eşimin telefonundaki mesaj ???

Sabrina hayran kaldim...Bazi arkadaslar kizsada gercekten hayran olunacak bir ozellik bence...Senin icin gercekten duva ediyorum...malesef bu duyguyu biliyorum umarim mantikli aciklamasi vardir...

2.gizli hatta tekrar ulaşmanız mümkün olduğunda alıp o kadının numarasını silip kendi numaranızı yazsanız isim değişikliği yapmadan, farkeder mi bunu? mesajlar direk size gelir sizin de kanıtınız olur..hatta farketmez de sizinle o kişi die mesajlaşırsa belki buluşma planlayabilir karşısına siz çıkabilirsiniz..
keşke farketmese..

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ya varya birde kadınlara akılsız derler..

cin gibi fikirler sadece bizden doğuyor :lepi::lepi:

bende bu aldatma konusunda çok hassasım kuru ekmeği yer otururum ama aldatılmayı asla kaldıramam kesin eminsem bitmiştir 5 çocuğumda olsa bırakırım bidaha dokunamaz bana iğrenirim offf erkekleri kaynar kazana atmalı

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bence konuşamayacak bu akşam.. Umarım da öyle olur.. Çünkü kesinlikle inkar edecek..
iyice emin olup, sonra konuşmak daha doğru sanki..

öfkene kapılmadan sağlam ve sağlıklı adım atabilmen çok güzel.. vereliniortak

inş. güzel gelişmelerle dönersin

Geçmiş olsun arkadaşım. Allah yardımcın olsun. Boşanmayı gerçekten düşünüyorsan donuna kadar almadan bırakma derim.

merak ettim valla.. ay pembe dizi izler gibi oldum dakikalardır..
şaka bi yana,
Allah yardımcısı olsun... çocuk var arada, onu es geçmemek lazım..

konu sahibi online olmuş,
onu merak edip girdim valla ..yazsada bilgilensek,inşallah hakkında hayırlısı olmuştur..

ben anlatayım canım eşinin tlf nundan msj
atıyosun 2222 ye şifre yazıp sonra şifre geliyor eşinin
tln o şifreyle netten girip herşeyini görebiliyorsun
tabi bu türkcel için diğer aboneleri bilmiyorum:nazar::nazar:

anaamm neler varmış delikafadulden
çok şey öğrencem kkdan
babam tlfnuyla yapışık gibi.bi 1 dkcık ayrılsa bizde yapardık ama yok anacım nerde boshayallersmile

Konuyu Toplam 32 Kullanıcı okuyor. (28 Kayıtlı kullanıcı ve 4 Misafir)

Herkes heyecanla gelişmeleri bekliyor delikafadulden

X