Çoraplarımızı satın alıyolarmışş.. :)

ice_ice

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
3
0
Böyle bişe ilk defa duydum..
Kullanılmış çoraplarımızı satın alıyolarmış bu sitede.. :KK70:
buyrun site:
inanmıyosanız bakınn.. :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben sattım bir çift kızlar :KK70::KK70:
20 lira aldım. ptt yle gönderdiler.. :KK70:

Böyle bişe ilk defa duydum..
Kullanılmış çoraplarımızı satın alıyolarmış bu sitede.. :KK70:
buyrun site: corapsat.cjb.net
inanmıyasınız bakın.. :KK70:

ben sattım bir çift kızlar :KK70::KK70:
20 lira aldım. ptt yle gönderdiler.. :KK70:

Aralık 2009'dan beri yazdığınız iki mesajın da bu konuda olması, ve hattâ ilk mesajınızın konuyu başlatması ne kadar enteresan, değil mi...

Bizi unutmayıp 6-7 ay sonra gelerek konunun gerçek olduğu yönünde bilgi vermeniz de çok hoş, çok zarifsiniz gerçekten.

Hadi madem biz de yollayalım da uyduruk bir naylon çoraptan iki kuruş para kazanacağız diye elin ne idiği belirsizlerine kredi kartı bilgilerimizi ya da cep telefonu numaralarımızı bildirelim, gereğini düşünsünler.

Evet aynen sizinle paylaşmak istediğim için buraya gelip yazdım.
ıkinci olarak da, ne bir telefon verdim ne de kredi kartı bilgileri.
PTT havalesi diyorum okuduysanız yazdıklarımı. :)
Hangi kredi kartından bahsediyorsunuz. :)
Eğer bana inanmıyorsanız sizin bileceğiniz iş. Ama ben bir çift çorap sattım!
Lütfen konu tartışmaya dönmesin.
ıyi günler herkese...

ayak fetişistleri de alabilir... dolandırıcılık da olabilir.. 2 si de mümkün.. saçmalık işte..

ya resmen sapıklık görmüyo musunuz başlığa bakar mısınız meraba bayanlar yani sadece bayanlaardan alıyolar niye erkeklerden almıyolar sadece bayanlar bence ayak fetişstlerine satıyolar düşününsene kullanılmış çorapları azmışlara bi tene deymiş çorap diye paraya kıymadan alıyolar işte hemde kullnılmış çoraba 20 tl bi çifti için cıkcık ne günlere kaldık yarabbimm:eek:lmaz::umursamaz:kötükedihüso

Ben dolandırıcılık olduğunu düşünüyorum. Evet kullanılmış naylon çorap, ve hattâ kullanılmış tanga fetişistleri mevcut ama kokmuş bir çoraba cinsel anlamlar yüklemekten fazlası var bence bu işte. Kendileri mi salak, insanları mı salak sanıyorlar bilmiyorum.

Dolandırıcılık olayını geçtim, bu alışveriş sonrası karşı tarafın yapabileceği en masum şey herhalde o çorabı kullanarak tatmin olmaktır, ki ben buna bu şekilde âlet olmak istemem, 20 liraları onların olsun.

70'li yıllardaki gibi eskimiş çorapları biriktirip örerek paspas yapmayacaklar herhalde :roflol:

X