Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ThirtyFour, bu hafta 1. miz sensin.. Nasıl kilo verdiğini anlatırmısın bize?

ben dukan diyetini uyguluyorum yaklasik 1 aydir, ve 1 aydir cok güzel kilo verdim.
dukan diyetini asagi yukari herkes biliyor zaten, proteinle beslendigin, karbonhidratlarin tamamen yasak oldugu bi diyet.
bunun disinda hergün 3 kupa demleme yesil cay tüketiyorum, ödem sökmekte bir numara...
baskada yaptigim degisik bisey yok, kacamak yapmamaya calisiyorum, yesil cayimi tüketiyorum bol bol... bu kadar :)

ben dukan diyetini uyguluyorum yaklasik 1 aydir, ve 1 aydir cok güzel kilo verdim.
dukan diyetini asagi yukari herkes biliyor zaten, proteinle beslendigin, karbonhidratlarin tamamen yasak oldugu bi diyet.
bunun disinda hergün 3 kupa demleme yesil cay tüketiyorum, ödem sökmekte bir numara...
baskada yaptigim degisik bisey yok, kacamak yapmamaya calisiyorum, yesil cayimi tüketiyorum bol bol... bu kadar :)

Yine dukan mucizesi anlaşılan :))

Tebrik ederim canım..

kizlar bizim listede yalnislik olmus,bu yüzdemizide etkiliyor,yeni listeyi paylasiyorum bu durumda birinci oluyoruz,kusura bakmayin lütfen yogun bi gündü yalnislik yapmisim :KK43:

*4.TAKIM 219.ETAP**

hasretim34(60.6/61.6/-1/-%1.66)
ohcanimadegsin(67.5/)Geri dönmek üzere ayrildi
nidah(58.4/57.8/0.6/%1.03 )
nazkaa(65.5/63.7/1.8/%2.75)
capri (57.9/57.7/0.2/%0.35
betussssss(68.9/68.3/0.67%0.87)
berry31(/61.8/61.8/0/%0)b u hafta bildirimde bulunmadi
deniz1984(86.8/86.4/0.4/%0.46)
iremögze(74.2/74.2/0/%0) bu hafta kilo bildiriminde bulunmadi
Meyvenull (64/62.5/1.5/%2.35)
bijoux(71.2 /71./0.2/%0.28)

4. TAKIM TOPLAM KİLO ( toplam yüzde/%6.66/ kisi sayisi/ %0.67)

y
eni lsitemiz bu sekilde. denizin kilosunu ylanis yazmisim ayrica takimdan ayrilan üyemizide bölünmeye katmisim

merhaba kızlar..
ben yeni açılan 10. takım üyesiyim..

kaptan ben ve yardımcı frangipani olacaktır..
birde bizim kardes takımımız kim olacak
yarın ilk bildirimimiz olduğu için zorlanabiliriz..yardım elinizi bekliyoruz
Arkadaşlar bu soruyu ben de sormuştum daha önce, şimdi de 10. takım soruyor.. ve hala 07papatya dışında kimse cevap vermiyor.. Merak ediyorum 10. takım veto edildi ve benim mi haberim yok?
Yeni bir takıma daha önce böyle davranıldığına şahit olmamıştım.. Tuhaf yani.. :KK50:
sezilmelcim verdiğn bilgileri takım listesine ekledim.
bişey sorcam
şimdi yarışmaya katılmak isteyenleri davet ediyoruz ya
gelmiyolar
ya da gelip 1 mesaj yazıp kayboluyolar ortadan
yeterli paylaşımda bulunmadıkları için listeye giremiyolar
onları da diskalifiye gibi mi bildircez
bizim takımda baya var da öyle
Eğer diskalifiye listesine bunları da eklersek sanırım otoban kıvamlı bi'listemiz olur.. :nazar:
Bence bildirmeyelim, görmezden gelelim derim..
Püsküüt cüm giremedin herhalde nete :KK43: ben 2. şıkkı yazıyorum.Arkadaşımızın başlangıç kilosunu değiştirirmisin? Umarım bi sorun olmaz :KK43:
Tamam canım... Değiştirdim başlangıç kilosunu..
kızlar yüzdelerin yuvarlanıp yuvarlanmayacağı konuşulmuş bugüne kadar hep yuvarlanıyordu bende hep öyle yaptım bugünde öyle yaptım bu konu hakkında kesin bir karar varsa söyleyin düzelteyim listemizi
Evet, yuvarlanıyor. Eskiden bu konuyla ilgili çok mesajım vardı.. Sanırım silinenler arasında yer alıyordu ki bakındım bulamadım.
Virgülden sonraki ikinci sayımız 5 ve 5 in üzerindeyse bir üst sayıya yuvarlanır.
Örnek : %1,6250 => %1,63
arkadaşlar listeyi tamamladım.inşallah bi hatam yoktur..
tüm takımları ve dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.:)
Ellerine sağlık papatyacım.. :KK71:
Dereceye giren arkadaşları ben de tebrik ediyorum.. :KK19:
Thirtyfour u da tebrik ediyorum.. :nazar::KK19: Paylaşım için de teşekkürler..
püsküüt abla
5. takımın kaptanı seng
yardımcısı da gaydirigubbak
olarak değişmiştir, bilgine.
Tamamdır Amonracım..

