ümraniye buluşuyor!!!

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.386
15
cumertesi saat 13-00 de çarşıda burger king te buluşuyoruz arkadaşlar gelmek isteyenler gelecegini belirtmesi yeterlidir..
airportta ki buluşma çok uzak oldugu için anadolu yakası olsun diyenler için..gelmek isteyen tanışmak isteyen buyursun gelsin...

cumertesi saat 13-00 de çarşıda burger king te buluşuyoruz arkadaşlar gelmek isteyenler gelecegini belirtmesi yeterlidir..
airportta ki buluşma çok uzak oldugu için anadolu yakası olsun diyenler için..gelmek isteyen tanışmak isteyen buyursun gelsin...

Canım boşver Ümraniyeyi.
Sen de gel diğer buluşmayakaydirigubbakcemile5

diğer buluşmaya katılım cok bende çok istiyorm ama çok uzak metroylada olsa istanbulun çıkışı neredeyse, herkese ortak bir nokta olsaydi gelinirdi kolaylıkla.

Ecrin ,ben Ümraniyede oturuyorum eğer katılım olursa iş çıkışı öğlen 1-2 saatliğine uğrayabilirim .

kimse yokmu yaw:)
şeker gelirimde akşamına dugun var ümr de olmam lazım bebeyle yetişemem heryere:)

tuanna sende gel..buluşuruz..gelmek isteyen buyursun gelsin..
gelmek isteyen bana özelden telini atsın isterse.

sende kımsın nerden cıktın dıyceksınız dımı:1rolleyes: baktım ümraniye bulusuo bende gelim dedım tabı kabaul edersenız:1closedeyes:

kesin gelecek olan arkadaslar özelden tel numarasını bana atarlarsa sevinirim benim gelmem belki biras gec olabilir sizi bulmam acısından ii olur.

Cnm görüştüğümüz gibi ben orda olacağım bu siteden bi kaç arkadaşta gelebilir...c.tesi görüşmek üzere

kızlar bende yarın gelmek ıstıyorum kesın kac kısı gelıyor hadı toplanıp yapalım bu hafta sonu su bulusmayı ama kesin gelıcek arıkadaslar soylesın lutfen gelebılırımlerle falan olmuyor bu ıs özelden telefonlarımızı ya da msn adreslerımızı yazarsak daha kolay olur bence

Kaçta orada olalım arkadaslar , kesin burger king dimi ,ben iş çıkışı gelicem.kızımı getirmicem büyük ihtimalle .

Saat 1 iyi arkadaşlar alt katta ben 2 oğlumla oradayım yarın isteyen pm ye telını bıraksın

tmm canım , ben ecrinden telini aldım onu ararım eğer tanıyamassam sizi . görüşürüz ...

X