Biz ve Diğerleri

eMu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
840
0
Biz ;çocuk istemeyenler :KK4:
Diğerleri ısrarla çocuk istenmeli diye bize kızanlar ve ikna yönteminde olanlar :KK22:
Kurallarımız;
Amacımız kendi aramızda geyik lütfen anti msjlar yazıp geyiğimize limon sıkmayın
İşimize gelmeyen msjlara cevap yazmayacağız.
Geyik konusu daldan dala olabilir

Sabah kurs var yatayım artık gelince yazarım

Gecenin bi saatide aklıma bişey gelmedi:82:

Son düzenleme:
Biz ;çocuk istemeyenler :KK4:
Diğerleri ısrarla çocuk istenmeli diye bize kızanlar ve ikna yönteminde olanlar :KK22:
Kurallarımız;
Amacımız kendi aramızda geyik lütfen anti msjlar yazıp geyiğimize limon sıkmayın
İşimize gelmeyen msjlara cevap yazmayacağız.Geyik konusu daldan dala olabilir

Sabah kurs var yatayım artık gelince yazarım

Gecenin bi saatide aklıma bişey gelmedi:82:

evet, diğer topicten ve bu topiğin selametini isteyen tüm arkadaşlardan ricamız, huzur bozmaya çalışan mesajları görmezden gelerek, diğer mesajlara yorumlarla sohbetimize devam edelim. burasu geyik topiği her telde konuşabiliriz, aynı kafada olduğumuz arkadaşlarla değişik konularda da fikir alışverişi, yorum yapabilmek çok güzel olacak, emu'ya tekrar teşekkürler! :KK42:

Efendim topigimiz vatana ve millete hayirli ve ugurlu olsun demek istiyorum gecenin bir vakti.
Bu arada emek veren ve kendisini bizim icin feda edip zahmette bulunan Emu`yada tesekkürlerimi bir borc bilirim. :KK71:
Savascim senin degerli yorumundan sonra benim yorumumda olsun diye, su an gözü yari kapalli uykulu bir halde yaziyorum vallahi. :KK36:
Ooohhh beeee yarin görüsmek dilegi ile kizlar...:80:

Bugün kursta pasta börek merasimi vardı çektiğim fotolar hiç çıkmamış ne sinir bir durum

Rica ederim evet işimize gelmeyene yazmayız olur biter.Kimseye tezimizi kabul ettirmek zorunda değiliz onlarda bize

Evet muhatap benim heralde...

Ne yaptınız siz görüşmeyeli:KK6:

hayırlı olsun topikiniz :KK8:arada uğrarım

:98:Gutenmorgen kizlar, herkes kalktimi?
Simdi makyajimi yapmadan, giyinmeden size Günaydin diyip öyle ise gitmedk istedim.
Bugün zor bir hastam var ona dislerini yapacagim, 10 taneye yakin kron.Sonra aksam 19 kadar calis bakalim.
Eve gel yemek ye, uzat ayaklarini koltuga gel keyfim gel, filim seyret veya pc de sizlerle iste böyle.
Hayat bir kosturmaca ama cokda güzel yinede...
Savascim zamanim olsa tango kursuna gitmek isterim, hep hayallimdir, su ana kadar vaktim olmadi ne yazikki.
Yani zamanim olsa dans, müzik, veya tiyatro gibi kurslara gitmek isterdim.:KK66:
Dans etmeyi cok severim, iyide ederim derler, sesim güzeldir sarki söylemesini severim, tiyatroya gelincede eskiden citti cikmayan konusmayan bir cocukken simdide toplumlari etkileýebilen bir insan oldum ciktim, hosuma gidiyor.:nazar:

:KK60: hakkat böyle diyelim di mi bizimkiler:)))

yaa aynı saatlere denk gelemedik sanırım.

ee fikir alışverişi diyoduk di mi arkadaşlar,

zamanınız olsa ne gibi kurslara katılmak isterdiniz / ya da katıldınız?

evet ben şu kpss için evdeyim işim gücüm yok ama sınava da çalışmam lazım artık son 20 gün az girmem gerekiyor

Ben pc kursuna gidiyorum kpss için sonrasında ing istiyorum birde fotoğrafçılık kursu sonra dağcılığıma geri dönmek istiyorum

sen sen sennnnn ?

