Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

iyi geceler arkadaşlar.ben 4. takımdan nilay.
bu hafta çok önemli bir karar alarak dukan diyetine başladım.
bu kiloma kadar diyet yapmadan geldim.spora ağırlık vererek hem sevdiğim yiyeceklerden uzak kalmadım hem de 4 ay gibi bir zamanda hedefime oldukça yaklaştım.ancak hedefime yaklaştıkça bu defa da kilomu nasıl koruyabilirim düşüncesi sardı beni.araştırırken dukanın ömür boyu kilo korumaya yönelik evresi dikkatimi çekti ve denemeye değer olacağını düşündüm.bugün dukanda 3. günümdü.1.8 kilom öyle gitti (bünye diyete alışık değil tabi hemen tepki verdi).günde 3 saat eliptik bisikletimle spor yaptım.hergün 600 mekik çektim.3-4 litre su tükettim.e regl dönemini de bu hafta atlatınca ortaya güzel bir sonuç çıktı.
bu kadar yol katetmemi sağlayan takım arkadaşlarıma ve özellikle takımımızı yeniden toparlayıp hareketlendiren pegasusa çok çok teşekkür ediyorum.
bu inatçı kilolarla savaşında herkese başarılar diliyorum..

bu kiloma kadar diyet yapmadan geldim.spora ağırlık vererek hem sevdiğim yiyeceklerden uzak kalmadım hem de 4 ay gibi bir zamanda hedefime oldukça yaklaştım.ancak hedefime yaklaştıkça bu defa da kilomu nasıl koruyabilirim düşüncesi sardı beni.araştırırken dukanın ömür boyu kilo korumaya yönelik evresi dikkatimi çekti ve denemeye değer olacağını düşündüm.bugün dukanda 3. günümdü.1.8 kilom öyle gitti (bünye diyete alışık değil tabi hemen tepki verdi).günde 3 saat eliptik bisikletimle spor yaptım.hergün 600 mekik çektim.3-4 litre su tükettim.e regl dönemini de bu hafta atlatınca ortaya güzel bir sonuç çıktı.
bu kadar yol katetmemi sağlayan takım arkadaşlarıma ve özellikle takımımızı yeniden toparlayıp hareketlendiren pegasusa çok çok teşekkür ediyorum.

Prensip olarak diye työntemlerine sıcak bakmadığım için diyetine bir şey diyemeyeceğim. Sağlıkla kilo vermeni temenni ediyorum. :KK71:

Amma velakin...

Bu nasıl bir spor yapma azmi ve başarısıdır!

Günde 600 mekik... günde 3 saat eliptik bisiklet!!!

Ayakta alkışlıyorum! Kocaman kocaman tebrikler!

:KK9::KK9::KK9:

Arkadaşlar liste yapma sırası 2. takımda değil miydi?

liste hazir kizlar, 2. takim yarin kontrol eder,zamanim vardi ben yaptim
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...arismasi-sonuc-listeleri-75.html#post28735126

pegasuscum son anda ben listemizde bir değişiklik yaptım canım sanırım sen onu görmeden sonuç listelerini hazırladın. Akrep yetişemezse yarın hazırlayacağını söylediği için yapılan bir yanlışlığı düzeltmiştim. Oda takım ortalamamızı ve sıralamamızı değiştiriyor. Son mesajımı görmüşmüydün?

akrep yarin yapabilecegini söyledi,benimde zamanim vardi hazirladim,umarim dogrudur,ilk yapisimdi

Ellerine sağlık canım. Çok güzel bir düşünce. Ama önceki mesajımda da söylemiştim. Son düzeltmemi görmemişsin. :26:

Ona göre sıralama değişiyor. Yeniden bir bak istersen. :KK16:

simdi gördüm,düzeltmeyi yaparim cnm

Sana zahmet olcak canım çok teşekkürler :KK16:

Amanınnnnn neler olmuş böyle :KK1: tam geldim liste hazırlamaya, listeler hazırlanmış, yanlışlar olmuş ve düzeltmeler yapılmış:KK9: 1. gelen arkadaş bile paylaşımın yapmış :KK9: ne güzel dolu dolu paylaşımlarla cuma sonuç listesi olmuş :KK9: harikasınız kızlar..Paylaşım topiği böylesi aktifliği özlemişti :KK19:

Pegasuscum ellerine sağlık hayatım çok teşekkür ederim..
Hesaplama eşimin gündüz vardiyasına denk geldi, akşam evde olunca pc ye oturmaya fırsatım olmuyor maalesef, yine de dedim hani bir mucize olur :KK1: cıkss o da olmadı..
Çok memnun oldum ama yaa..
Akşam vardiyamıza denk geldiğinde benim de gözüm buralarda olucak cumaları hemen liste yapmak için :KK9:
Eee bu kadar iyilik meleğinin arasında insanın melek olası geliyor canım:KK16::KK16:

Son düzenleme:

Günde 3 saat bisikletmi :KK53: ve 600 mekik :KK53:
Arkadaşım merak ediyorum bacak kaslarını ve karın kaslarını nasıl sertlikteler:KK30:

Harikasın yahu:KK9::KK9:
Günde 50 mekiği düzenli çekemeyen hep erteleyen akrebe acaip ders olsun:KK57: İşyerinde yere yatıp mekik çekesim geldi:KK1:

Tebrik ediyorum güzelim sporuna bayıldım :KK16:

Amanınnnnn neler olmuş böyle :KK1: tam geldim liste hazırlamaya, listeler hazırlanmış, yanlışlar olmuş ve düzeltmeler yapılmış:KK9: 1. gelen arkadaş bile paylaşımın yapmış :KK9: ne güzel dolu dolu paylaşımlarla cuma sonuç listesi olmuş :KK9: harikasınız kızlar..Paylaşım topiği böylesi aktifliği özlemişti :KK19:

Hesaplama eşimin gündüz vardiyasına denk geldi, akşam evde olunca pc ye oturmaya fırsatım olmuyor maalesef, yine de dedim hani bir mucize olur :KK1: cıkss o da olmadı..
Akşam vardiyamıza denk geldiğinde benim de gözüm buralarda olucak cumaları hemen liste yapmak için :KK9:
Eee bu kadar iyilik meleğinin arasında insanın melek olası geliyor canım:KK16::KK16:

rica ederim akrepcigim,aksam cocuklar erken uyudu bende bos durmim dedim sadece,faydam olduysa ne mutlu bana:KK71:

Prensip olarak diye työntemlerine sıcak bakmadığım için diyetine bir şey diyemeyeceğim. Sağlıkla kilo vermeni temenni ediyorum. :KK71:

Amma velakin...

Bu nasıl bir spor yapma azmi ve başarısıdır!

Günde 600 mekik... günde 3 saat eliptik bisiklet!!!

Ayakta alkışlıyorum! Kocaman kocaman tebrikler!

:KK9::KK9::KK9:

Günde 3 saat bisikletmi :KK53: ve 600 mekik :KK53:
Arkadaşım merak ediyorum bacak kaslarını ve karın kaslarını nasıl sertlikteler:KK30:

Harikasın yahu:KK9::KK9:
Günde 50 mekiği düzenli çekemeyen hep erteleyen akrebe acaip ders olsun:KK57: İşyerinde yere yatıp mekik çekesim geldi:KK1:

Tebrik ediyorum güzelim sporuna bayıldım :KK16:

teşekkür ederimm:KK42::KK42:bu zamana kadar yalnızca yediklerimden kısarak istediğime ulaşamayınca e dedim bu sefer spora ağırlık vereyim bari:)))sporumu da hepsini bir anda yapamıyorum tabi.günde 3 etap şeklinde 1 er saat öldürüyorum yağlarımı:))ve tabi günüm evde geçtiği için de zaman problemim yok:))bu arada bacaklarım ve göbüşüm bu yaz bikini giymeye hazır:))geçen yaz mayoyu bile utana sıkıla,kendimden nefret ede ede giymiştim.

295. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

7. TAKIM
1) Bir önceki etap listenizde yer alan "Paşam3405" adlı üye, 295.etap listenizde yer almıyor. Neden?

2) Üyelerinizden ohcanimadeysin için yaptığınız bildirim:
ohcanimadeysin(66 / 65 / 1 /%1.52 ).yeni üye..hedef kilo:60 (27.8.10'da hamilelik nedeniyle ayrılmış).

Bildiriminiz yanlış.
Yarışmacı başlangıç bilgileri: 10.10.2009 ve 64 kilo
171. etapta hamilelik nedeniyle ayrıldı.
205. etapta hamilelik sonrası geri dönüş yaptı.
219. etapta 67.5 kiloyla geri dönmek üzere ayrıldı.

