yeni evliyim aldatıldım

gulbahar3788

çaresizz
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2010
17
0
merhaba arkadaşlar henüz 25 günlük evliyim.bir gece eşime gece 11de kayıtlı olmayan bir numara iyi geceler diye mesaj atmış.bu kim diye sorduğumda tanımıyorum dedi.ertesi gün geldi hattını kırdı ve artık telefon yok dedi.tabi kırdığı hat benim bildiğim hattı değil varlığından haber olmadığım bi hattıymış..bunu sonra üstüne gitmedim bi daha.bi kaç gece sonra gece elinde telefon uyuya kalmış.bende sanıyorum ki hattını kırdı telefon kullanmıyor.kızla mesajlaşırken uyuyakalmış.Allah ın işi ya bende yakaladım.cinsel içerikli mesajlar vardı.onu uyandırdım bağırdım söylemediğimi bırakmadım.yalvardı affet diye.ben bunu bi arkadaşımla paylaştım.o da benim eski yakın kız arkadaşıma anlatmış.meğer o kız benim bir zamanlar yakın arkadaşım olan kızmış.ama eşim kendi olduğunu söylememiş.bu kız eşimin kuzeniyle çıkmıştı.ilk önce onunla kuzeniymiş gibi mesajlaşmış.arkadaşım inanmayınca ben denizim demiş öyle uydurma bir isim bulmuş işte.buluşalım senden çok hoşlanıyorum ve söyleyemeyeceğim bi sürü cinsel içerikli mesaj yazmış.şimdi eşim bana diyorki onunla görüşmemin iki sebebi vardı. biri kuzenime yakınlaşmak için senle görüştüğünü kanıtlamak için.biride senin hakkında ondan bilgi almak için.ne de olsa eski arkadaşın dedi.ben buna inanmıyorum.daha 25 günlük evliyim ve psikolojim bozuldu.ne yapacağımı bilmiyorum.ben mesajı pazar günü yakaladım.eğer yakalanmasa salı günü onunla buluşacakmış.arkadaşıma beni görünce şok olacaksın demiş.ayrıca iyi geceler mesajını yazan da ayrı bi kızmış ben 2 yıl nişanlı kalmıştım asker yolu bekledim.askerdeyken bulmuş bu kızı ve çıkmışlar halada sürüyomuş ilişkisi bu olay ortaya çıkınca onlada kesmiş ilişkisini.yardımlarınızı bekliyorum...beni dinlediğiniz için teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
çok geç kalmış 25 gün mü dayanabilmiş
bu ne terbiyesizlik doyumsuzluk ya:eek:lmaz:
mübarek ramazan bela okumayım diyorum..
siz ne yapmayı düşünüyosunuz
sürer mi bu evlilik?

bilmiyorum çok kararsızım yardımlarınızı bekliyorum.

erkektir yapar

kır dizini oturmirmirmirmir

merhaba arkadaşlar henüz 25 günlük evliyim.bir gece eşime gece 11de kayıtlı olmayan bir numara iyi geceler diye mesaj atmış.bu kim diye sorduğumda tanımıyorum dedi.ertesi gün geldi hattını kırdı ve artık telefon yok dedi.tabi kırdığı hat benim bildiğim hattı değil varlığından haber olmadığım bi hattıymış..bunu sonra üstüne gitmedim bi daha.bi kaç gece sonra gece elinde telefon uyuya kalmış.bende sanıyorum ki hattını kırdı telefon kullanmıyor.kızla mesajlaşırken uyuyakalmış.Allah ın işi ya bende yakaladım.cinsel içerikli mesajlar vardı.onu uyandırdım bağırdım söylemediğimi bırakmadım.yalvardı affet diye.ben bunu bi arkadaşımla paylaştım.o da benim eski yakın kız arkadaşıma anlatmış.meğer o kız benim bir zamanlar yakın arkadaşım olan kızmış.ama eşim kendi olduğunu söylememiş.bu kız eşimin kuzeniyle çıkmıştı.ilk önce onunla kuzeniymiş gibi mesajlaşmış.arkadaşım inanmayınca ben denizim demiş öyle uydurma bir isim bulmuş işte.buluşalım senden çok hoşlanıyorum ve söyleyemeyeceğim bi sürü cinsel içerikli mesaj yazmış.şimdi eşim bana diyorki onunla görüşmemin iki sebebi vardı. biri kuzenime yakınlaşmak için senle görüştüğünü kanıtlamak için.biride senin hakkında ondan bilgi almak için.ne de olsa eski arkadaşın dedi.ben buna inanmıyorum.daha 25 günlük evliyim ve psikolojim bozuldu.ne yapacağımı bilmiyorum.ben mesajı pazar günü yakaladım.eğer yakalanmasa salı günü onunla buluşacakmış.arkadaşıma beni görünce şok olacaksın demiş.ayrıca iyi geceler mesajını yazan da ayrı bi kızmış ben 2 yıl nişanlı kalmıştım asker yolu bekledim.askerdeyken bulmuş bu kızı ve çıkmışlar halada sürüyomuş ilişkisi bu olay ortaya çıkınca onlada kesmiş ilişkisini.yardımlarınızı bekliyorum...beni dinlediğiniz için teşekkürler...