Simdi makyajimi yapmadan, giyinmeden size Günaydin diyip öyle ise gitmedk istedim.
Bugün zor bir hastam var ona dislerini yapacagim, 10 taneye yakin kron.Sonra aksam 19 kadar calis bakalim.
Eve gel yemek ye, uzat ayaklarini koltuga gel keyfim gel, filim seyret veya pc de sizlerle iste böyle.
Hayat bir kosturmaca ama cokda güzel yinede...
Savascim zamanim olsa tango kursuna gitmek isterim, hep hayallimdir, su ana kadar vaktim olmadi ne yazikki.
Yani zamanim olsa dans, müzik, veya tiyatro gibi kurslara gitmek isterdim.:KK66:
Dans etmeyi cok severim, iyide ederim derler, sesim güzeldir sarki söylemesini severim, tiyatroya gelincede eskiden citti cikmayan konusmayan bir cocukken simdide toplumlari etkileýebilen bir insan oldum ciktim, hosuma gidiyor.:nazar:

Oliva'cım bende altın diş istiyorum şöyle gülünce 1 km mesafeden farkedileyim zengin göründüğüm belli olsun.Ne kadar tutar sence :KK52:

guten abend olivia:))) ya benimkinin de en çok istediği tango öğrenmek, bir defa deneyelim dedik, dvd ile çalışmayı, ufak kazalar oldu ama çok eğlendik :KK1:

ben aslında daha kıpır kıpır dansları seviyorum, maalesef hiçbir dansta usta değilim ama gerçekten isterdim. müziğe kendini kaptır dansı oluyor benimki genelde ama beğenirler görenler, bilseler atmasyon :KK17:

ne mutlu sana sesin güzelmiş, tabii ki etrafındakilere de, ben de kendim öğrenemedim diye müzikten anlayan bi adam buldum kendime oçalar ben dinlerim :KK69: ritm tutarım:KK34:

bu arada etkile&yacute harf hatası mı yoksa bir şey mi demek merak ettim?

evet ben şu kpss için evdeyim işim gücüm yok ama sınava da çalışmam lazım artık son 20 gün az girmem gerekiyor

Ben pc kursuna gidiyorum kpss için sonrasında ing istiyorum birde fotoğrafçılık kursu sonra dağcılığıma geri dönmek istiyorum

sen sen sennnnn ?

pc kursuna kpss için mi gidiyorsun diye anladım önce ama sanırım hem pc hem kpss kursuna gidiyorsun.

ben diksiyon kursuna gidiyorum şu anda, herkes neden diyor, ama herkesin öğreneceği bir şeyler vardır diyorum, bir iki hata bile varsa düzelse fena mı olur, bir de ileride bu konuda eğitmenlik yapmayı düşünüyorum. ayrıca dil öğretirken sesleri nasıl daha kolay çıkarabileceklerini öğrencilere gösterirken de faydalanacağım bu kursta öğrendiklerimden.

amaaa... inşallah yakınlarda bir kurs bulursam gitar çalmayı öğrenmeyi çoook istiyorum :KK24:, en son çare sevgilimden öğrenicem :KK1: ingilizce'mi biraz daha ilerletmeyi de istiyorum ama bir yandan nasıl olsa derdimi anlatabiliyorum, yabancılarla çoğu konuda konuşabiliyorum en iyisi başka bir dili başlangıç seviyesinde bile olsa öğrensem diyorum... bilemiyorum:44:

hızlı okuma teknikleri kursu da ilgimi çekiyor, az zamanda daha da çok kitap okuyabilmek için :KK56:

bir de bu aralar nlp, zaman yönetimi, stres yönetimi vb kurslara takmış durumdayım. bakalım uygun saat ve yerlerde buldukça birbir almak istiyorum bu eğitimleri.

ah ah bu konuda arsızım maalesef, gerek bir yere giderek , gerek kendi çabalarımla bir şeyler öğrenmek...

sonra da diyorlar ki çocuksuz zaman geçer mi, yahu yetmiyor ki :KK60: öğrenmeye takan bir insan ne zaman boş kalabilir ki :KK60:

Oliva'cım bende altın diş istiyorum şöyle gülünce 1 km mesafeden farkedileyim zengin göründüğüm belli olsun.Ne kadar tutar sence :KK52:

koptum :KK60:

Buarada ben de çok severim dans etmeyi
küçükkene Aytunç Bentürk hayranıydım,
kendi çapımda dans ettim durdum,

Buarada ben de çok severim dans etmeyi
küçükkene Aytunç Bentürk hayranıydım,
kendi çapımda dans ettim durdum,

aytunç ismi tanıdık geldi ama hemen gogıl amcaya sordum, yoncimik'in yanındaki çocukmuş (tabi adam desek daha doğru olur) senin yaş genç bayaa sanırım elismiren :KK34:

hadi hanımlar dansa :KK66: :KK66: :KK66:

Emu sana ben en iyisimi Marylin Manson tipi, ön disler komple altin yapayim.
Allah iyiligini versin emi, bende koptum valla...
Vaaayyy, birde dagcilik he?:82: Vallahi bravo, ya ben korkarim, zaten yükseklik korkum var. Kpps sinavlarinda kesin basarlii olursun bak kac kisi arkanda, sana dua ederiz.
Savascim yanlis yazilmis o kelime, nasilda uydurmusum öyle.
Ne güzel sevgilin var, sana gitar calmasi cok romantik ya. Kacirma onu vallahi sirf gitari icin gidilir.
NLP hakkinda okumadigim kitap kalmadi herhalde ama hepsi Almanca yoksa tavsiyelerde bulunurdum. Bana cok yaradi, gercekten isle alakali görüs acimi degistirdim, hem kendimi hemde yönetim seklim degisti. Tavsiye ederim devam et, cogu seyleri sadece isde degil özel hayatindada kullaniyorsun profesyonellesitkce.
Birde benim oto biografi kitaplar okuma merakim var, yani insanlarin hayatlarini anlatmasi cok ilgimi ceker.:KK53:
Herseye cok merakliyim, inanin benimde bos vaktim yok, keske bir gün 48 saat olsa, diyenlerdenim. Hayatimda canimin SIKILdigini hatirlamiyorum, her gün birseyler daha ögrenme avcisiyim. Halada bitmiyor ögrenmek, yok seminerler yok yeni aletler derken zaman gelip geciyor.