Bu hatalı bildirim eğer genel sıralamaya etki ediyorsa, yeni sıralama listesini lütfen hazırlayın.

9. TAKIM
Üyelerinizden buseb için yaptığınız bildirim:
buseb (56,5/55,7/0,8/%1,42).Baskül değişikliğinden doğan -300gr lık fark, geçen haftaki kilodan düşüldü.
Tartı değişikliği kaynaklı 0,3 kiloluk eksilmeyi, başlangıç kilosundan çıkarttım. Böylece başlangıç kilosu 58,6 dan 58,3 kiloya inmiş oldu. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 294. Etap birincisi 4.Takımdan zeburus arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz. :KK71: :nazar:

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

tebrik ederim ne desem ki ben 1 ayda hatta bi sene de bu kadar mekik çekmiyorummm :nazar::nazar::nazar::nazar:
pek tembelim galibaaa :KK37::KK37::KK37:

oyyyy oyyyy
şaka de mi bu

3 saat bisiklet mi gündee

şaştımm kaldım
tebrik ederim tekrar

bi de bişey sorabilir miyim
hep mi böyle spor yapıyosun
yoksa hedefe az kalınca m insan daha azimli oluyo
ben 59 kiloyken fii tarihinde böyle spor yapardım
tvye bile mekik çekerek bakardım
hey gidi günler hayyy:KK43:

sıra bende olduğunda bende istiyorummmmmmm
lütfennn
:21::21::21:

sporuna hayran kaldım gözlerim pörtledi okurken :KK9::KK9::KK9:

295. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
7. TAKIM
1) Bir önceki etap listenizde yer alan "Paşam3405" adlı üye, 295.etap listenizde yer almıyor. Neden?

2) Üyelerinizden ohcanimadeysin için yaptığınız bildirim:
ohcanimadeysin(66 / 65 / 1 /%1.52 ).yeni üye..hedef kilo:60 (27.8.10'da hamilelik nedeniyle ayrılmış).

Bildiriminiz yanlış.
Yarışmacı başlangıç bilgileri: 10.10.2009 ve 64 kilo
171. etapta hamilelik nedeniyle ayrıldı.
205. etapta hamilelik sonrası geri dönüş yaptı.
219. etapta 67.5 kiloyla geri dönmek üzere ayrıldı.

Bu hatalı bildirim eğer genel sıralamaya etki ediyorsa, yeni sıralama listesini lütfen hazırlayın.

geçen haftaki sonuç listesinde paşam3405 izinli yazıyor,ay sonuna kadar izin almış ben takıma dönmeden.dolayısıyla bu haftaki listede onu yazmadım.

***7. TAKIM 294. ETAP*** etap birincisi

Ganfed(57.7/57/0,7/1,21%)
Paşam3405(81,9/80/1,9/2,32%)izinli
roseberry(65,5)kilo bildiriminde bulunmadı
bahayk(53,3/52,8/0,5/0,94%)
berenim2012(89/88/1/1,12%)
gerbera1987(92,7/91,7/1/1,08%)
dudujan(110,4/108,1/2,3/2,08%)yeni üye hedef kilo:65
fiyona_07(61/60/1/1,64%)yeni üye hedef kilo:54
nuhan(83,7/82,7/1/1,19%)yeni üye hedef kilo:73

7. TAKIM ORTALAMASI:%1,29

ohcanimadeysin ile ilgili de,sonuç listesinde arattığımda yazdığım sonuçlar karşıma çıktı.kendisine bunu ilettim.o da hamilelik sebeiyle ayrıldım dedi,yani onayladı ama tekrar geri dönüp,tekrar ayrıldığını söylemedi :44: o zaman bu durumda yeni üye olarak yazmayacağız değil mi

ohcanimadeysin (67.5 / 65 / 2.5 / % 0.05) 219. etapta ayrılan üyenin yüzdesi 76 ya bölündü

o zaman doğrusu böyle olacak değil mi

***7. TAKIM 295. ETAP***etap dördüncüsü
Ganfed(57 / 57 / 0 / %0)
roseberry(65,5 / 64 / 1.5 / %1.15) geçen hafta bildirim yapmadığından yüzdesi ikiye bölündü
bahayk(52,8 / 52.8 / 0 / %0)
berenim2012(88 / 88 / 0 / %0)
gerbera1987(91,7 / 91.7 / 0 / 0%)izinli
dudujan(108,1 / 106.8 / 1.3 / %1.20)
fiyona_07(60 / 58.9 / 1.1 / %1.83)
nuhan(82,7 / 81,1 / 1.6 / %1.93)
ohcanimadeysin(67.5 / 65 / 2.5 / %0.05) 219. etapta ayrılan üyenin yüzdesi 76 ya bölündü

