Boşanıyorum

Güçlüsün, güçlü olacaksın. Kararın ne olursa olsun yalnız değilsn. Ailen yanında, bizler varız. Hayat senin, doğruarın yanlışların senin. Şu an tek önemli olan sınavın. Gerisi ayrıntı. Gözünden akan her dmla yaşın acısı sen istesen de istemesen de akıtanladan çıkacak, ve sen bunu görcek yada duyacaksın. Üzme kendini, üzülmesi gerekenler üzülsün artık.

sevgili adios bence evi terketmekle geç bile kalmışşın .zannediyordu ki ekonomik güç onda olduğundan ne yaparsa yapsın hep ona katlanacaksın.gidince şok olmuşturç.inşallah bundan sonra herşey senin için çok güzel olur o hasta ailede hasedinden kudurup başını taşlara vurur .yaptıkları yanlarına kalmaz inşallah allahım!yaşını başını almış yuva kurmuş bir adamın hala anasının ağzının içine bakmasını anlamıoyrum ne kişiliksizler ya...bence def et sonsuza kadar ..ne b.k yerlerse yesinler önüne bak sen..o listenin içinden bir enayi seçsinler bakalım..gelen gideni aratır derler ..inşallah dişli bir cadıya denk gelirde burnundan getirir onlara...o zmaan seni mumla ararlar..

Son düzenleme:
sevgili adios bence evi terketmekle geç bile kalmışşın .zannediyordu ki ekonomik güç onda olduğundan ne yaparsa yapsın hep ona katlanacaksın.gidince şok olmuşturç.inşallah bundan sonra herşey senin için çok güzel olur o hasta ailede hasedinden kudurup başını taşlara vurur .yaptıkları yanlarına kalmaz inşallah allahım!yaşını başını almış yuva kurmuş bir adamın hala anasının ağzının içine bakmasını anlamıoyrum ne kişiliksizler ya...bence def et sonsuza kadar ..ne b.k yerlerse yesinler önüne bak sen..o listenin içinden bir enayi seçsinler bakalım..gelen gideni aratır derler ..inşallah dişli bir cadıya denk gelirde burnundan getirir onlara...o zmaan seni mumla ararlar..

scallywag cok cok haklısın..

Canım anası gelip yapsa idi. Hem sen karılığı da bilmiyorsundur, karılığını da anası yapsın.... sempatiksalakcinni
Boşver sen bu adama emek harcamayı, sen şimdi sınavına yoğunlaş, inan esleğini yapmaya başlayınca çok mutlu olacaksın.

Geçecek, herşey düzelecek.... ınan ki geçiyor, acısı çok çabuk geçyor. Öncelikle sınavını atlat sonra kendin için bişey yap, yazdıklarından vaktinin geldiğini anlıyorum. Bir psikoloğa başvur. Keşke daha önce başvursa idim diyeceksin inan. Herşey çok güzel olacak.

X