Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Konu hakkında bende Püsküüte mesaj yazmıştım ama posta girişi dolu olduğu için gitmedi.Mesajın aynısını buraya aktarıyorum. Laf yetiştireceğime, ortaya yazayım da, herkes neyin ne oldugunu bilsin.. :KK50:

" Püsküütçüm çok oluyorum biliyorum... Ama önceki hafta benim takımımla olanları biliyorsun.Şimdiki sorunum ise, 2 kişinin benim ve 13. takım hakkında sürekli kötü konuşmaları... Çok üzülüyorum bu duruma...:KK14:

Ben haklı olarak ; beni dinlemeyen ve sorun olan bir takımda olmak istemedim.Ama bu kadar sorun neden yaptılar anlamış değilim doğrusu :KK14: :KK14:

İnan çok üzgünüm nerdeyse ağlayacagım şu an.. Şahsıma çok kötü sözler söyleniyor takımda..

9. takımdan birkaç mesaj:

Hoppidicik: 2226. sayfa - 22258. mesaj:

" .ya hani şu ballandıra ballandıra anlatılan 13. takıma bir bakayım dedim....hani bizi beğenmeyipde gidilen takım...hepsi dökülüuoooo...kilo veren 3 veya 4 kişi var..onlarda bunlar gidenler...çoğunluk kilo almış...haa..buna sevindimmi hayır ama burada bişiler bulamayan arkadaşlar varya yağmurdan kaçarken doluya tutuldunuz bacımmmmm :KK33: :KK33: :KK60: :KK60: :KK60: "

Hoppidicik: 2227. sayfa - 22263. mesaj:

" bir dahaki hafta ilk üçde olmazsam kendimi 13. takıma süreceeemmm.. "

Fadime02: 2228. sayda - 22271. mesaj:

13.takım hakkında:

"orayamı ALLAH KORUSUN ORAYA GİDECEGİME AFRİKAYA GİDER AÇLIKTAN ÖLERİM DAHA İYİ"

2230 sayfa - 22295. mesaj:

"kızlar 5.olmuşuz 13. takım bizim altımızda yani 6. olmuş :KK64: "

Ve beni en çok üzen mesaj :KK14: :KK14:

Hoppidicik : 2230. sayfa - 22298. mesaj

" beni takip etmeye, beni taklit etmeye devam et..belki hırs yaparsında kilo verirsin.. :KK51: ..yalnız şunuda söyleyeyim ne kadar kilo verirsen ver o boyla yinede penguen gibi gözükürsün.. .. :KK33: :KK33: "

Şimdi diyeceksn ki, sana hitaben yazmamış."Beni taklit etmeye devam et" dediği olay şu: Bu kilosunu falan resim ekleyip koyuyordu.Benimde çok hoşuma gitti.hatta 9. takımda dedim, gelin bizde koyalım hem gercekten dogru kilomuzu görmüş oluruz diye.. Tabi isteyen yapsın denildi.Ben 13. takıma geçince, resim koydum ve dedimki, "bu kiloda olduguma inanmayan arkadaşlarım vardı.Böylece kanıtlamış oldum" diye...
Oda bunu söylüyor ve boyumda 1.55 cm.. Bana resmen penguen dedi :KK14: :KK14:
Beni kast ettiğinden adım gibi eminim..Herkesde biliyor ama sahıs olarak söylemediği için kimse bişey demiyor.13. takımda bir tek resim ekleyen bendim.Bu durumda dogrudan hedef benim... Fadime02 sadece benden 3 cm uzun ve 30 kilo fazla benden... Ama ona birşey denmiyor :KK50:

Ya varya, bunlar yüzünden artık kk dan cıkmayı bile düşünüyorum.. Çok üzüyorlar,her seferinde sürekli arkamdan birşeyler diyorlar :KK14: Şimdiye kadar bişi demedim ama bu resmen kişiliğime hakaret benim ya... Allah'ın yarattığı boyumla neden dalga geçiyor? Elimizde mi bizim boyumuzun kısa yada uzun olması? Üstüne birde penguen yakıştırması :KK14:

Püsküüüt, tek umudum sensin...Sen en iyisini bilirsin.. Cevap bekliyorum... :1
"

Ben 9. takımıma cuma listelerindede yardım ettim.Zaten yardım etmemde gerekirdi.Öğrenene kadar ben yardım edeceğim demiştim zaten.Ama liste hazırlanır hazırlanmaz " işte liste böyle hazırlanır " " bzi 13. takımı geçtik mi " gibi mesajlarda atıldı.