Daha salak bir adamla evli olamazdın bence bahaneleri şu saatte güldürdü beni..
Elinde telefonla uyuyakalması akıllara zarar ..
Vur tekmeyi gitsin..!!

Daha ilk aydan aldatılmayı ve bir ömür boyu sürecek acaba acaba şüphelerini içine sindirebiliyorsan buyur devam et canım.

Adamın hikayesine bak beri gel.
Tanımıyorumlar inkarlar , sonra hızlıca uydurulmuş geleneksel bir hikaye.
Milletin yalanı dolanı, inkarı nasılda cebinde geziyor?
25 günde bu tür cinsel içerikli temalar, sohbetler arayışı içinde olması da ayrı bir durum.
Pes yani.

Hayat sizin, evlilik sizin, karar sizin.

Ben sadece bu ve bunun gibi evli olup başkalarını arayan, cinsellikle dolu yazılar yazan, bunları uygulayan, aklıda, elide şeyinden başka bir yerde olmayan tüm erkekleri Allah'a havale ediyorum.

bence o evlilik yürümez bilmiyorumkismile çok kötü bir durum ama malesef aldatmak affedilmesi çok zor bir şey. ve bu ilk ayda olmuş. üzgünüm ama erkektir yapar demeyi düşünmüyorsanız olmaz bu durumda yürütemezsiniz

geçmişteki yaşadıklarını hala geride bırakamamış.çok üzüldüm senin adına.bencede uzamadan bitir gitsin ne bu yahu 25 günlük daha

yuh dıyorum ya..
yol yakınken ayrıl derım,sutu bozukmus ılerde daha kotu seyler yasayabılırsın
acıkcası ben bır kez aldatanın her zaman aldatıcagını dusunuyorum

25 gunluk evlısın aldatılıyorsun ve bızden yardım mı beklıyorsun akannehir

sımdıye coktaaaan alıp elıne cantanı, kapıyı vurup cıkman lazımdı boshayallersmile

İçimden bütün bedduaları okumak istiyorum bu adama karşı. Madem yapacak keşke evlenmeden önce yakalansaydı sana da yazık etmemiş olurdu.Önce ne yapmak istediğine tam anlamıyla karar ver sonra da ailene anlat olanları, sen karar verdiğin zaman mutlaka arkanda olacaklardır. Hakkında hayırlısı olsun ne diyim. O adamı da allah bildiği gibi yapsın inşallah :mymeka:

evt ama bi yandanda ailem var annem kocanı kendine bağlamaya çalış diyor.babamın haberi yok.kapıyı çekip nereye gideyim

annen böyle mi söylüyor??akannehir

sen askerde onu beklerken başka sevgili yapmış adam...daha o zaman...ve şimdi daha 25 günlük evliyken başka biriyle ....uçkuruna sahip çıkamayan bi adamla evlisin canım kusura bakma ama....

çok geç olmadan bitir derim...yinede senin kararın...

sakın büyükler her zaman haklıdır sözü benim için ve mantıklı olan çok kişi için geçersizdir. Eşim beni aldatacak anneme söyleyeceğim o da bana eşini kendine bağla diyor bu hayvan mı sen de sopamısın da ilk aydan bağlama yöntemi uygulayacaksın...İnan çok sinirlendim. Benim tavsiyem annene değil babana git ve durumu anlat kesinlikle ayrılmak istediğini belirt zaten babanızda eşinizin ailesine gidecek durumu anlatacaktır.

Emin ol ailem ne der vs. düşünmemelisin sen bu dünyaya bir defa geliyorsun ve bunun değerini bilmezsen daha çok canın yanar. Bu kadar kısa bir sürede bu olaylar pes doğrusu...

Yok yok yatacak yeri yok bunların!
İnsan Allah'dan korkar ya. daha 25 gunluk evli birine, esine, yapılır mı bu serefsizlik?
Yapılacak tek bir sey var onuda siz biliyorsunuz.....

iki yıl flört edip sonra 25 günlük cicim aylarında bağlıyamadıysan bundan sonra hiç bağlıyamazsın canım
çünki erkek bu deve değilki yularından tutasın
çocuk falan yapmadan ayrıl ve senin kıymetini bilecek biriyle evlen
ya ben ne diyorum ya evlenme hayatını yaşa
bugün o kadar dert okudumki feminist olucam birazdan
az kaldı:hulya:

bu ne terbiyesizlik aklım almıyor
bir an önce kurtul ondan
çocuk falan da yok, zararın neresinden dönsen kardır arkadaşım :teselli:

X