219. Etapla İlgili Olarak

Genel Rica:
Listelerden üyelerin ismini tam olarak yazmaya lütfen dikkat edin.
4 yıldır yarışan bütün üyelerin isimlerinden oluşan bir listeyle uğraşıyorum ve sondaki bir eksiklik ya da yanlış yazım, beni ikilemde bırakıyor. Lütfen dikkat..

2.Takım / 8.Takım / 14.Takım
Listelerinizde birden çok sayıda kilo veremeyen görünce dikkatimi çekti.
Hepsi tesadüf kilo veremedi mi yoksa bildirimde bulunmayan var mı?
Malum kurallar yeni, atlanmış olabilir düşüncesiyle hatırlatmak istedim. Bir sonraki hafta alınan/verilen kilo bölünmesi gerekiyor biliyorsunuz.
Tekrar kontrol etmenizi rica ederim.
Kural : Etap listesi hazırlanırken, kilo bildirmeyen üyenin yanına "bildirimde bulunmadı" notu düşülecektir.

Takım toplam satırı hesaplamasında yeni bir uygulamaya geçtik. Uygulamanın ilk haftası olduğu için, bir defaya mahsus olmak üzere kontrol ettim.

Doğru hesaplayan takımlar:
1. Takım
2. Takım
5. Takım
8. Takım
10. Takım
13. Takım
14. Takım​

Kalan takımlar, benim görebildiğim kadarı ile yanlış hesaplamışlar.
Bulduğum sonuçları aşağıda.. Ben de hata yapmış olabilirim, lütfen kontrol edip bilgi veriniz.
3. Takım
Toplam : 0.15
Kişi sayısı : 8
Takım yüzdesi: %0.02
4. Takım
Toplam : 6.2
Kişi sayısı : 10
Takım yüzdesi: %0.62
6. Takım
Toplam : 5.37
Kişi sayısı : 11
Takım yüzdesi: %0.49
7. Takım
Toplam : 3.68
Takım yüzdesi: %0.46
9. Takım
Toplam : 5.59
Kişi sayısı : 12
Takım yüzdesi: %0.47​

Arkadaşlar bu soruyu ben de sormuştum daha önce, şimdi de 10. takım soruyor.. ve hala 07papatya dışında kimse cevap vermiyor.. Merak ediyorum 10. takım veto edildi ve benim mi haberim yok?
Yeni bir takıma daha önce böyle davranıldığına şahit olmamıştım.. Tuhaf yani.. :KK50:
sezilmelcim verdiğn bilgileri takım listesine ekledim.

Eğer diskalifiye listesine bunları da eklersek sanırım otoban kıvamlı bi'listemiz olur.. :nazar:
Bence bildirmeyelim, görmezden gelelim derim..

Tamam canım... Değiştirdim başlangıç kilosunu..

Evet, yuvarlanıyor. Eskiden bu konuyla ilgili çok mesajım vardı.. Sanırım silinenler arasında yer alıyordu ki bakındım bulamadım.
Virgülden sonraki ikinci sayımız 5 ve 5 in üzerindeyse bir üst sayıya yuvarlanır.
Örnek : %1,6250 => %1,63

Ellerine sağlık papatyacım.. :KK71:
Dereceye giren arkadaşları ben de tebrik ediyorum.. :KK19:
Thirtyfour u da tebrik ediyorum.. :nazar::KK19: Paylaşım için de teşekkürler..