Yeni kuralları bilmedikleri için listeyi düzelttim ve sun anki kaptan arkadasım mursh a söyledim zetn olan seyleri..
Fadiem02 bu hafta izinliymiş ve takıma işlenmedi bu.. Bir dahaki haftaya yüzdesi bölünmemiş olacak... Neyse zamanla oturacak hersey yerine..

Son düzenleme:
Konu hakkında bende Püsküüte mesaj yazmıştım ama posta girişi dolu olduğu için gitmedi.Mesajın aynısını buraya aktarıyorum. Laf yetiştireceğime, ortaya yazayım da, herkes neyin ne oldugunu bilsin.. :KK50:

" Püsküütçüm çok oluyorum biliyorum... Ama önceki hafta benim takımımla olanları biliyorsun.Şimdiki sorunum ise, 2 kişinin benim ve 13. takım hakkında sürekli kötü konuşmaları... Çok üzülüyorum bu duruma...:KK14:

Ben haklı olarak ; beni dinlemeyen ve sorun olan bir takımda olmak istemedim.Ama bu kadar sorun neden yaptılar anlamış değilim doğrusu :KK14: :KK14:

İnan çok üzgünüm nerdeyse ağlayacagım şu an.. Şahsıma çok kötü sözler söyleniyor takımda..

9. takımdan birkaç mesaj:

Hoppidicik: 2226. sayfa - 22258. mesaj:

" .ya hani şu ballandıra ballandıra anlatılan 13. takıma bir bakayım dedim....hani bizi beğenmeyipde gidilen takım...hepsi dökülüuoooo...kilo veren 3 veya 4 kişi var..onlarda bunlar gidenler...çoğunluk kilo almış...haa..buna sevindimmi hayır ama burada bişiler bulamayan arkadaşlar varya yağmurdan kaçarken doluya tutuldunuz bacımmmmm :KK33: :KK33: :KK60: :KK60: :KK60: "

Hoppidicik: 2227. sayfa - 22263. mesaj:

" bir dahaki hafta ilk üçde olmazsam kendimi 13. takıma süreceeemmm.. "

Fadime02: 2228. sayda - 22271. mesaj:

13.takım hakkında:

"orayamı ALLAH KORUSUN ORAYA GİDECEGİME AFRİKAYA GİDER AÇLIKTAN ÖLERİM DAHA İYİ"

2230 sayfa - 22295. mesaj:

"kızlar 5.olmuşuz 13. takım bizim altımızda yani 6. olmuş :KK64: "

Ve beni en çok üzen mesaj :KK14: :KK14:

Hoppidicik : 2230. sayfa - 22298. mesaj

" beni takip etmeye, beni taklit etmeye devam et..belki hırs yaparsında kilo verirsin.. :KK51: ..yalnız şunuda söyleyeyim ne kadar kilo verirsen ver o boyla yinede penguen gibi gözükürsün.. .. :KK33: :KK33: "

Şimdi diyeceksn ki, sana hitaben yazmamış."Beni taklit etmeye devam et" dediği olay şu: Bu kilosunu falan resim ekleyip koyuyordu.Benimde çok hoşuma gitti.hatta 9. takımda dedim, gelin bizde koyalım hem gercekten dogru kilomuzu görmüş oluruz diye.. Tabi isteyen yapsın denildi.Ben 13. takıma geçince, resim koydum ve dedimki, "bu kiloda olduguma inanmayan arkadaşlarım vardı.Böylece kanıtlamış oldum" diye...
Oda bunu söylüyor ve boyumda 1.55 cm.. Bana resmen penguen dedi :KK14: :KK14:
Beni kast ettiğinden adım gibi eminim..Herkesde biliyor ama sahıs olarak söylemediği için kimse bişey demiyor.13. takımda bir tek resim ekleyen bendim.Bu durumda dogrudan hedef benim... Fadime02 sadece benden 3 cm uzun ve 30 kilo fazla benden... Ama ona birşey denmiyor :KK50:

Ya varya, bunlar yüzünden artık kk dan cıkmayı bile düşünüyorum.. Çok üzüyorlar,her seferinde sürekli arkamdan birşeyler diyorlar :KK14: Şimdiye kadar bişi demedim ama bu resmen kişiliğime hakaret benim ya... Allah'ın yarattığı boyumla neden dalga geçiyor? Elimizde mi bizim boyumuzun kısa yada uzun olması? Üstüne birde penguen yakıştırması :KK14:

Püsküüüt, tek umudum sensin...Sen en iyisini bilirsin.. Cevap bekliyorum... :1
"

Ben 9. takımıma cuma listelerindede yardım ettim.Zaten yardım etmemde gerekirdi.Öğrenene kadar ben yardım edeceğim demiştim zaten.Ama liste hazırlanır hazırlanmaz " işte liste böyle hazırlanır " " bzi 13. takımı geçtik mi " gibi mesajlarda atıldı.

Yeni kuralları bilmedikleri için listeyi düzelttim ve sun anki kaptan arkadasım mursh a söyledim zetn olan seyleri..
Fadiem02 bu hafta izinliymiş ve takıma işlenmedi bu.. Bir dahaki haftaya yüzdesi bölünmemiş olacak... Neyse zamanla oturacak hersey yerine..

Üzüleceğin hiç bir şey yok senin ..
Herkesin kilo vermesi için yüreklendirmeye çalışırken olaylar bu noktaya kadar geldi, sen yine seviyeni koruyarak kimseye kötü bir cevap vermedin.
Olman gereken yere geldin niye kk'dan çıkmayı düşünesin ki ..
13. takım seni seviyor unutma '' :KK16:

mutecim hic üzülme bence, onlar öyle yaparak sizin ne kadar isabetli bi karar verdiginizi gösterdiler sadece,
bosverin... banlanmislar zaten, siz keyfinize huzurunuza bakin.
saolsun yöneticilerimiz müdahale etmisler, son söz söylenmis böylelikle :)

Merhabalar her hafta 1. Olanların buraya zayıflama çabalarını yazdıklarını öğrendim olayların üstüne oldu ama sanırım bu bir görev .geç olduğu içinde özür dilerim kızım hastanede yatıyor ancak girebildim...

Pek bişey yapmadim aslında

hergün düzenli spor yapıyorum bol şu içiyorum yedikleri dikkat ediyorum kaçamakları çok küçük oluyor bünyemin motivasyona ihtiyacı vardı ve 5. Takım sayesinde buldum ...birde sabah erken kalkıyorum ve aklama 6 dan sonra hiç birşey yemiyorum şu içiyorum..

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle tatsız hadise ile ilgili bi'kaç şey yazayım..
Kimseye akıl vermek haddime değil.. Yazdıklarım öyle anlaşılmasın.
Benim dünya görüşüm kısaca şu:
"Beni, sadece değer verdiğim insanlar üzebilir. Kalanlara ayıracak zaman yok."
Biz neden buradayız..? Keyfimizi bozmadan, sağlıkla, tatlı bir rekabet ortamında gülüp eğlenerek, oldukça zor olan bu kilo verme sürecini birlikte ve elele aşmak için.. Neden burada olduğumuzu kendimize sorup, bu yolda bizimle yürüdüğüne inandığımız insanları önemseyerek devam edersek işler daha kolay yürür.. Canımızı sıkan konular hele hele hakeret aşamasına çıkarsa müdahale edecek yetkili arkadaşlarımız var..

Sevgili mutedeyyin özellikle sen, lütfen hiç kimsenin keyfini kaçırmasına izin verme..

Alıntılanan mesajları okurken müstehzi bir gülümseme ile baktım ekrana.. Dedim ki içimden... senelerdir daha iyisini nasıl yapabiliriz diye uğraşıp kafa patlattığımız bu yerde vakti bol olan insanlar varmış.. Başka bir canı üzecek cesarate sahip insanlar varmış.. Hey yavrum hey!