Bu alıntılar biraz yoruyor beni toptan isim bazlı yazayım :97:

Ben ilk diksiyon kursuna yazılmıştım doğru ve etkili konuşmak istiyordum odunluk var az ruhumda ama güzel konuşmak en istediğim şeylerdendi ama kursa devam ederken boynumdaki tümörden derslere devam edemeyecek duruma gelince bırakmak zorunda kaldım ama inş günler uzasın yine gideceğim

Hızlı okumayada gidiyordum ama hocam evlenme teklif edince bırakmak zorunda kaldım.Süper bişey bence ben baya iyiydim tavsiye ederim

Kpss kursuna gitmiyorum salaklık ettim boşa para vermiş olacağım diye gitmedim şimdi pişmanım en azından konular biterdi diye

Dağcılık 10 yıldır aileme rağmen yapmayı sevdiğim tek şey.Hatta dağcı bi sevgilim vardı sırf Everest için idare ettim ama en son olmadı burdaki arkadaşlarda ayrıl dedi ayrıldım en son.Şimdilerde dağlarımı özleyince nedense o aklıma düşüyor

Ben ney,keman birde saksafon çok istiyorum ama en çokta keman saksafon konusu dalga konusu oluyor aynı boyda kalırsınız diye

Yapalım oliva'cım usta sensin yap bi güzellik hem az arkadaş indirimide olur dimi

Gitme ihtimalim olsa tango isterdim güzel bir dans çeşidi

Aaaaa biraz görgüsüzlük yapayım:KK37:
Yarın 10 Kasım töreni var kursta bende Atatürk'ün hayatını okuyacağım.Dua edin kızlar rezil olmayım:KK76:

Bu arada yazarken Türkçe dilbilgisi kurallarına dikkat etsekte olur mu?En azından doğruları birbirimizden görürüz:KK19:

Birde bende erkek gibiyim az kokoş hatun olmak için ne yapmak lazım bilgisi olan:KK12:

Evet olivia ben de araştırdıkça NLP'ye ilgim daha da artıyor. Ayrıca eğitmen olarak da çok işime yarayacağını düşünüyorum. Zaten bu hastalık yok mu, hayatın çoğu noktasında karşılaştığım şeyleri hep derslere nasıl adapte edebilirim diye düşünmek ...:KK1:

Bu arada Almanca kitap tavsiyelerini de alırım umarım ileride. Bana da faydalı olur ama NLP konusunda biraz zorlar sanırım, kelime bilgisi bakımından haliyle:)

Oliviacım bi' ortak noktamız daha çıktı oto-biyografiler! Sana şöyle desem eskiden roman okuyamazdım, yani ya oto-biyografi, biyografi ya da biyografi-kurgu, illa da gerçekle bağlantısı olacaktı. Ama kendi adıma çok dersler çıkardım zamanında...

Emu'cum, bu dağcılık olayına gerçekten saygı duyuyorum. Nasıl özgür hissedebildiğini tahmin edebiliyorum, ayrıca ayrı bir zevki ailene rağmen yapabiliyor olman sanırım:KK66: Ben de korkardım kesinlikle. Benim kendimi en cesur hissettiğim yer de denizdir. Kara değil ama kesinlikle:))) Sen nasıl başladın dağcılığa? Aman Everest'e sen yalnız çıkarsın daha iyi, o adam olmasın yanında daha güvenli olur zaten, değil mi?:))

Bu arada yazarken Türkçe dilbilgisi kurallarına dikkat etsekte olur mu?En azından doğruları birbirimizden görürüz:KK19:

Birde bende erkek gibiyim az kokoş hatun olmak için ne yapmak lazım bilgisi olan:KK12:

Bu arada Emu'cum sağlık olsun da her kursa gidersin bir bir dediğin gibi... Ama "Hızlı Okuma Kursu" nun "hızlı"sını hoca farklı algılamış sanırım :KK1:

Elimden geldiği kadar dikkat etmeye çalıştım bu iki mesajımda, arada elimden kaçarsa kusura bakma olur mu, malum diğer topiclere özensiz yazıyorum:KK43:((

Bu arada bizden kokoş olmaz gibi geliyor, ama hani biraz olsun değişim için, hafif makyaja başlayabilirsin, hafif derken çok hafif :KK9: mesela çoook hafif bir allık ve renkli dudak nemlendiricisi :KK34:

X