7. Takım Ortalaması: % 0.68

sıralamayı değiştirmiyor ama yine de güncelleyeyim mi?

geçen haftaki sonuç listesinde paşam3405 izinli yazıyor,ay sonuna kadar izin almış ben takıma dönmeden.dolayısıyla bu haftaki listede onu yazmadım.

***7. TAKIM 294. ETAP*** etap birincisi

Ganfed(57.7/57/0,7/1,21%)
Paşam3405(81,9/80/1,9/2,32%)izinli
roseberry(65,5)kilo bildiriminde bulunmadı
bahayk(53,3/52,8/0,5/0,94%)
berenim2012(89/88/1/1,12%)
gerbera1987(92,7/91,7/1/1,08%)
dudujan(110,4/108,1/2,3/2,08%)yeni üye hedef kilo:65
fiyona_07(61/60/1/1,64%)yeni üye hedef kilo:54
nuhan(83,7/82,7/1/1,19%)yeni üye hedef kilo:73

7. TAKIM ORTALAMASI:%1,29

ohcanimadeysin ile ilgili de,sonuç listesinde arattığımda yazdığım sonuçlar karşıma çıktı.kendisine bunu ilettim.o da hamilelik sebeiyle ayrıldım dedi,yani onayladı ama tekrar geri dönüp,tekrar ayrıldığını söylemedi :44: o zaman bu durumda yeni üye olarak yazmayacağız değil mi

ohcanimadeysin (67.5 / 65 / 2.5 / % 0.05) 219. etapta ayrılan üyenin yüzdesi 76 ya bölündü

o zaman doğrusu böyle olacak değil mi

***7. TAKIM 295. ETAP***etap dördüncüsü
Ganfed(57 / 57 / 0 / %0)
roseberry(65,5 / 64 / 1.5 / %1.15) geçen hafta bildirim yapmadığından yüzdesi ikiye bölündü
bahayk(52,8 / 52.8 / 0 / %0)
berenim2012(88 / 88 / 0 / %0)
gerbera1987(91,7 / 91.7 / 0 / 0%)izinli
dudujan(108,1 / 106.8 / 1.3 / %1.20)
fiyona_07(60 / 58.9 / 1.1 / %1.83)
nuhan(82,7 / 81,1 / 1.6 / %1.93)
ohcanimadeysin(67.5 / 65 / 2.5 / %0.05) 219. etapta ayrılan üyenin yüzdesi 76 ya bölündü

7. Takım Ortalaması: % 0.68

sıralamayı değiştirmiyor ama yine de güncelleyeyim mi?

1) Ben her zaman paylaşım alanında yapılan son bildirimi baz alıyorum.
Geçen hafta yapılan son bildirim şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-743.html#post28614959
Bu mesajdan sonra da T_N arkadaşımız sıralama listesi yayımladığını açıkladı:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-743.html#post28615817

Her iki mesajı da kontrol edersen, pasam3405 için izin kaydı yok.

Listelerde değişiklik yaptığınızda ve bunu paylaşım alanına yansıtmadığınızda, benim tek tek kontrol edip, neyi değiştirdiğinizi anlamam olanak dahilinde değil.

2) Kurallar karar defterinde yazıyor.
Sıralamayı değiştirmiyorsa güncellenmesine elbette gerek yok.

