Eşiniz internette başka kadınlara seni özledim der mi?

İşte herkesin hayat görüşü farklı!
Benim için ihanetin sanalı da aynı kanalı da aynı...
benim içinde aldatmanın sanalıda gerçeğide aynı...ben sadece normal bir arkadaşlık edinilebilirmi bunu öğrenmek istemiştim.....ama bütün kadınlar edinilmeyeceğini söylediğine göre siz haklısınız ben aldatıldım...

Konunuzu baştan sona okudum. :KK61:
Size yardım etmeye çalışan arkadaşlara tuzunuz kuru hemen nasıl yaparım gibi sözler etmişsiniz... :44:
Büyük ihtimalle bana da bekarım diye aynı muameleyi edeceksiniz ama gene de söyleyeceğim... :KK19:
Eşinizin sizi şaşırtmak için hedef şaşırttığı çok aşikar.
Yok evli yok bilmem ne...
Evli olması sizi sanal da olsa aldattığı gerçeğini engeller mi?
Kapatır mı?! :KK19:
Açıkçası buluşmadıklarını, herhangi bir şey yaşayıp yaşamadıkları durumunu da siz kendinizi kapamışsınız.
Görmek istemiyorsunuz...
Aman çocuğuma bakayım ne yaparsa yapsın şeklinde psikolojik olarak kendinizi teselli ediyorsunuz.
Ama yanlış yoldasınız.
Bunun sonunda üzülen siz olursunuz.
Ne eşiniz ne o kadın üzülür halinize.
Aklınızı başınıza alın.
Başka bir kadın yüzünden size düzinelerce yalan söyleyen, dalavere çeviren bir adamla aynı evi paylaşmayın.
Bırakın bu yalanlarla otursun kendisi yaşasın. :KK31:

Konunuzu baştan sona okudum. :KK61:
Size yardım etmeye çalışan arkadaşlara tuzunuz kuru hemen nasıl yaparım gibi sözler etmişsiniz... :44:
Büyük ihtimalle bana da bekarım diye aynı muameleyi edeceksiniz ama gene de söyleyeceğim... :KK19:
Eşinizin sizi şaşırtmak için hedef şaşırttığı çok aşikar.
Yok evli yok bilmem ne...
Evli olması sizi sanal da olsa aldattığı gerçeğini engeller mi?
Kapatır mı?! :KK19:
Açıkçası buluşmadıklarını, herhangi bir şey yaşayıp yaşamadıkları durumunu da siz kendinizi kapamışsınız.
Görmek istemiyorsunuz...
Aman çocuğuma bakayım ne yaparsa yapsın şeklinde psikolojik olarak kendinizi teselli ediyorsunuz.
Ama yanlış yoldasınız.
Bunun sonunda üzülen siz olursunuz.
Ne eşiniz ne o kadın üzülür halinize.
Aklınızı başınıza alın.
Başka bir kadın yüzünden size düzinelerce yalan söyleyen, dalavere çeviren bir adamla aynı evi paylaşmayın.
Bırakın bu yalanlarla otursun kendisi yaşasın. :KK31:

canım benim tuzunuz kuru derken arkadaşımın evlimi bekarmı olduğunu bilmeden dedim..yani onun başına anlaşılan benimki gibi bir şey gelmedi sanırım anlamında......o kadınla buluşmuş olma ihtimali bile yok ...çünkü biz hataydayız ilin ismini vermek istemiyorum ...o kadın msl 400 km lik bir uzaklıkta ...bunu çok iyi biliyorum eşimi oraya gitmediğini o kadının gelmediğini biliyorum ...ama aldatmanın sanalı ..gerçeği olmaz ....üzülen hep benim zaten ...çok tşkkr ederim canım

arkadaşlar kafayı yicem...nerden başlasam bilmiyorum.......başka bir sitede eşimin başka kadınlarda özelden yazıştığını öğrendim....kadınlara kadınlarda onlara özledim seni..canım benim gibi ..nezaman görüşeceğiz diye mesajlarını yakaladım.....eşime sordum aralarında duygusallık veya hiç bir şekilde cinsellikle ilgili konuşmadıklarını..söyledi ben inanmadım saatlerce zorladım...ama allahın ölen annesinin bile üzerine yemin etti....sadece seninle konuşmayı özledim anlamında söylediğini ..kadının kocasıyla ayrılmak üzere olduğunun...eşiminde buna engel olmaya çalıştığını felan söyledi ..bu kadını birisiyle fecebook ve msn dende yazıştığını öğrendim ne yapayım ben eşimin söylediklerine inanayımmı..gerçekten hiç bir şekilde cinsellikle felan konuşmamış olabilirmi...bir kadın ve bir erkek 3 yıl boyunca ne konuşmuş olabilir..bir jkadın olarak ..hiç tanımadığınız bir erkekle...problemlerinizi paylaşırmısınız..