Neyse arkadaşlar.. Herkesin yolu açık olsun, kalan sağlar bizimdir..

Şimdi dönelim yarışmamıza..

Merhaba ..
Ben 13. takımdayım cuma yarışmalarında.
Tartımı değiştirdim ama eski tartım ile yeni tartım arasında tam 5 kg fark var.
Takımda paylaştığımda daha önce bir arkadaşımın da başına gelmiş, başlangıç kilomu değiştirebileceğimizi söyledi.
S
Bende bildireyim dedim ..
eskibirmasalcım senin başlangıç kilon bende 63 görünüyor.
Beş kilo fark var derken daha açık yazarsan sevinirim.. 5 kilo fazla mı tartıyor, eksik mi ona göre ben başlangıç kilonu değiştireyim.. Listenize de bu durum bu hafta yansıtılmadı sanırım..?

220. etap derecelerini paylaşan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. :KK19:
Lifegoeson ve neyneysecim listeler için ellerinize sağlık.. :KK71:
hayatbeklemeze de paylaşım için hem teşekkürler hem de tebrikler.. :KK71: :KK9:

1. Takım
sudem34 ün karnesini az sonra ekliyorum.. tebrikler.. :KK9:

3. Takım
pakize85 i de tebrik ediyorum. Hedef kilosu bana iletilmediği için karne hazırlamıyorum. Kuralları biliyorsunuz.
Eğer daha önceden arkadaşımızın kilosunu ilettiğiniz bir mesaj varsa alıntılayabilirsiniz. Belki de benim gözümden kaçmıştır..

7. Takım
ipekyol izne ayrılmış ancak kilosunu belirtmemişsiniz.. Bu durumda bir önceki etaptaki kilosu mu geçerli..? (79.7)

1. Takıma ve sudem34 'e özel açıklama:

Arkaşlar, karneyi hazırladım..
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-31.html#post20617173

Ancak alıştığınız formatta olamadı üzgünüm..
Kolye ve kupa eklediğim sitenin paylaşım formatında değişiklik yapmışlar.. Ben de üye olmadığım için yararlanamadım.. Yani şimdilik karneler bu formatta olacak ne yazık ki..
Kusura bakmayın lütfen.. :26:

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle tatsız hadise ile ilgili bi'kaç şey yazayım..
Kimseye akıl vermek haddime değil.. Yazdıklarım öyle anlaşılmasın.
Benim dünya görüşüm kısaca şu:
"Beni, sadece değer verdiğim insanlar üzebilir. Kalanlara ayıracak zaman yok."
Biz neden buradayız..? Keyfimizi bozmadan, sağlıkla, tatlı bir rekabet ortamında gülüp eğlenerek, oldukça zor olan bu kilo verme sürecini birlikte ve elele aşmak için.. Neden burada olduğumuzu kendimize sorup, bu yolda bizimle yürüdüğüne inandığımız insanları önemseyerek devam edersek işler daha kolay yürür.. Canımızı sıkan konular hele hele hakeret aşamasına çıkarsa müdahale edecek yetkili arkadaşlarımız var..

Sevgili mutedeyyin özellikle sen, lütfen hiç kimsenin keyfini kaçırmasına izin verme..

Alıntılanan mesajları okurken müstehzi bir gülümseme ile baktım ekrana.. Dedim ki içimden... senelerdir daha iyisini nasıl yapabiliriz diye uğraşıp kafa patlattığımız bu yerde vakti bol olan insanlar varmış.. Başka bir canı üzecek cesarate sahip insanlar varmış.. Hey yavrum hey!

Neyse arkadaşlar.. Herkesin yolu açık olsun, kalan sağlar bizimdir..

Şimdi dönelim yarışmamıza..

Beş kilo fark var derken daha açık yazarsan sevinirim.. 5 kilo fazla mı tartıyor, eksik mi ona göre ben başlangıç kilonu değiştireyim.. Listenize de bu durum bu hafta yansıtılmadı sanırım..?