Cevap için teşekkür ederim.

tebrik ederim ne desem ki ben 1 ayda hatta bi sene de bu kadar mekik çekmiyorummm :nazar::nazar::nazar::nazar:
pek tembelim galibaaa :KK37::KK37::KK37:

oyyyy oyyyy
şaka de mi bu

3 saat bisiklet mi gündee

şaştımm kaldım
tebrik ederim tekrar

bi de bişey sorabilir miyim
hep mi böyle spor yapıyosun
yoksa hedefe az kalınca m insan daha azimli oluyo
ben 59 kiloyken fii tarihinde böyle spor yapardım
tvye bile mekik çekerek bakardım
hey gidi günler hayyy:KK43:

teşekkür ederim.
ben zar zor 1 saatle başladım yanlış hatırlamıyorsam.sonra kondisyonum artınca kendimi şartladım.10 aylık bi kızım var.onu her uyuttuğumda ben de sporumu yapacağım dedim.o da gündüz iki kere uyuyor artı gece uykusu:))sanıyorum son 3 aydır falan bu düzen devam ediyorum.zamanı olan insan için zor bişey değil aslında.ama hadi kahvemi içeyim sonra yaparım,hadi mailime bakayım sonra yaparım deyip erteledinizmi olmuyor bu iş.o yüzden tavsiyem zaman belirleyin ve mecbur kalmadıkça o zamanı hiç sektirmeyin.bi yerden sonra alışkanlık oluyor zaten.boşveremiyorsunuz:))

sporuna hayran kaldım gözlerim pörtledi okurken :KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim:KK42:e :KK42:

1) Ben her zaman paylaşım alanında yapılan son bildirimi baz alıyorum.
Geçen hafta yapılan son bildirim şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-743.html#post28614959
Bu mesajdan sonra da T_N arkadaşımız sıralama listesi yayımladığını açıkladı:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-743.html#post28615817

Her iki mesajı da kontrol edersen, pasam3405 için izin kaydı yok.

Listelerde değişiklik yaptığınızda ve bunu paylaşım alanına yansıtmadığınızda, benim tek tek kontrol edip, neyi değiştirdiğinizi anlamam olanak dahilinde değil.

2) Kurallar karar defterinde yazıyor.
Sıralamayı değiştirmiyorsa güncellenmesine elbette gerek yok.

Cevap için teşekkür ederim.

gerberanın dalgınlığına geldi sanırım.sonuç listesinde son mesajda izinli görünüyor ben de böyle bir durumla karşılaşacağımı tahmin etmediğimden önceki mesajları kontrol etmedim :44: elbette sen tek tek kontrol edemezsin,katılıyorum.Düzeltemez miyiz bu durumu?paşamı listemize eklersek yine sıralamamız değişmiyor ama paşamın izin tarihi değişmiş oluyor :KK76:

teşekkür ederim.
ben zar zor 1 saatle başladım yanlış hatırlamıyorsam.sonra kondisyonum artınca kendimi şartladım.10 aylık bi kızım var.onu her uyuttuğumda ben de sporumu yapacağım dedim.o da gündüz iki kere uyuyor artı gece uykusu:))sanıyorum son 3 aydır falan bu düzen devam ediyorum.zamanı olan insan için zor bişey değil aslında.ama hadi kahvemi içeyim sonra yaparım,hadi mailime bakayım sonra yaparım deyip erteledinizmi olmuyor bu iş.o yüzden tavsiyem zaman belirleyin ve mecbur kalmadıkça o zamanı hiç sektirmeyin.bi yerden sonra alışkanlık oluyor zaten.boşveremiyorsunuz:))
Ne kadar güzel düşünmüşsün. Güzel düşünceye güzel sonuç!
Tamamen katılıyorum sana. Ben de sporumu aksatırsam diye daha aksatmadan huzursuzluk yaşıyorum.
Gündüz işlerim karışık olduğunda çok bilirim gecenin köründe günlük sporumu yaptığımı.. Huzursuzluktan uyku tutmaz çünkü.. :KK37:
gerberanın dalgınlığına geldi sanırım.sonuç listesinde son mesajda izinli görünüyor ben de böyle bir durumla karşılaşacağımı tahmin etmediğimden önceki mesajları kontrol etmedim :44: elbette sen tek tek kontrol edemezsin,katılıyorum.Düzeltemez miyiz bu durumu?paşamı listemize eklersek yine sıralamamız değişmiyor ama paşamın izin tarihi değişmiş oluyor :KK76:
Düzeltilmesi gereken birşey yok ki zaten..
Paşamın iznini geçen hafta olarak kayda aldım ben.
Zaten önemli olan, bu hatanın genel sıralamaya etkisi olup olmadığıydı. Dolayısı ile sana düşen doğru bildirim listesini yapıp sonucu kontrol etmekti. Onu da zaten dün yaptın.

X