Aile Planlaması Ertesi Gün Hapı Aldım, Genede Çok Korkuyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

asdafasdasdeqwdas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
37
0
Merhaba ablalarım ben 20 yaşında bir kızım erkek arkadaşımla anal yolla (arkadan) ilişkiye girdik prezervatif yırtıldı ve maalesef içime boşaldı.. Pazartesi Adet olmam gerek... Hemen o aceleylele czaneye gidip Ertesi gün hapı aldı norlevo diye bir ilaç yaklaşık yarım saat sonra ikisini birden içtim, hamile kalırmıyım çok korkuyorum... İlac işe yarar mı gerçektende? Bide ilkte yanlışlı doğum kontrol hapı almış yanlışlıkla önce ondan içtim bi tane (yasmin diye bi ilaç) onun bir etkisi olmaz değil mi ertesi gün hapına ? Acil cevap verirseniz çok sevinirim çok korkuyorum spermler içeri aktıysa hemen sildim ama bulaşma ihtimali çok yüksek internetten baktım yumurtlama günlerimde geçmiş ama yinede çok korkuyorum

Son düzenleme:
Valla güzelim hiçbir korunma yöntemi %100 korur demez, her zaman %1 de olsa pay vardır.
Yani o %1 lik payı es geçme, e hamile olma riskinde var yanieyvahedigeldismile
Sen eniyisimi adetini bekle, gelmezse bi test yaparsın:ecrin_bebek:

Ama önemli bi konuyu es geçtim sanırım biz arkadan ilişkiye girdik ben bakireyim... Ama spermler akmış olabilir biz hemen sildik ama vajinamda hafif bi ıslaklık vardı... Yani büyük bi ihtimal spermleri içeri girmiş olabilir :S:S:S:S

bu tip konuları eleştirenleri ben eleştirirdim ilk önce ama mübarek gün..
Prezervatifle arkadan mı birlikte oldunuz..?
sen nasıl kendine böyle bir şeyi yakıştırıyorsun..
Cinselliği yaşarsın yaşamazsın o sana kalmış ama arkadan,bakiresin diye vs vs..
Allah'ım akıl fikir ver ya Rabbim hepimize
.

Hamile kalma olasılığın kalmama olasığıyla aynı oranda..
O pislik adama hamile kalmışım büyük ihtimal de de gerçek yüzünü gör..??

@derinss İlişki dün oldu burası ve din forumu değil yanlış bilmiyorsam insanların tercihlerine karışmaya hakkınız yok sizin, günahsa benim ayıpsa benim ayıbın ben sadece tecrübeli ablalarımdan yardım istiyorum ki yardım edenler allah-günah karıştırmadan ediyorlarda saolsunlar.. Siz sadece yorumunuzu yapınız biliyorsanız, gerisi bana kalmış...

@kuzum, dalga geçmeyin lütfen ciddi cevaplar bekliyorum, sizce dalga geçilecek bir konu mu bu ?

Cevap veren ablalarıma, bayanlara çok teşekkür ediyorum.. Bende öyle düşünüyorum adetim pazartesi ilişki dün oldu dediğim gibi arkadan hemen sildim ama şüpheliyim yarım saat içinde 2 tane norlevoyu yuttum...

canım bazı arkadaşlar seni korkutmak çin hamizlesin demiş bence. kesinlikle değilsin arkadan hamile kalma olasılığın yok. ha diyorsun akmış olabilir die,eed böle bi ihtimal mümkün ama düşük yani kesin değilsindir vajinandaki ıslaklık vajinayı kayganlaştırmak için gelen sıvıdır. bide 2 tane ertesi gün hapı içmişsin yazık vücuduna be arkadaşım bir tane yeterdi. seni çok ii anlıyorum endişelisin ama rahatla bak stres yaparsan adetin gecikir aklına getirme bile hamile değilsin. ama bak şunu söyliyim hamile kalırsan senin yanında olacak sana destek olacak bir erkek arkadaşla birlikte ol bu çok önemli. bence günümüzde bakiriyet eskisi kadar öenmli değil, seven insan seni sevsin zarını değil. bu benim görüşüm başkalarının görüşlerinede saygılıyım tabii. ayrıca prezarvatif ve arkadan ilişki canını çok yakar nasıl dayandın anlayamadım ama erkek arkadaşın beceriksiz sanırım bu konularda aman dikkat et.

@derinss İlişki dün oldu burası ve din forumu değil yanlış bilmiyorsam insanların tercihlerine karışmaya hakkınız yok sizin, günahsa benim ayıpsa benim ayıbın ben sadece tecrübeli ablalarımdan yardım istiyorum ki yardım edenler allah-günah karıştırmadan ediyorlarda saolsunlar.. Siz sadece yorumunuzu yapınız biliyorsanız, gerisi bana kalmış....

Tamam dinsiz olduğumuzu düşünelim.. Dinle alakası yok..!
Ben size sadece kadın gözüyle baktım.
bir kadının ki 20 yaşında gencecik,bir erkeğin arkadan birlikte olarak kendini bu hale sokmasına üzüldüm..
ama haksınız herkes kendisini istediği duruma sokmakta hür.

