Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

selam herkese... ben bu günden itibaren 1. takıma geri döndüm...
yokluğumda takımıma yardım eden yalız bırakmayan listemizi hazırlayan kardeş takımımıza ve kaptanı akrebime çoookkkk teşekkür ediyorum...seni çok seviyorum canım benim...:KK16:

208. Etap derecelerini paylaşan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. :nazar: :KK71:

Akrepcim listeler için ellerine sağlık..:KK71:

208. Etapla İlgili Olarak

2. Takım
İki mezun birden çıkartmışsınız.. Tebrikler.
Hedef kilolarını bildirdiğiniz ve hedeflerine ulaşma kurallarına uygun olduğu için her iki arkadaşımızın da karnesini hazırladım. :KK24:
turab571 için tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-30.html#post19441551
meden için tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-30.html#post19441657
Hedef kiloya ilişkin olarak da karnelerine yeni bir satır ekledim. Bundan sonra formatımız bu olacak.

4. Takım
hasretim34 bildirimindeki hassasiyet için teşekkürler.. :KK9:

8. Takım
scapula bildirimindeki hassasiyet için teşekkürler.. :KK9:

9. Takım
Daha önce asya27 ile ilgili soru sormuştum cevap alamadım. Son bir kez daha soruyorum. Arkadaşımızın hedefini bana iletmiştiniz. Ancak yarışmacı listesinde adı yok. Yeni üye mi? Ne zaman katıldı? Sanırım ilgili etapta bildirmediniz durumunu. Listemizde bir de asya25 adında bir üyemiz var. 21/11/2008 de giriş yapmış. O değildir diye tahmin ediyorum. Cevap vermenizi rica ederim.
soru: asya27 ne zaman katıldı? Başlangıç kilosu nedir?

Herkese iyi haftalar, sağlıklı ve keyifli zayıflamalar.. :KK71:

Not: 07papatya adlı bir üyeden mesaj aldım. Hevesli bir grupları olduğunu, grubun başını çekebileceğini ve aramızda yer almak istediğini iletmiş. Kapanan 6. takımın topiğini açabilir miyiz diyor. Ben de yarışmaya başvuru alanına yazmasını rica ettim.
Çünkü yarışma kurallarından doğal olarak bihaber.
Dolayısı ile aranızda bu arkadaşa kurulma ve işleyiş aşamalarında yardımcı olacak bir gönüllü varsa iletişime geçersiniz. Kallisteye de mesaj atarsınız ve 6. takımın topiğinde yarışmaya katılmış olurlar.
Karar sizindir.

2. Takım
Hedef kilolarını bildirdiğiniz ve hedeflerine ulaşma kurallarına uygun olduğu için her iki arkadaşımızın da karnesini hazırladım. :KK24:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-30.html#post19441551
meden için tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-30.html#post19441657
Hedef kiloya ilişkin olarak da karnelerine yeni bir satır ekledim. Bundan sonra formatımız bu olacak.

Not: 07papatya adlı bir üyeden mesaj aldım. Hevesli bir grupları olduğunu, grubun başını çekebileceğini ve aramızda yer almak istediğini iletmiş. Kapanan 6. takımın topiğini açabilir miyiz diyor. Ben de yarışmaya başvuru alanına yazmasını rica ettim.
Dolayısı ile aranızda bu arkadaşa kurulma ve işleyiş aşamalarında yardımcı olacak bir gönüllü varsa iletişime geçersiniz. Kallisteye de mesaj atarsınız ve 6. takımın topiğinde yarışmaya katılmış olurlar.
Karar sizindir.

tatlım çok teşekkür ederim emeğine ellerine sağlık:KK16:

sözkonusu mesajı ben de aldım canım..seve seve yardım ederim arkadaşa ve 6. takımın tekrar açılmasına şekercik:KK69:
yalnız bugün epey yoğunum işyerinde yoğunluğum hafiflediği zamanlarda uğrarım kk ya..
bu mesajı bile acilen yazıyorum tatlışım:126:

selam herkese... ben bu günden itibaren 1. takıma geri döndüm...
yokluğumda takımıma yardım eden yalız bırakmayan listemizi hazırlayan kardeş takımımıza ve kaptanı akrebime çoookkkk teşekkür ediyorum...seni çok seviyorum canım benim...:KK16:

canım benim ne hoş sözler bunlar..çok şekersin:KK16::KK16:

2. Takım
meden için tıklayınız:

4. Takım
hasretim34 bildirimindeki hassasiyet için teşekkürler.. :KK9:

8. Takım
scapula bildirimindeki hassasiyet için teşekkürler.. :KK9:

9. Takım
Daha önce asya27 ile ilgili soru sormuştum cevap alamadım. Son bir kez daha soruyorum. Arkadaşımızın hedefini bana iletmiştiniz. Ancak yarışmacı listesinde adı yok. Yeni üye mi? Ne zaman katıldı? Sanırım ilgili etapta bildirmediniz durumunu. Listemizde bir de asya25 adında bir üyemiz var. 21/11/2008 de giriş yapmış. O değildir diye tahmin ediyorum. Cevap vermenizi rica ederim.
soru: asya27 ne zaman katıldı? Başlangıç kilosu nedir?