Adam zaten ölen annesine yemin etmiş. Hay yarabbim zaten kadıncağıza olan olmuş tabi yemin eder. Siz inanmaya devam edin...:KK68:

öncede yazdığım gibi o kadını üzmek şu an işten bile değil.......çocuklarına acıyorum....ama en ufak bir hamlesinde çocuklarıymış ...kocasıymış....annesi babasıymış dinlemem....tabi sen eşine sahip çık diyeceksiniz ben eşimin 1 yıldır o kadınla görüşmediğini biliyorum..pişman olduğunuda biliyorum
çünkü facebook ..msn şifreleri var bende ...o kadına cevap yazmıyor....ama o kadın arada bir çıkıp özledim seni deyip duruyordu

Esiniz 3 yildir baska bir kadinin sanalda derdini dinleyerek ona cozumler sunarak istediginde kadinlari ne guzelde anladigini ispatliyor bence. Sizi nasilda anlayamamis da buradaki kadinlarin tepkilerini merak etmissiniz sasirdim dogrusu! Baska bir kadina ozledim seni,canimli falan nasil hitap eder! Aldatmak sadece cinselligi kapsamiyor bana gore.Esiniz sizi basbayagi aldatmis.Yasam kosullarinizi bilemiyorum ama affetmeyin,benim icin bu bosanma nedeni.Sizde esinizi hosgorebilmek icin kiliflar aramayin.Gercekci olun.Birakin o sanalda sanal askiyla birbirlerine guzinablalik yapmaya devam etsinler,sizde bebeginizle inandiginiz hayata devam edin.

bana göre evli bir erkegin internette bayanlar sohbet etmesi ters
ne anlamda olursa olsun özledim dememeli
cok konusmaya ihtiyaci varsa gelsin sizinle konussun

......o kadınla buluşmuş olma ihtimali bile yok ...çünkü biz hataydayız ilin ismini vermek istemiyorum ...o kadın msl 400 km lik bir uzaklıkta ...bunu çok iyi biliyorum eşimi oraya gitmediğini o kadının gelmediğini biliyorum ...ama aldatmanın sanalı ..gerçeği olmaz ....üzülen hep benim zaten ...çok tşkkr ederim canım

Benzer örneklerini duydum bu hadisenin... :KK20: Bu hanım eşinizle evvelden tanışıyor bile olabilir... Sizden önce o vardı belki... Baktılar araya evlilikler girdi, "Böyle de olsa irtibatı koparmayalım" dediler. Erkekler duygusal bağ kurmadıkları yahut beğenmedikleri kadınları bırakın teselli etmeyi, onlarla uzun süre konuşmak bile istemezler hele hele internette binlerce kadın varken özellikle bir tanesiyle yıllardır konuşmaya zahmet etmezler. Eğer ediyorlarsa o kadın onun için gerçekten özeldir... Sanal-reel aldatmayı bırakın bu kadın eşinizin kalbinde büyük yer edinmiş kendine... Cinsel içerikli konuşmamaları sizi rahatlatıyor ama bu daha da kötü... Kadın onun için cinsel bir objeden çok daha fazlası... Yoksa adam girerdi herhangi bir cinsel içerikli siteye kendini tatmin ederdi... Bu devirde evlilikler bile birkaç ayda bitebilirken 3 yıldır "Böyle de olsa görüşelim" durumu yaratılması köklü bir bağı ispatlıyor. :KK68:

Ayrıca türlü vasıta ve tarifelerin olduğu günümüzde insanlar akşam üzeri çizme almaya ta İtalya'ya gidiyor... Kadının gelmeme ihtimalinden de o kadar emin olmayın... :KK47:

öncede yazdığım gibi o kadını üzmek şu an işten bile değil.......çocuklarına acıyorum....ama en ufak bir hamlesinde çocuklarıymış ...kocasıymış....annesi babasıymış dinlemem....tabi sen eşine sahip çık diyeceksiniz ben eşimin 1 yıldır o kadınla görüşmediğini biliyorum..pişman olduğunuda biliyorum
çünkü facebook ..msn şifreleri var bende ...o kadına cevap yazmıyor....ama o kadın arada bir çıkıp özledim seni deyip duruyordu