220. etap derecelerini paylaşan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.. :KK19:
Lifegoeson ve neyneysecim listeler için ellerinize sağlık.. :KK71:
hayatbeklemeze de paylaşım için hem teşekkürler hem de tebrikler.. :KK71: :KK9:

teşekkür ederim püsküüt'cüm,
bizi anladığını hissetmek çok güzel:KK16:

eski bir masal, tartısını cuma günü internetten sipariş etmişti. o gün eski tartısı ile tartıldığı için durumu bilmiyorduk. bu haftaki listede durumu belirteceğiz canım. tartısı 5 kg fazla tartıyormuş.

7. Takım
ipekyol izne ayrılmış ancak kilosunu belirtmemişsiniz.. Bu durumda bir önceki etaptaki kilosu mu geçerli..? (79.7)
Kusuruma bakma canım benim,vekaleten baktığım için noksanlarım oluyor :KK69: Evet,79.7 ile izne ayrılmış oldu.Çok teşekkür ederim :KK70:
Ve ayrıca yazdıklarınıza yürekten katılıyorum,bu takımlarda ve bu zor ama anlamlı diyet yolculuğunda anladım ki;hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemezmiş.Allah hepimizin hedefini sağlam,rüzgarını rast getirsin :KK70:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Püsküütçüm şimdi durum şöyle ..
63 ile başlamıştım ama bir süre izine ayrıldıktan sonra tekrar 67 ile geri döndüm daha doğrusu öyle zannediyordum.
Bu hafta listemize yansıtılmadı, cumartesi günü yeni tartı alınca ortaya çıktı.
5.1 kg fazla tartıyor yeni tartım.Eski tartım da 61.5 iken bu tartı da 66.6 çıkmaktayım .
İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.

merhabalar püsküüt,

13. takım olarak sana bir maruzatımız var. öncelikle durumu özetleyim. hafta başında 9. takım eski kaptanı mütedeyyin'den 1 mesaj aldım. triptofan isimli başka bir üyeyle, boş yerimiz varsa, 13. takıma katılmak istediklerini yazıyordu. ben de kendisine olumlu cevap verdim ve 13. takıma katıldılar. neticede kendi takımlarında sıkıntılı bir dönem geçirmişler ve ayrılmak istemişler. ben bu konuda olayı deşelemedim. ancak dün akşam öğrendim ki 9. takım bu açıdan durulmamış. cuma günü 13. takım hakkında rencide edici sözler edilmiş.

cuma zayıflma yarışması tabii ki adı üzerinde bir yarıştır ancak "centilmen" bir yarıştır. ben şimdiye kadar hiçbir takımın birbiri ile dalga geçtiğini, kilo veremedi diye küçümsendiğini görmedim. aşağıda eklediğim mesajlar beni çok rahatsız etti ve bu durumu paylaşmanın en uygun yerinin burası olduğuna karar verdim. bu arkadaşlara cevap verecek değilim. bu konuda gerekli yaptırımları sana ve kk yöneticilerine bırakıyorum. kimse kimseyi ne "penguen"e benzetebilir, ne de bir takım "sürgün" yeri sayılabilir!
neyneyse öncelikle şunu belirteyim bu bir 13. takım - 9. takım arası bir gerginlik değildir..9. takımın hiçbir takımla arasında gerginlik olamaz , olmamalıda...biz burada belirli nedenlerle bulunuyoruz...keşke konuyu buraya taşımadan bizede gelip fikrimiz sorsaydın veyahut "ne oluyo arkadaşlar, nedir sizin bu 13. takımla alıp veremediğiniz" deseydin...herneyse...senin nezdinde yanlış anlamaya sebep olduğum için bütün 13. takım arkadaşlarımdan özür dilerim...fakaaaatttt...burada özür dilemesi gereken bir kişi daha var..madem sen bir takımdan başka bir takıma gidiyosun neden çıktığın takıma çamur atıp gidiyosyn..alıntı:.13 e gittim canımm. çok aktif takım maşallah sahurda bile kalabalıktı.ve kuralarıda çok katı. ya ben açıkcası şimdiye kadar çok salladım diyetimi artık sıkı tutup bir an önce haletmek istiyorum bu işi o yüzden disipline etmem şart kendimi.gelin ziyaret edin gerçekten o kadar katı ki kaptanı ben aylardır buraları tanımama rağmen çekindim bi tırstım açıkcası paylaşım yapamazsam atılırsam diye.günlük 5 mesaj şartı var böylece herkes hergün mutlaka uğruyor.3 gün paylaşım yapmayan izinli sayılıyor. beli süre kilo veremeyen diskalifiye oluyor.spor yapmayana psikolojik baskı,bitki çayları muhabbetleri gerçketen amaç zayıflama.arkadaşlıkta çok öenmli ama inan ortak bir amaç uğruna birbiriyle destekleşmek,hırs yapmak tatlı rekabet bunlar bize şart.hayırlısı olsun yaa.bence sizde bu mevzuda çok yıpranmışsınız artık yeni bi sayfa açar ve yeniliklerle ve tazelenerek kalkarsınız bu işin altından.
gittiğin takım iyi olabilir , süper olabilir ama "siz böyle değilsiniz" deyipde gidersen arada muhakkak bir elektriklenme olur...doğal olarak beğenilmeyen takım ne yaptı cuma günü baktı sonuçlara ve alıntı yaptığınız mesajlar geldi...neden 1. takıma bakılmadı ,çünkü 1.takıma gidenler bizim için tu kaka demediler.......eğerki bir olaya müdahele edilecekse bence bu iki tarafıda dinlemekle olmalı...bugün ben burayı tesadüfen gördüm ve okuduklarım karşısında ağzım açık kaldı...bilende konuşmuş bilmeyende...insaf yahu...

