2010 ocak anneleri bayram çekilişi..

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.386
15
kızlar malum bayram yaklaşıyor bebeklerimizin ilk bayramı hediyeleşme yapalım diye düşündüm katılmak isteyenler isimlerini yazdırmaları yeterli:)
pazartesi akşamına kadar isimleri bekliyorum..
ay'ın 2 sinden itibarende hediyeleri göndermeye başlarız...ay'ın 9'u zaten bayram...
hediyeni mali değeri 50 lirayı geçmesin 20 liradan da aşağı olmasın sonra sorunlar yaşanıyor malum:)
bu şartları kabul edenler isimlerini yazdırsın:)
hadi bakalım....

KATILACAKLAR BEBEĞİN BEDENİ
1-ecrin1001 12-18
2-ayça24 9-12
3-oferta 9-12
4-bfg
5-rengarenkrengarenk 9-12
6-esra35 12-18
7-neşe123 12-18
8-juliett
9-eysan2009 12-18
10-hemşirem

Son düzenleme:
ecrincim belli gün belirleyelim esmerin yaptığı gibi katılım son tarihi şudur diye...
ve herkes bayramdan bir kaç gün önce ulaştırsın...

canan hoşgeldin..çekilişemi katılmak istiyorsun..yoksa normal topiğe gel 2010 ocak anneleri..
kızlar bir de bebeklere kaç ay kıyafeti giydirdiğinizi yazarsanız sevinirim..

bende katılmak istiyorum bebelere mi alcaz hedaye
demir 12-18 ay arası giyiyo
kilosu geçen ay 9600 boyu 72-74 arasıydı

kızlar malum bayram yaklaşıyor bebeklerimizin ilk bayramı hediyeleşme yapalım diye düşündüm katılmak isteyenler isimlerini yazdırmaları yeterli:)
pazartesi akşamına kadar isimleri bekliyorum..
ay'ın 2 sinden itibarende hediyeleri göndermeye başlarız...ay'ın 9'u zaten bayram...
hediyeni mali değeri 50 lirayı geçmesin 20 liradan da aşağı olmasın sonra sorunlar yaşanıyor malum:)
bu şartları kabul edenler isimlerini yazdırsın:)
hadi bakalım....

1-ecrin1001
2-ayça24
3-oferta
4-bfg
5-rengarenkrengarenk

ecrın benıde yaz canım hedıye cekılısıne..

ecenin kilosu 8.200 boyuda71 cm....
ayrıca 9_12 yeni yeni giymeye başladı...

juli pazartesi akşamına kadar beklicem ondan sonra hemen alıp gönderilecek bayramdan önce..

ben bu hediyelesmeye katilamayacagim cünkü artik yaklalsik 8 ay kadar türkiyeye gitmicem, buraya gelen de olmayacak gibi görünüyor.

ama sizi burdan seyredecegim kim ne alacak deyu ben de sizin kadar heyecanla bekliyorum :emir_bebek:

ayy anam hediyeleşmemi var yaaa ama ben köprüdeyim pöffff bende katılamıcam bidaki sefer inşallah ayy bebelere baktımda benim çağan 18 24 aylıklardan giyiyo lcvdan aldıklarımda hep 2 yaş oluyo anam bide bebeme zayıflamış diyom maşallahı var desenize maşallah tokmağıma ama bizim boyumuz 74
kız julii sen baa hediye al ben 40 bedene girdim muhahahhha

X