Tek iletişim yolu internet mi sanki... Telefon diye bir şey var... Üstelik sizin bildiğiniz adreslerin şifreleri sizde... Çok mu zor kendi aralarında kullandıkları bir adres edinmek... 3 dakikada yeni bir adres açar, siz de mutlu olursunuz kendi bildiğiniz adreste bir "faaliyet" yok diye... Siz eşinizi "pişman, onunla görüşmüyor, kadın özlediğini söylüyor" diye aklar ve tüm suçu kadına atarsanız o da size o kadını övüp yüceltir... Madem bu denli eminsiniz konuyu paylaşmanıza pek de lüzum yokmuş... Fakat satırlarınızdan içten içe perişanlığınız da belli oluyor... Bu bir çelişki... Tan ağarırken bu konuyu açtığınıza göre artık kendinize itiraf edin hala görüşüyor olabilirler, eşinize güvenmiyorsunuz, en az kadın kadar o da suçlu... Sırf onsuzluğu göze alamıyorsunuz diye masumlaştırmayın eşinizi... Desteğini, sevgisini paylaştığı bir kadın var, durum bu kadar net... En Büyük KK

Esiniz 3 yildir baska bir kadinin sanalda derdini dinleyerek ona cozumler sunarak istediginde kadinlari ne guzelde anladigini ispatliyor bence. Sizi nasilda anlayamamis da buradaki kadinlarin tepkilerini merak etmissiniz sasirdim dogrusu! Baska bir kadina ozledim seni,canimli falan nasil hitap eder! Aldatmak sadece cinselligi kapsamiyor bana gore.Esiniz sizi basbayagi aldatmis.Yasam kosullarinizi bilemiyorum ama affetmeyin,benim icin bu bosanma nedeni.Sizde esinizi hosgorebilmek icin kiliflar aramayin.Gercekci olun.Birakin o sanalda sanal askiyla birbirlerine guzinablalik yapmaya devam etsinler,sizde bebeginizle inandiginiz hayata devam edin.

Şu yorumun neredeyse aynısını yazacaktım. Sizle beraber olsa bile başka kadınları etkilemekten ilgilelerini çekmekten zevk alan bir eşe sahipsiniz. (Tabi gerçekse bu olay)
Bu kişiyi kesinlikle değiştiremezsiniz bunu bilin. Bu hata değil kişilik meselesi. 2. olarak hiçbirşey yapmasa veya yapmayacak olsa dahi bu iç kemiren düşünce ile yaşanır mı onu da düşünmek lazım.

şaka gibi ama gerçek....etkilemekten ve pohpohlanmaktan zevk alıyor..bekarkenden tanışmadıklarını biliyorum...2008 inyaz ayında eşim bana...geldi dediki...bugün bir sitede bir kadınla yazıştık işte ...eşinden ayrılma noktasına geldiklerini felan söyledi dedi...ben eşinde ayrılmaması için çocuklarını düşünmesi gerektiğini söyledim dedi...açıkçası biraz rahatsız oldum ama ....iyi yapmışsın gibi bir şey söyledim....taa ozamandan beri yazışmışlar.......

artık görüşmediklerinden eminim görüşüyor olsalar kadın arada msj atıp durmaz.......gerçi benim ona yazdığımdan sonra oda yazmadı....

ben olsam böyle bir şeyi normal karşılamazdım, hepsini okuyamadım sayfaların ama benim düşüncem , ben böyle bir şeye müsade edemezdim.sanırım hayatımın geri kalan kısmında yanımda olmazdı.

Öyle bir sormuşsunuz ki sanki herkesin eşi için çok normal bir durum,
ne var ki der tabi alışkanlık, her kadına özledim der bunlar doğal,gibi sormuşsunuz.

Konu sahibi arkadaş üyeliğini iptal etmiş.
Ama konu eğer fake değil ise kocası çok fena boynuzu takmış

Yazık:KK68:

Kafasini kirip eline verirdim herhalde napcam baska:KK22:üyeligi neden iptal etmiski kocasimi etti acep?

Evli bir bayan,
evli bir erkege ya$adigi sorunlari anlatacak he!

Ve evli bir erkek bu evli bayanla 3 sene boyunca onun derdini mi dinlicek?! KÜLAHIM nerde yav bidakka... alayim öyle dinleyim...

Kizim,
e$ine sahip çik. Ona kar$i güveninin sarsildigini ve derhal o ki$iyle alakasini kesmesini ve gözünün önünde her$eyi silmesini ve yaninda ona mesaj yazmasini iste. Sen mi önemlisin kocasiyla ya$adigi sorunlari anlatan bi o'.. mu?
3 senedir sorun ya$iyorsa gitsin bo$ansin edepsiz! Küfür etcem zor tutuyorum. E$inize evliliginize sahip çikin ne pis kadinlar var ya. Gece gece asabim bozuldu.
Geçmi$ osun umarim kötü $eyler olmaz.

X