye başladım günde 6 öğün yedim(3 ana 3 ara) hergün aynı saatlerde yedim diyet listemin dışına çıkmadım hiç kaçamak yapmadım spor olarakta hem yürüyüş hem leslie 3 mil hem de mekik yapmaya başladım bol bol su içtim 1 hafta içinde emeklerimin karşılığını aldım haftalık hedefime ulaştım...

herkese merhabalar
buaraya mı yazacağım bilemedim ama başarı hikayemi yazmak istedim
ben böyle şeylerde başarılı değilimdir bir yanlışım olursa affedin
diyete başladığımdan beri haftada 1 - 1,5 kilo arasında kilo verebiliyorum bazen duraksamalar da oluyo tabi
duraksama olduğu zaman kendimi hiç kilo vermemiş gibi hissediyorum geçen hafta yine o duraklardan birini yaşadım ve bu hafta en az 2.5 kilo vereceğim diye kendime söz verdim hem diyetime hem sporuma daha çok dikkat etmeye başladım günde 6 öğün yedim(3 ana 3 ara) hergün aynı saatlerde yedim diyet listemin dışına çıkmadım hiç kaçamak yapmadım spor olarakta hem yürüyüş hem leslie 3 mil hem de mekik yapmaya başladım bol bol su içtim 1 hafta içinde emeklerimin karşılığını aldım haftalık hedefime ulaştım...

Tebrikler canım :KK16:
Sporun önemi bir kez daha tescillenmiş oldu :KK8::KK8::KK8::KK8:

Kuzu eşimde çıkarır kolunu camdan ve kesinlikle Ankara'lı değil :KK53::KK53:

Ahh tatlım neden hüzün yaptınki, ya hergün mecburen tatil yapan, iş arayıp bulamayanlardan olsaydın yaaa :KK54:

Tebrikler canım, yeni kaptanınız da hayırlı olsun :KK39:

canım benim onların çıkarması farklı oluyor . resmen beline kadar sarkıyorlar ( tabi her Ankaralı için diyemem riza 25 senedir Ankaradayım) :KK9:

selam kızlar ben burcu kadınlar kulübü ile tanışmam ocak 2013 te oldu fakat bazı aile sorunlarım nedeniyle katılamadım yarışmaya sonra şubatın 15 inde bi magazaya gittik kampanya vardı 5 liraya çok güzel pantolonlar alıcam dedim fakat 44 bedenin içine giremedim resmen 46 olmuşumm:KK53:sonra bi kaç kere denedim fakat olmadı 2 gün sonra diyeti bıraktım sonra 13. takım ile tanıştım okuldan yorgun geliyordum 1.5 saat spor yapıyordum makarna pilav(zaten sevmem) yemedim ladyline dan :KK16: o kadar çok şey öğrendim ki diyet yapmadım sağlıklı beslendim ve bunu öğrendim daha sonra 23 ağustosta tam 60 kiloydum yani hedefime ulaşmıştım ama gaza gelip 55 olmak istedim En Büyük KK atile gittim geldim 61.5 oldum ve ondan sonra kilo veremedim nefsime hakim olmadım veee artık dedim ver 1 kilo mezun ol dedim ve mezun ol dedim şimdiki hedefim ilk 3 ay 61 in üzerine görmemek daha sonra tekrar kilo vermeyi düşünüyorum ama hepinizi çok ama çok seviyorum iyiki varsınız iyi ki zayıflattınız beni şimdi hatta bugün bayram alışverişi yaptım pantolonum 40 beden dar kesim üstlerim medium eski burcu bunun 2 katı idi. öncelikle püsküüt e daha sonra ladyline vee daha snra takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sırrım suyu sporu baş tacı edip karbonhidratı çöpe atmak uzun oldu ama içimden gelenlerdi :KK52:

330. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

3. TAKIM :126:
Bendeki kayıtlara göre sekerkiz67 adlı üye, 20.07.2012 tarihinde 75 kilo ile yarışmaya katılmış. 1.takımda yarışmış.
279. etapta 72 kilo ile kendi isteğiyle ayrılmış. Yeni üye girişi yapılırken; sekerkiz67 olarak yazılmış ancak daha sonra bildirimlerde sekerskiz67 ye dönüşmüş.
Bu kişi, sizin "yeni üye" olarak bildirim yaptığınız kişi ile aynı kişi midir?

Bu konuyu arastirip en kisa zamanda cevap vercem :KK34:

X