Tamamdır Amonracım..

219. Etapla İlgili Olarak

Genel Rica:
Listelerden üyelerin ismini tam olarak yazmaya lütfen dikkat edin.
4 yıldır yarışan bütün üyelerin isimlerinden oluşan bir listeyle uğraşıyorum ve sondaki bir eksiklik ya da yanlış yazım, beni ikilemde bırakıyor. Lütfen dikkat..

Malum kurallar yeni, atlanmış olabilir düşüncesiyle hatırlatmak istedim. Bir sonraki hafta alınan/verilen kilo bölünmesi gerekiyor biliyorsunuz.
Kural : Etap listesi hazırlanırken, kilo bildirmeyen üyenin yanına "bildirimde bulunmadı" notu düşülecektir.

Takım toplam satırı hesaplamasında yeni bir uygulamaya geçtik. Uygulamanın ilk haftası olduğu için, bir defaya mahsus olmak üzere kontrol ettim.

Doğru hesaplayan takımlar:
1. Takım
2. Takım
5. Takım
8. Takım
10. Takım
13. Takım
14. Takım​

Kalan takımlar, benim görebildiğim kadarı ile yanlış hesaplamışlar.
Bulduğum sonuçları aşağıda.. Ben de hata yapmış olabilirim, lütfen kontrol edip bilgi veriniz.
3. Takım
Toplam : 0.15
Takım yüzdesi: %0.02
4. Takım
Toplam : 6.2
Kişi sayısı : 10
Takım yüzdesi: %0.62
6. Takım
Toplam : 5.37
Kişi sayısı : 11
Takım yüzdesi: %0.49
7. Takım
9. Takım
Toplam : 5.59
Kişi sayısı : 12
Takım yüzdesi: %0.47​

Evet.. ben 12 kişiye böleceğime 11 e bölmüşüm.Kişileri yanlış saymışım. :26: Halbuki 8. ve 10. takımlarıda ben yapmıştım, 7. takımıda :)) kendi takımımla 7. takımı yanlış hesaplamışım anlaşılan.Bu durumda listeler yeniden mi hazırlanacak?

Evet.. ben 12 kişiye böleceğime 11 e bölmüşüm.Kişileri yanlış saymışım. :26: Halbuki 8. ve 10. takımlarıda ben yapmıştım, 7. takımıda :)) kendi takımımla 7. takımı yanlış hesaplamışım anlaşılan.Bu durumda listeler yeniden mi hazırlanacak?

Tatlıcım.. ben sadece toplam satır hesabını kontrol ettim.. Mevcut hatalar genel sıralamayı büyük ölçüde değiştiriyor mu, açıkçası bakmadım..

Eğer çok büyük değişiklikler oluyorsa belki de herkes bir daha kontrolünü yaptıktan sonra listeleri yenilemek daha doğru olabilir.. Yine de karar sizindir..

Önemli olan bu hataların neden kaynaklandığını anlamak ve bi'daha olmamasına dikkat etmek.. O amaçla yazdım mesajımı da zaten..

Tatlıcım.. ben sadece toplam satır hesabını kontrol ettim.. Mevcut hatalar genel sıralamayı büyük ölçüde değiştiriyor mu, açıkçası bakmadım..

Eğer çok büyük değişiklikler oluyorsa belki de herkes bir daha kontrolünü yaptıktan sonra listeleri yenilemek daha doğru olabilir.. Yine de karar sizindir..

Önemli olan bu hataların neden kaynaklandığını anlamak ve bi'daha olmamasına dikkat etmek.. O amaçla yazdım mesajımı da zaten..

Ben zaten kişi sayısını yanlış saymışım, hatam orda oldu. 12 olacagına 11 yapmıştım.Bu durumda % 0.51 iken % 0.47 gibi bir oran cıktı haliyle..Bu hafta uygulama ilk oldugu için yanlışlıklar oldu sanırım.İnş. bir dahaki hafta düğzeltiriz takım olarak...

Bir dahaki hafta daha dikkatli olacagıma söz veriyorum Püsküütüm :KK16:

Bizim takımdaki arkadaş için, yaptıgın düzeltmeye teşekkür ediyorum canım

10. takımın listesinde bende yardımcı oldum onlara.Papatya kontrol etti, sonra bende kontrol etmiştim listeyi..:26:

Birde 10. takımı bizim kardeş takım olarak kaydedibiliriz istersen..