O adam bir kere ciddi bir surat ifadesiyle hamile olduğunuzu söyleyin kullanıldığınızı anlayacaksınız tepkilerinden..
Allah hiçbirimizi kötü insanlarla karşılaştırmasın.

canım bazı arkadaşlar seni korkutmak çin hamizlesin demiş bence. kesinlikle değilsin arkadan hamile kalma olasılığın yok. ha diyorsun akmış olabilir die,eed böle bi ihtimal mümkün ama düşük yani kesin değilsindir vajinandaki ıslaklık vajinayı kayganlaştırmak için gelen sıvıdır. bide 2 tane ertesi gün hapı içmişsin yazık vücuduna be arkadaşım bir tane yeterdi. seni çok ii anlıyorum endişelisin ama rahatla bak stres yaparsan adetin gecikir aklına getirme bile hamile değilsin. ama bak şunu söyliyim hamile kalırsan senin yanında olacak sana destek olacak bir erkek arkadaşla birlikte ol bu çok önemli. bence günümüzde bakiriyet eskisi kadar öenmli değil, seven insan seni sevsin zarını değil. bu benim görüşüm başkalarının görüşlerinede saygılıyım tabii. ayrıca prezarvatif ve arkadan ilişki canını çok yakar nasıl dayandın anlayamadım ama erkek arkadaşın beceriksiz sanırım bu konularda aman dikkat et.

Evet ablacığım prezervatif var diye içeri boşaldı ama oda ne yırtılmış başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki 1 saat ağladım neredeyse, hala şoktayım... Ve o kadar pişmanım ki..
Önceleri prezervatifsiz ilişkiye giriyorduk dışarı boşalıyordu ama yinede her ihtimale karşı korunmak için bu sefer prezervatif var diye içeri boşaldı... Sonra hemen sildim, eve gittiğimde de duş aldım ama dediğim gibi şüphe... Hamile kalsam bile yanımda olur biliyorum 2 yıldır birlikteyiz, birbirimizi o kadar çok seviyoruz.. Ama ben bakireyim, birbirimizi çok istiyoruz, ama o benim bekaretimi almak istemiyor her ihtimale karşı eğerki bir gün ayrılırsak; bunu bana yapmak istemiyor.. Bunu bilmesi benim çok hoşuma gidiyor, yorumun biraz olsun içimi rahatlattı gerçekten... çok kötüyüm ya anlayabiliyorsunuz değil mi ?

Tamam dinsiz olduğumuzu düşünelim.. Dinle alakası yok..!
Ben size sadece kadın gözüyle baktım.
bir kadının ki 20 yaşında gencecik,bir erkeğin arkadan birlikte olarak kendini bu hale sokmasına üzüldüm..
ama haksınız herkes kendisini istediği duruma sokmakta hür.

O adam bir kere ciddi bir surat ifadesiyle hamile olduğunuzu söyleyin kullanıldığınızı anlayacaksınız tepkilerinden..
Allah hiçbirimizi kötü insanlarla karşılaştırmasın.

Sevgili ablacığım dinsiz değilim ama nefsime yenik düştüm işte bunu anlayamıyor musun ? Erkek arkadaşım bile senin kadar üstüme gelmedi gerçekten ve o kafasını duvara vuruyor nasıl yaptım diye... Hamile kalırsamda yanımda olur eminim, buna emin olabilirsin... O adama hamile olduğumu söylersem elimi tutar, üstteki yorumumu anla, bekaretimi almak istemiyor 2 yıldır, her ihtimale karşı ? Ya ayrılırsak bigün diye, açıkçası bende bekaretimi vermeye cesaret edemiyorum...

@derinss İlişki dün oldu burası ve din forumu değil yanlış bilmiyorsam insanların tercihlerine karışmaya hakkınız yok sizin, günahsa benim ayıpsa benim ayıbın ben sadece tecrübeli ablalarımdan yardım istiyorum ki yardım edenler allah-günah karıştırmadan ediyorlarda saolsunlar.. Siz sadece yorumunuzu yapınız biliyorsanız, gerisi bana kalmış...

@kuzum, dalga geçmeyin lütfen ciddi cevaplar bekliyorum, sizce dalga geçilecek bir konu mu bu ?

Cevap veren ablalarıma, bayanlara çok teşekkür ediyorum.. Bende öyle düşünüyorum adetim pazartesi ilişki dün oldu dediğim gibi arkadan hemen sildim ama şüpheliyim yarım saat içinde 2 tane norlevoyu yuttum...

ama o hap öyle kullanılmaz ki... 12 saat arayla atacaksın... hem yan etkisi yüksek bi hap.. okuma yazman yok mu canım yaa.. bilinçsiz neden kullanıyosun ki...
günahı sevabı Allah la senin aranda... arkadaşlar seni uyarmak için yazıyo.. çok da haklılar...

arkadan ilişki ile hamile kalınmaz
ertesi gün hapıda kullandın bence hamile filan değilsina.s bu sana gelen bi işaret belki ders alırsın

X