..

olaya müdahale edenler savunduğunuz kişinin şu mesajını okudunuzmu...veya şöyle söyleyeyim siz mart ayından beri bizle birliktemisiniz ki yorum yapabiliyosunuz.?...alıntı:.yok ben artık daha dikkatli davranıcam.. bi dahaki hafta 74 leri görmeyi hedefliyorum inş. Birileri gibi ilk 3 e girmezsem kendi sürücem ...takip ve taklitten ne kasttettiğimi anladınızmı?...demekki sürülmek isteyen sadece ben değilmişim.. hararetle savunduğunuz takım arkadaşınızda kendini sürmek istermiş......

......alıntı:.fadime hanim hala hizini alamamis anlasilan...
ayip baska bisey demiyorum,
herkes burda huzurlu bi sekilde kilosunu vermek icin geliyor bu yapilanlar o bu kisilerin amacinin kilo vermek degil sohbet etmek, geyik yapmak icin geldigini gösteriyor sadece...

dipnot: banlanmislar... isabet olmus .
...siz mesela fadimenin kullandığı ilaçlar yüzünden kilo veremediğini, fakat azimli olduğunu, hırslı olduğunu, ilaçları bıraktıktan sonra daha yeni yeni kilo vermeye başladığını biliyomusunuz...ne geyik yapmak için orada neda fazla vakti var..resmen yargısız infaz yapmışsınız....savunduğunuz kişide martdan beri geyik yapıyodu o zaman...zira verdiği kiloyu tartı değiştirince verdi.............dipnot:tanımadığınız kişilerin banlanmasıda sizi bayağı mutlu etmiş...ilginç..:KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım zaten cogu arkadaşımla konustum, takımdan ayrılmam uygun mu diye...
Takımdan cıkan arkadaşlarım bile bana destek verdiler,ilgili kişilerle görüştüm onlarda desteklediler.Yani birden aldıgım bi karar değildi.Düşündüm, görüştüm ve öyle ayrıldım.Ama sağolsunlar arkamdan söylemediklerini bırakmadılar... Sadece 2 kişiden bahsediyorum.Ama diğer arkadaşlarımda onların konuşmalarına müdahale etmedi. :KK50:

