vajinadan dışkı gelmesi........acillllllll

Şiddetli karın agrısıyla dıskı ihtiyacı hissetmişsin Ani ishal belirtisi bi anda gelir aynısı banada oluyor bazen sen onu tuttugun için vajinadan geldiğini sanırsın ishalde sarı koyu akıntıdır

canım gerçekten anlattığın gibiyse ve dışkı olduğundan eminsen fissül oluşmuştur, yada bilemayacağim ama kesin cerrahilik bişey,büyük ihtimalle ameliyat olursun. bu sonuçlara da hazırlıklı ol. ha bu arada devlet acile gidebilirsin haftasonu bütün bölümlerde nöbetçi doktor var canım.pazartesi çok geç olabilir.ama tümör değildir korkma. tekrar geçmiş olsun.

ha bu arada bu söylediklerime aşırı ağrı ve ateşte eşlik eder. eğer bu belirtiler varsa ve artarak devam ederse eşini çağırmalısın.

sildiğimde ishal gibi dışkı sanırım ama ya yanılmıyorum çünkü parçalar var içinde ve koyu sarı akıntı gibi geliyo

Çok geçmiş olsun Bebeğinizle birliktede olsa gidin doktora.

Ayrıca kokladınız mı? Ne kokuyor? Normal dışkı gibi mi?
koyu sarı pıtılaşmış akıntı gelebilir vajinadan. İltihap olabilir.
Ama bunun cevabını hiç birimiz veremeyiz herşey olabilir.
Derhal doktora gitmelisiniz.

Kokusuna bi baksaydınız keşke...
İhmal etmeyin,merak edip netten baktım..
Nadiren sezaryenli bayanlarda görülebiliyormuş,bir de rahim ağzında yara,iltihaplanma falan varsa..
Siz hem bir jinekoloğa hem de genel cerrahiye mutlaka bir görünün,ihmal etmeyin..
Umarım bir sorun yoktur..
Geçmiş olsun...

bana kalırsa eşiniz gelince en azınan acile gidip bi görünün pazatesiye kadar beklememiş olursunuz pazarteside gidersiniz tekrar.bi de kokusuna şekli nasıldı belkide yanıldın

yok artık daha neler:KK1:

siz yerleri karıştırdınız galibasempatiksalakcinni

sağlıkla ilgili bi konuda dalga geçmek hiç hoş değilşakkıdı

geçmiş olsun umarım önemli bişey değildir doktordan gelince bizi de bilgilendirirseniz seviniriz

hyr cnm yerleri falan karıştırmadım tuvalete gidip peçeteye siliyorum sarı akıntı tarzında parçalar geliyo .dr a gitme konusuna gelince evde küçük bebeğim var ve eşim nöbetçi izin alamadı gidemiyorum o yüzden yapıştım kaldım pc ye bilgi almak için.ama siz dalga geçiyosunuz.saolun..

Cnm aşırı derecede ıkınma olduysa ondan olabilir ben duymuştum bunu. ama kanser filan getirme aklına. çünkü bikaç günde sağlığına kavuştu o arkadaş. dediklerinin aynısını yaşadı. iyi şaun. kalbini temiz tut ve erteleme sakın. geçmiş olsun cnm

sarı akıntı tarzı şeyler başkadır, dışkı başkadır canım sen de biliyorsun ki..

ama dışkı deyince ilk defa duydum ..

akıntı parça parça da olabilir, mantar vs durumlarında oluyormuş..belki öyledir..
geçmiş olsun korkma

X