Son düzenleme:

yok canım 14. takım olarak herkes kilosunu bildirdi
bana ne söylendiyse onu listeye yazdım

Ben zaten kişi sayısını yanlış saymışım, hatam orda oldu. 12 olacagına 11 yapmıştım.Bu durumda % 0.51 iken % 0.47 gibi bir oran cıktı haliyle..Bu hafta uygulama ilk oldugu için yanlışlıklar oldu sanırım.İnş. bir dahaki hafta düğzeltiriz takım olarak...

Bir dahaki hafta daha dikkatli olacagıma söz veriyorum Püsküütüm :KK16:

Bizim takımdaki arkadaş için, yaptıgın düzeltmeye teşekkür ediyorum canım

10. takımın listesinde bende yardımcı oldum onlara.Papatya kontrol etti, sonra bende kontrol etmiştim listeyi..:26:

Birde 10. takımı bizim kardeş takım olarak kaydedibiliriz istersen..

saol canım..özellikle papatya ve sana cok tesekkür ederim..dün ilk bildirimimizdi karar defterinini okuyup bişeyler yapmaya calıstık.. ama yinede insan emin olamıyor doğrumu yanlısmı die.. yardımınız için cok saolun.. bir kaç hafta içinde hesap konusunda daha hızlanırız herhalde ..
kardes takım teklifi içinde cok saol.. iki gündür birileri bizi görüyor:)

ben yuvarlamıyordum.bundan sonra yuvarlayayım.iyi oldu bunu ögrendigim.:)
sanırım listeyi yenilemiyoruz..yada benmi öyle anladım..çünkü pazartesiye kadar giremeyecegim ben..istenirse pazartesi yenilerim arkadaşlar:)

ben yuvarlamıyordum.bundan sonra yuvarlayayım.iyi oldu bunu ögrendigim.:)
sanırım listeyi yenilemiyoruz..yada benmi öyle anladım..çünkü pazartesiye kadar giremeyecegim ben..istenirse pazartesi yenilerim arkadaşlar:)
c

anim bizim yüzdemiz dereceeri etkiledigi iicn,ben degismesini rica ediyorum..#

bu arada 10.takimla kardes olabiliriz,

zamanım olmamasına rağmen merak ettim aceba degişim isteniyormu diye..uygun oldugumda deişim yapacağım..

zamanım olmamasına rağmen merak ettim aceba degişim isteniyormu diye..uygun oldugumda deişim yapacağım..

Ben de hata yapmış olabilirim, lütfen kontrol edip bilgi veriniz.
7. Takım
Püsküüt'cüm kaptan ve kaptan yardımcım izinde olduğu için ilk kez bildirim yaptım,genel yüzde hesaplamayı bilmiyordum;o yüzden kardeş takımlarımdan rica ettim.Kardeş takımlarımdan 2. takım kaptanı Akrep'cim de %0,46 çıkarmıştı sizin gibi,hatta ilk eklediğim listelerde de %0.46 gözüküyor.http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-339.html Sonra takımlarımızın ekleyerek bildirim yapma anında bir yüzde değişimi olmuş bizim takımda ama nasıl oldu bilemiyorum,yukarıdaki linkte benim bildirimi %0.46 yüzde ile yaptığım gözüküyor :126:

Püsküüt'cüm kaptan ve kaptan yardımcım izinde olduğu için ilk kez bildirim yaptım,genel yüzde hesaplamayı bilmiyordum;o yüzden kardeş takımlarımdan rica ettim.Kardeş takımlarımdan 2. takım kaptanı Akrep'cim de %0,46 çıkarmıştı sizin gibi,hatta ilk eklediğim listelerde de %0.46 gözüküyor.http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-339.html Sonra takımlarımızın ekleyerek bildirim yapma anında bir yüzde değişimi olmuş bizim takımda ama nasıl oldu bilemiyorum,yukarıdaki linkte benim bildirimi %0.46 yüzde ile yaptığım gözüküyor :126:

benim hatam canim,kisi sayisini yalnis sayip yalnis bölmüsüm.üzgünüm,her tarafi karistirdim zaten,dün yogun bir gündü :KK43:

X