Sizde gördünüz, takıma gelip gittiniz, neyin ne oldugunun farkındasınız zaten... Başka bir takıma geçti diye, bir insan bu kadar incitilir mi ya?
Allah aşkı için söyle murçun egoist lafından başka (ki o da gitmeni istemediği için söyledi zannımca) kim sana ne dedi....gidiyorum dedin ben sana ne git dedim ne gitme demedim...onun kararı ben yorum yapamam dedim...kafana göre kurallara koymaya kalktın , hep birlikte ortak karar alalım deyince "beni takan yok , ben gidiyorum " dedin..kilo vermeye başlayana kadar "3 hafta kilo vermeyni diskalifiye ederim " demiyordun..ne zaman kilo vermeye başladın , diskalifiye kuralı koymaya kalktın....alıntı:.13. takımın bu sözleri işitmesinin tek nedeni benim bu takıma geçmem... Yok hayır öyle değil demesinler.Çünkü o takımdan 1. takıma gecen arkadaşlarımda oldu.1 takımın yüzdesine bakılmamış bile... Neyse.. Konu editörlerimiz ve Püsküüt gerekeni yapacaktır zaten...senin alıp veremediğin bizimleydi neden bütün 13. takımı alet ettin?gelip takır takır yazsaydın " ben şu şu kelimelerinizden rahatsız oluyorum " diye..bizde sana rahatsız olduklarımızı yazardık, böyle ajitasyon yapmaya ne gerek vardı...

Son düzenleyen: Moderatör:
bu konuya yazılacak çok söz , çok alıntı var fakat benim o kadar vaktim yok...isterdimki bu kadar yazılmadan bizede sorulsun..bizimde fikrimiz alınsın...haa..benim bu konuda yaptığım tek hata bir kelimedir ama onun içinde özür dilemiyorum..o da banlanmamın bedeli olsun.....şimdi istediğiniz kadar yazabilirsiniz...benden bu kadar...

Püsküütçüm şimdi durum şöyle ..
63 ile başlamıştım ama bir süre izine ayrıldıktan sonra tekrar 67 ile geri döndüm daha doğrusu öyle zannediyordum.
Bu hafta listemize yansıtılmadı, cumartesi günü yeni tartı alınca ortaya çıktı.
5.1 kg fazla tartıyor yeni tartım.Eski tartım da 61.5 iken bu tartı da 66.6 çıkmaktayım .
İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.

Tatlım o halde ben başlangıç kilonu 63+5.1 : 68.1 olarak değiştiriyorum..

Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Geçen haftaki kilomu da listede geçen haftaki kilom+5.1 olarak yazacağız değil mi?

Rica ederim tatlım ne demek..
Şimdi bakıyorum durumuna.. Bi'dakka lütfen.. (ay bunu niye yazdıysam? sanki karşımdasın ya da telefondasın..) :KK60: :KK60:
iç ses: ya madem neden yazdım diyosun e be püsküüt! sil anacım o zaman yazdığını.. :KK60:

Ay tamam.. Vallahi de billahi de konuya şıppadanak dönüyorum.. Ama bi'dakika excel dosyama geçeyim.. :KK60:

kriz geldi.. naklen yansıtıyorum şu anda yani :KK60: :KK60:

Offf tamam toparlıyorum..

221. etap başlangıç kilosunu 61.5 + 5.1 : 66.6 olarak yazıyorsunuz..
bitiş kilosunu da cuma sabahı tartı ne gösterirse kısmetine.. :KK34:

İyi akşamlar hanımlar.Haftaya cuma günü bayram olması sebebi ile bildirim yapılmıyor değil mi,yoksa yapılıyor mu?Ben ilk kez kk da bayrama denk geldim,o yüzden emin olamadım nasıl yapıldığı konusunda.

İyi akşamlar hanımlar.Haftaya cuma günü bayram olması sebebi ile bildirim yapılmıyor değil mi,yoksa yapılıyor mu?Ben ilk kez kk da bayrama denk geldim,o yüzden emin olamadım nasıl yapıldığı konusunda.

bu zamana kadar yapilmadi canim,buseferde yapilmaz kanimca

bu zamana kadar yapilmadi canim,buseferde yapilmaz kanimca
Teşekkür ederim canım benim.Peki acaba bayramın akabindeki ilk hafta cuma,bir önceki hafta bildirimde takımca bulunulmadığı için kilolar 2'ye mi bölünecek,yoksa bütün takımlar aynı durumda olduğu için direk olarak verilen kilo bölünmeden mi yazılacak?

X