Herkese iyi haftalar, sağlıklı ve keyifli zayıflamalar.. :KK71:

Karar sizindir.

6. takım açılırsa ben seve seve yardım ederim...:KK16:

selamlarr
geçtiğimiz haftanın birincisi olarak hafta boyu neler yaptığımı yazmaya geldim. biraz geç oldu ama hafta sonum bayağı bir hareketliydi ancak fırsat buldum..

geçen hafta 2 gün boyu sadece çorba içtim, 2 gün boyu sadece salata yedim, hiç ekmek yemedim ve gideceğim her yere yürüyerek gittim. spor yapamadım küçük bebekle çok zor malum.. suyu da çok içemedim. eğer spor ve su olsaydı 2.7 kg den daha fazla olurdu eminim :)

herkese başarılar..

ek olarak: püsküütçüm bir durum arzedicem izninle. şimdi ben bu yarışmanın ilk üyelerindenim. kurulduğu zaman bir takımla başlamıştım. gel zaman git zaman karnemi aldım, kilo iniş çıkışlarım oldu vs. ama karne aldığım zaman da aklıma takılan birşey oldu. ben yarışma kurulduğunda halihazırda diyetteydim ve devam ediyordum. 72 kilo falandım yanlış hatırlamıyosam ve 80 den inmiştim. ama benim karnem 72 den hesaplandı bu normal çünkü cuma yarışmasına 72 den başlamıştım. fakat doğum yapıp geri geldim 87 ile başladığım yarışmadan mezun olurken yine 72 kg üzerinden mi karne alıcam? (tabi karne alabileceksem çünkü 1 kere karne alma hakkımız var sanırım)

selamlarr
geçtiğimiz haftanın birincisi olarak hafta boyu neler yaptığımı yazmaya geldim. biraz geç oldu ama hafta sonum bayağı bir hareketliydi ancak fırsat buldum..

geçen hafta 2 gün boyu sadece çorba içtim, 2 gün boyu sadece salata yedim, hiç ekmek yemedim ve gideceğim her yere yürüyerek gittim. spor yapamadım küçük bebekle çok zor malum.. suyu da çok içemedim. eğer spor ve su olsaydı 2.7 kg den daha fazla olurdu eminim :)

herkese başarılar..

ek olarak: püsküütçüm bir durum arzedicem izninle. şimdi ben bu yarışmanın ilk üyelerindenim. kurulduğu zaman bir takımla başlamıştım. gel zaman git zaman karnemi aldım, kilo iniş çıkışlarım oldu vs. ama karne aldığım zaman da aklıma takılan birşey oldu. ben yarışma kurulduğunda halihazırda diyetteydim ve devam ediyordum. 72 kilo falandım yanlış hatırlamıyosam ve 80 den inmiştim. ama benim karnem 72 den hesaplandı bu normal çünkü cuma yarışmasına 72 den başlamıştım. fakat doğum yapıp geri geldim 87 ile başladığım yarışmadan mezun olurken yine 72 kg üzerinden mi karne alıcam? (tabi karne alabileceksem çünkü 1 kere karne alma hakkımız var sanırım)

paylaşım için çok teşekkürler tatlım:KK71:
dediğin gibi karneyi bir kere alıyoruz dolayısı ile sen kendi bünyende 878 il mezun olucaksın..kk daki karnen 72 ile başlamaya devam edicek şekercik:KK1:
ayy sen çok şekersin yaa soruyu sormuşsun ama sonunda da başka karne alamayacağını yazmışsın ne bu kıs 30 mayıs şaka sorusumu:KK53::KK53::KK53:

paylaşım için çok teşekkürler tatlım:KK71:
dediğin gibi karneyi bir kere alıyoruz dolayısı ile sen kendi bünyende 878 il mezun olucaksın..kk daki karnen 72 ile başlamaya devam edicek şekercik:KK1:
ayy sen çok şekersin yaa soruyu sormuşsun ama sonunda da başka karne alamayacağını yazmışsın ne bu kıs 30 mayıs şaka sorusumu:KK53::KK53::KK53:

:KK9::KK9: hamile kalıp ayrıldım kiloyu da hamilelik nedeniyle aldım o yüzden döndüm. yani keyfi değildi hem ayrılış hem dönüş. belki ondan tekrar karne alma şansım vardır diye düşündüm..

ayrıca almadım karneyi yarışmadan ayrıldım sayalım. geri döndüm olmuşum 87 kilo. ilk hafta eksi ye düşüp öyle devam ediyoruz sanırım. karne alırken de 72 den almış olucaktım o zaman. ama bana cuma yarışması 12 kg değil 17 kg verdirmiş olucaktı? benim taa 2007 deki kilomla ne alakası olucaktı ki başlangıç kilomun. yani kısaca cuma yarışmasına dönen kişilerin önceki yıllardaki kilosu değilde ulaştığı max kilo ile değerlendirilmeleri gerekmez mi? ben bunu sormuştum şeker :KK1:

:KK9::KK9: hamile kalıp ayrıldım kiloyu da hamilelik nedeniyle aldım o yüzden döndüm. yani keyfi değildi hem ayrılış hem dönüş. belki ondan tekrar karne alma şansım vardır diye düşündüm..

ayrıca almadım karneyi yarışmadan ayrıldım sayalım. geri döndüm olmuşum 87 kilo. ilk hafta eksi ye düşüp öyle devam ediyoruz sanırım. karne alırken de 72 den almış olucaktım o zaman. ama bana cuma yarışması 12 kg değil 17 kg verdirmiş olucaktı? benim taa 2007 deki kilomla ne alakası olucaktı ki başlangıç kilomun. yani kısaca cuma yarışmasına dönen kişilerin önceki yıllardaki kilosu değilde ulaştığı max kilo ile değerlendirilmeleri gerekmez mi? ben bunu sormuştum şeker :KK1:

eğer mezun olup karnen hazırlandıysa ve bunun üzerineden 6 ay geçtiyse yeniden yarışmacı olabiliyorsun ve kilon döndüğün kilodan hesaplanıyor...
ama karnen hazırlanmayıp geri dönmek üzere ayrıldı olarak çıktıysan ozaman bıraktığın kilodan döneceksin karnen ozamanki başladığın kilodan hesaplanacak...

püsküütcüm..biz 6.gurubu açtık..benim sana şuan için listeyi sunmam gerikyormu.yoksa cuma günü kilo bildirimdemi sunayım..hedef kilo içinde aynı şey geçerli..

tatlım çok teşekkür ederim emeğine ellerine sağlık:KK16:

sözkonusu mesajı ben de aldım canım..seve seve yardım ederim arkadaşa ve 6. takımın tekrar açılmasına şekercik:KK69:
yalnız bugün epey yoğunum işyerinde yoğunluğum hafiflediği zamanlarda uğrarım kk ya..
bu mesajı bile acilen yazıyorum tatlışım:126:
Akrepcim müsait olduğunda kallisim sefgilime durumu iletip rica edersin 6. takım topiğini açmasını.. maibeyaz da ilgilenecekmiş sağ olsun.. Siz, yeterli çoğunluk sağlandığını takip ederek ona göre kallisime mesaj atarsınız.. Şimdiden teşekkürler.. :KK71:

selamlarr

herkese başarılar..

Bijouxcum tekrar tebrikler.. :KK71: :nazar:

1- Yakın zamanda aldığım ve ilettiğim karar sonrasında yarışmacılar artık sadece bir kez karne alma hakkına sahipler.

2- Başlangıç kilosuna gelince ayda bir hazırladığım "bugüne kadar kim, kaç kilo verdi?" listemizin altındaki not bölümünde şöyle bir maddemiz var -ki soruna cevap olacaktır-.

"Herhangi bir sebeple ayrıldıktan sonra yeniden dönen üyelerin başlangıç kilosu olarak, Cuma Yarışmasına katıldıkları ilk tarihteki kiloları temel alınır. "

Öneri:

Cuma Zayıflama Yarışması'ndan kendi isteğiyle ayrılan veya hedeflediği kiloya ulaşıp mezun olarak ayrılan yarışmacılar, ayrıldıkları tarihten itibaren 6 ay süre için tekrar yarışmacı olma hakkını kaybeder.

1. Takım Kabul / Red
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul / Red
5. Takım Kabul / Red
7. Takım Kabul / Red
8. Takım Kabul / Red
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul / Red
14. Takım Kabul / Red

Not: Geri dönmek üzere ayrılan, bu dönemde de "izinli" kabul edilen yarışmacılar, öneri kapsamı dışındadır. Bu yarışmacıların koşulları ilgili takım kaptanınca belirlenir ve denetlenir.

püsküt bu öneriyi sunduğun zaman ben tek karne şansının olduğunu anlamamıştım...
mezun olduktan sonra tekrar yarışmaya katılmabilmek için 6 ay geçmesi lazım diye anladım...
biz mezun olsak sonra hamilelik vs gibi nedenle kilo alsak tekrar giremeyecek miyiz yarışmaya...
yoksa listelerde yer alabiliriz ama sadece karnemiz mi hazırlanmaz...:44:

kimse de dürtmüyo yani.. :63:

6. Takım açılmış bile yahu! :KK51:
püskütüm kalişim sezmiş olacakki ;6.takım yakın zamanda tekrar açılacak , hiçç kapatmamıştı ki:KK9:

Bu duruma çok sevindim . Her k.k girdigimde 6.takımı boş görünce üzülüyordum ...
şimdiden 6.takım üyelerine başarılar dilerim ..:KK70:

X